Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

SZUKAM kamerzysty na dzień 3 01.2015 r. CZĘSTOCHOWA
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2013, 8:57    Temat postu: SZUKAM kamerzysty na dzień 3 01.2015 r. CZĘSTOCHOWA Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry Wszystkim.
Zmiana opisu tematu, fotograf został już znaleziony uśmiech Teraz jedynie co nas interesuje to wideofilmowanie. uśmiech Dziękujemy za oferty i kontakt. uśmiech


Jestem już zrozpaczona wszelkimi poszukiwaniami fotografa i kamerzysty. Przeczytałam wszelkie artykuły, opinie, wypowiedzi skąd takie nie inne ceny, co wymagać, czego się spodziewać itd.
I mimo wszystko nie znalazłam nikogo.
Bądźmy szczerzy jeśli ktoś chce za dwa dni wesela 1700zł to wygląd zdjęć jest jak z aparatu kompaktowego, jeśli zdjęcia są "fajne", a nawet nie tyle fajne co dobre (są pełne, kolorowe, radosne, czarujące) to 3.500tys. O Video nie wspomnę, gdyż nie obejrzałam ani jednego dobrego reportażu.
Tak, jestem trudnym klientem bo skoro już mam płacić tak kosmiczne sumy to chciałabym dostać coś co będę oglądać z uśmiechem na twarzy wraz z mężem.
Może ktoś poleci foto i video (albo chociaż w jednej dziedzinie) w Częstochowie, albo nawet 40km od? Gdzie szukać, jakimi opiniami się kierować, o co pytać, a może nawet jak się targować?
Ratunku szukam, o pomoc proszę!
Data ślubu: 03.01.2015 i poprawiny następnego dnia, wesele w Częstochowie, albo 20km od niej w stronę Opola(tu też ślub)- szukam dużo wcześniej bo zespoły, sale mi odmawiają na termin, albo już są zajęte.
P.S
Po odpowiedziach i propozycjach, sprostowanie co do kilometrów: Nocleg zapewniam, śniadanko, obiadek i na koniec wałówka na drogę, co do paliwa (transportu) również się stosuję do danych rozwiązań. uśmiech
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.


Ostatnio zmieniony przez serena dnia Czw 23 Sty 2014, 12:09, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 870
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2013, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nasza oferta foto-video będzie dla Ciebie atrakcyjna.
Jesteśmy z Warszawy, ale 200 km nie jest problemem.

Zapraszam,
tutaj więcej szczegółów.




_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kaarotkaa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 833
Skąd: Tomaszów Mazowiecki

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2013, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serena proponuję Ci nasze usługi uśmiech
Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do klientów... Byliśmy nawet na ślubie dziewczyny tu z forum uśmiech
Proponuję abyś weszła na stronę internetową www.wojtekkaczmarek.pl i się przekonała o jakości naszych usług. Tam również masz kontakt do nas uśmiech Jeśli wolałabyś rozmawiać ze mną proszę o maila: karolina@wojtekkaczmarek.pl
Pozdrawiam i trzymaj się ciepło
Karolina
_________________
Bo to On odkrył we mnie to co najlepsze :*

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marlen
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 19
Skąd: Cisów k/Tomaszowa Maz.

PostWysłany: Nie 22 Wrz 2013, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj

Wiem, że nie łatwo jest wybrać, ale to co mogę ja doradzić, to w pierwszej kolejności kierujcie się sercem i zmysłami. Fotografie i film będą jedyną pamiątką z dnia waszych zaślubin, więc muszą zawładnąć Waszymi serduchami. Jednak wiedza, którą macie na pewno przyda się do ostatecznej weryfikacji, kiedy będziecie chcieli mieć pewność, że osoba, której zlecicie uwiecznienie tego dnia, nie zawali sprawy.
Zapraszam do obejrzenia moich prac http://www.fotoimprezja.pl/category/slubne . Jeśli się spodobają, proszę o kontakt. Wysłałam też kilka informacji na pw.

Pozdrawiam,

Marlena Jędrzejka
_________________
"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką."
Paulo Coelho
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
branec
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
Z przyjemnością wykonam zdjęcia w tym najważniejszym dla Państwa dniu.
Zapraszam do zapoznania się z portfolio:

www.piotrbraniewski.viewbook.com

Zachęcam także do kontaktu lub do spotkania osobistego.
Pragnę nadmienić ,że dysponuje także Mustangiem z 67 ,który świetnie nadaje się dla Pary Młodej w dniu ślubu ,a także do sesji zdjęciowej;)
Pozdrawiam,
Piotr Braniewski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Łukasz Łukawski
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2011
Posty: 18
Skąd: Sandomierz

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
skoro są Państwo wymagającymi klientami to nie pozostaje mi nic innego jak zmierzyć się z Waszymi ocenami uśmiech

Moje portfolio można zobaczyć na: www.lukaszlukawski.pl

Pozdrawiam,
Łukasz Łukawski - Fotografia
_________________
Fotografia ślubna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
fotoexemplar
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: Ełk

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Witam:
Fotograf z licznymi wyróżnieniami w kraju i za granicą, b. wysoki poziom, klasa i profesjonalizm, ale przede wszystkim artystyczne podejście i miłość do pasji jaką jest fotografia:
http://rafalnowosielski.com/
Cena za pełen pakiet -przygotowania, ślub, wesele, plener - do negocjacji - szczegóły telefonicznie lub e-mailowo.
Pozdrawiam
Rafał

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dzoanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Śląsk, Zagłębie, Będzin

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

serdecznie zapraszam www.jokanobu.pl / www.jokanobu.blogspot.com uśmiech

Myślę, że się dogadamy cenowo uśmiech

Pozdrawiam,
Joanna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
movstudio
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 23
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw 26 Wrz 2013, 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

Zapraszam do nas movstudio.pl oraz facebook.com/movstudio. Kompleksowo i profesjonalnie. Nasz najnowszy materiał z Olsztyna koło Częstochowy do obejrzenia po kontakcie poprzez mail:)
Pozdrawiam
Agnieszka Rutkowska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Daria820
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: Czeladź

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2013, 18:12    Temat postu: Fotograf ślubny Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie z miłą chęcią wykonamy fotoreportaż ślubny oraz sesję plenerową. Pozdrawiamy D&A Photography
_________________
D&A Photography
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group