Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

sprzedam suknię ślubną Papilio 1119 rozmiar 34/36

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdusiam
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Wrz 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pią 13 Wrz 2013, 6:34    Temat postu: sprzedam suknię ślubną Papilio 1119 rozmiar 34/36 Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam do sprzedania suknię ślubną białoruskiej firmy Papilio model 1119 za 1500 zł (cena do negocjacji). Suknię kupiłam we wrześniu 2012 roku w salonie Vogue&She (za ok. 3300 zł) we Wrocławiu.
Suknia była noszona tylko w dniu ślubu, po czym została oddana do profesjonalnego czyszczenia. Teraz czeka na nową właścicielkę :)
Suknia jest w kolorze różowym (wg metki), jednak w rzeczywistości pod wpływem różnych kątów padania światła przybiera barwę morelową, łososiową, perłową- każdy z gości inaczej określa kolor tej sukni, być może dlatego jest taka wyjątkowa i niepowtarzalna :).
Suknia jest dwuczęściowa. Spódnica wykonana jest z tafty. Na wysokości bioder, z tyłu znajduje się kokarda. Ponadto ma podpinany tren, który wg uznania można odciąć.
Gorset wykonany jest z delikatnego tiulu oraz przepięknych kremowo-różowych kwiatowych aplikacji. Dodatkowo do gorsetu wszyte są wkładki push-up, które idealnie podtrzymują biust- biustonosz jest zbędny!
Suknia w rzeczywistości prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciu- dopiero ujrzana w salonie (mimo, że widziałam ją w katalogu), sprawiła że się w niej zakochałam!
Idealnie nadaje się dla kobiety, która chce w tym wyjątkowym dniu wyglądać zarówno niewinnie, jak i kobieco!

suknię można zobaczyć tutaj: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://suknieslubne.prata.pl/site_media/photo/2011/04/10/1119-3_c1ffff03b0.JPG&imgrefurl=http://suknieslubne.prata.pl/produkty/produkt/papilio-1119/23/&h=1000&w=667&sz=182&tbnid=ZaYfZxHSonTIZM:&tbnh=90&tbnw=60&zoom=1&usg=__pB5QE_zp_zoJa36cfQ-UERQ5Ens=&docid=iU6Y5npK9G6ejM&sa=X&ei=uKMyUsvrO4LetAab8IGwDA&ved=0CDYQ9QEwAg&dur=501

w razie pytań podaję swój nr kontaktowy: 603070263
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group