Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Misiaczkowy ślub :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 18:11    Temat postu: Misiaczkowy ślub :) Odpowiedz z cytatem

Nadszedł czas i na mnie, czyli moją relację uśmiech
Przygotowania zaczęły się w poniedziałek od wizyty u kosmetyczki i przygotowania mojej cery na ten wyjątkowy dzień uśmiech
W czwartek zrobiłam sobie rzęski metodą 1:1, a w piątek paznokcie.
W piątek miałam głęboką nadzieję, ze pójdę spać bez problemu, ale oczywiście pomyliłam się. Postanowiłam więc wspomóc sen lampką wina, ale i to nie pomogło język Wreszcie udało mi się zasnąć, ale to nie był spokojny sen bo śnił mi się DJ zawalający imprezę Shocked Obudziłam się o 6:30 niewyspana i poszłam umyć włosy bo na 9 miałam fryzjerkę, a musieliśmy jeszcze zajechać do domu weselnego podrzucić menu na stoły uśmiech
Fryzjerka zrobiła mi fryzurkę, która podobała mi się bardziej niż próbna język Następne w kolejce były moje córy. Zostawiłam je, a sama pojechałam do kolegi P bo zawiózł mnie do domku, a samochód wziął bo był potrzebny w razie gdyby trzeba było kogoś zabrać spod USC.
W domu czekała już na mnie świadkowa i makijażystka. Byłyśmy umówione na 12-ą i wszystko szło zgodnie z planem uśmiech Umalowała mnie jak zwykle fenomenalnie. W trakcie malowania świadkowa zrobiła mi i sobie drineczka to się wyluzowałam nieco bo od rana miałam pełno motyli w brzuchu język Nie chciały skubane dobrowolnie odlecieć lol
O 14-ej przyszedł fotograf, a my wariatki(ja i świadkowa) jeszcze w ręcznikach uśmiech Poszłam zatem do łazienki ubrać bieliznę i zaczęło się ubieranie i fotografowanie przygotowań.
Tu było zdjęcie.
O 14;30 przyjechał P ze świadkiem(wygnałam Go wcześniej do świadka żeby mnie nie widział w tym dniu) wręczył mi bukiecik i powiedział, ze ślicznie wyglądam uśmiech Ślub był na 16:30 więc było jeszcze sporo czasu. Postanowiliśmy zatem pojechać na starówkę porobić trochę zdjęć. Było bardzo wesoło bo wygłupialiśmy się trochę uśmiech
Pojechaliśmy do USC, a tam już czekali goście. Po lewej moja córka Ania, w środku córka Paulina i po prawej moja mama uśmiech
Tu było zdjęcie.
Weszliśmy do środka i usiedliśmy na krzesełkach.
Tu było zdjęcie.
Wtedy nastąpił u mnie niesamowity stan. Zaczęła mi drżeć warga Shocked nie umiałam tego opanować zupełnie i myślałam, ze jak przyjdzie mi składać przysięgę to nie będę w stanie nic powiedzieć. Przyszedł ten moment kiedy P wstał, odwróciliśmy się do siebie i zaczął mówić. Patrzyłam mu cały czas w oczy i zobaczyłam jak zachodzą mu łzami uśmiech
Kiedy ja wstałam i zaczęłam mówić cały stres ze mnie spłynął. To był dla mnie najcudowniejszy moment w życiu, bo utwierdziłam się w przekonaniu, że P jest mężczyzną mojego życia uśmiech
Tu było zdjęcie.
Po ceremonii wyszliśmy z USC i przywitani zostaliśmy pięknymi konfetti uśmiech
Tu było zdjęcie.
Goście złożyli nam życzenia i wszyscy pojechali do domu weselnego. Przyjechaliśmy i my uśmiech
Tu było zdjęcie.
Zostaliśmy miło zaskoczeni przez Panią restauratorkę bo czekała na nas z kwiatami i złożyła nam życzenia uśmiech Poza tym postawiła przed wejściem na sale urządzenie do wytwarzania baniek, co też nas miło zaskoczyło uśmiech
Rodzice przywitali nas chlebem i solą.
Potem Pan Młody wniósł mnie na salę
Tu było zdjęcie.
gdzie DJ złożył nam życzenia, a goście zostali przywitani szampanem i zaśpiewali nam sto lat. Przez cały czas uśmiech nie schodził mi z twarzy i byłam przeszczęśliwa mimo małego incydentu, mianowicie okazało się przy wejściu na salę, ze winietki nie zostały rozłożone i powstało małe zamieszanie na początku Confused
Zjedliśmy pyszny obiadek i nadszedł czas na pierwszy taniec. Odstawiliśmy bezstresowego "kiwaczka".
Tu było zdjęcie.
Zaczęła się zabawa uśmiech Podczas zabawy wygłupiałam się z moim braciszkiem język
Tu było zdjęcie.
Nie spodziewałam się , ze będzie aż tak fantastycznie. Mimo mojego strachu o Dj-a, ten spisał się znakomicie Shocked
O 22-ej został przywieziony na salę torcik przy ekstra rockowej nucie Twisted Evil
Tu było zdjęcie.
Trochę wkurzałam się na świadka bo zdarzało się szukać Go gdy był potrzebny, ale miał tak zazdrosną żonę, że świadkowa nie mogła skrzydeł przez nią rozwinąć biedulka, a inaczej wzięłaby Go w obroty lol Mimo tego nie straciłam wspaniałego nastroju i powiem Wam, ze goście tak się dobrze bawili, ze ostatni wyszli o 4 rano uśmiech
_________________


Ostatnio zmieniony przez EwaK dnia Sob 28 Wrz 2013, 9:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa Gratulujęwykrzyknik! wyglądałaś nieziemsko po prostu pięknie i promiennie. Córki też masz bardzo ładne no ale po takiej mamie jakie mają być uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również gratuluję uśmiech Wyglądałaś pięknie :)Podoba mi się taki fiolet Very HappyVery Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Escherichia
guru
guru


Dołączył: 21 Lip 2013
Posty: 3165
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa gratuluję! Szczęścia na Nowej Drodze życia róża Wyglądałaś pięknie! Szczególnie urzekł mnie stroik we włosach i bukiet, śliczne, śliczne, śliczne!
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa jesteś piękna! rewelacyjne zdjęcia i świetna relacja uśmiech obyście całe życie byli tak uśmiechnięci jak na tych zdjęciach
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Pięknie wyglądałaś (podoba mi się zwłaszcza Twoja fryzura), Twój mąż również. Życzę Wam wszystkiego najlepszego kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewcia gratulacje... dużo szczęścia....
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nora
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 240

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewka wyglądałaś cudnie uśmiech! GRATULACJE!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wam bardzo za życzenia i komplementy uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powtórzę się ale cóż- wyglądałaś pięknie! Piękna z Was para, szczęście promienieje od Was! Gratulacje
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group