Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oswajamy niepłodność
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pią 11 Mar 2022, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja zapisałam się na szczęście do https://parens.pl/ . Byłam pod dużym wrażeniem, ponieważ klinika bardzo wyróżnia się jeśli chodzi o sprzęt, leczenie. Tutaj stawiają na nowoczesność. Po wdrożeniu skutecznego leczenia w końcu udało się uzyskać ciążę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 10 Maj 2022, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może przyczyną jest endometrioza? Ja trafiłam pod opiekę specjalistów od endometriozy w szpitalu medicover, jestem już po bardzo skomplikowanym zabiegu jej usuwania, teraz zupełnie inaczej funkcjonuję, a lekarze mówią że mam szansę na ciążę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam987
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Cze 2012
Posty: 139

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panowie też coraz częściej się z tym mierzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noya
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 150

PostWysłany: Wto 28 Lut 2023, 7:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, poza tym oczywiście odpowiednia dieta i aktywność też jest ważna, przy wspieraniu męskiej płodności, na szczęście teraz są suplementy np androman, które poprawiają jakość nasienia, nie trzeba szukać dziwnych produktów żeby to uzyskać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamyczek25
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 145

PostWysłany: Pią 31 Mar 2023, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na problemy z zajsciem w ciaze to moge z czystym sumieniem polecic https://zarapharm.com/pl/product/nmn-nad-booster-30-gr uśmiech sama stosowalam i jestem zadowolona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group