Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Leki i suplementy diety w ciąży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kastii
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 41

PostWysłany: Wto 23 Lip 2019, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o tego typu rzeczy i tabletki kolagen biore tylko i kilka innych suplementów które nie zagrażają dziecku jednak wszystko jest skonsultowane z lekarzem na własną rękę to nie polecam brac niczego o czym nie macie pojecia bo sobie wiecej szkod mozecie narobic niz korzysci!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Sob 27 Lip 2019, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całą ciążę brałam mamadha premium, bardzo dobre witaminy z kompletnym składem na czas ciąży ale też połogu. Nie musiałam brać żadnych dodatkowych supli, bo tam miałąm i kwas foliowy, dha, witaminę d3, jod i magnez, dzięki nemu nie cierpiałam na skurcze nóg w noocy a wiele mamusiek mne nimi straszyło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka091
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Wrz 2020
Posty: 66

PostWysłany: Pon 28 Gru 2020, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie sobie w Diagnosis. Jak byłam w ciąży to tam kupowałam suplementy i pamiętam że były bardzo dobre. I mają dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 30 Gru 2020, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, pamiętajcie też koniecznie o odpowiedniej diecie w ciąży. O tym, na czym powinna polegać dieta dla kobiet w ciąży, poczytacie w artykule https://labplus.pl/dieta-w-ciazy/jak-powinna-wygladac-dieta-kobiety-w-ciazy . Zachęcam do zapoznania się z nim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lavonne96
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 20 Sty 2021, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plan treningowy to sposób na rozplanowanie aktywności fizycznej w taki sposób, by dopasować poziom wysiłku i częstotliwość ćwiczeń do indywidualnych potrzeb. Harmonogram ćwiczeń to rozwiązanie nie tylko dla osób starających się dbać o kondycję lub wyrzeźbić sylwetkę. Odpowiedni plan treningowy jest ważny również w przypadku zdrowia osób zmagających się z nadwagą lub otyłością. Co sądzicie? https://www.budujmase.pl/plany/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madisyn.sanford
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Sty 2021
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 25 Sty 2021, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie po ciąży wymaga wiele wyczucia. Ważna jest bowiem nie tylko szybka utrata przybranej masy ciała, ale również jednoczesne dostarczenie organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku kobiet karmiących. Dieta nie jest wskazana tuż po urodzeniu dziecka. Bezpośrednio po porodzie twoje ciało powinno dostać odpowiednio dużo czasu na regenerację i odpoczynek https://redin.com.pl/poradnik/jak-szybko-schudnac-po-ciazy/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcingraczyk1988
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2021
Posty: 3

PostWysłany: Nie 31 Sty 2021, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie co myślicie o ziołach ? czy naturalne ziołowe herbatki mogą stanowić dla was nowe, bezpieczne źródło spokoju uśmiech. Oczywiście wszystko po konsultacji ze swoim ginekologiem.
_________________
http://chillmedic.pl - z miłości do natury uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 23 Mar 2021, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie po takich specyfikach a nawet i ziołowych herbatkach wzdyma...męczę wzdęcia i zaparcia juz kilka dni. Powiem Wam, ze zaczynam szczerze sie martwić, bo do tego brak ruchu i hemoroidy gotowe. A temat mam juz przećwiczony. W poprzedniej ciazy tez miałam ograniczona czestotliwosc ruchu, to sie skonczylo hemoroidami i terapia czopkami proktis. Tez tak macie w ciazy? To normalne ze srednio raz na 2 tygodnie mam kilka dni zaparcia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pon 26 Kwi 2021, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w ciąży miałam przede wszystkim problemy z suchością pochwy. Czytałam, że ta przypadłość spotyka wiele dziewczyn w ciąży. Na szczęście pani ginekolog zaleciła mi krem Vagisan, który nawilża i natłuszcza. Polecam także Wam bo nie zawiera on hormonów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja68
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 56

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ja zażywam tylko kwas foliowy i chciałabym jeszcze bardziej wzmocnić swój organizm. Znalazłam zestaw suplementów w sklepie internetowym Diagnosis. Czy ktoś już używał tych produktów i może podzielić się opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 23, 24, 25  Następny
Strona 24 z 25

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group