Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak Panna G stała się Panią GG :) 24.08.13
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 11:40    Temat postu: Jak Panna G stała się Panią GG :) 24.08.13 Odpowiedz z cytatem

Chyba czas na mnie uśmiech
PONIEDZIAŁEK-CZWARTEK
Te dni były TOTALNIE nie związane ze ślubem, mieliśmy spore zamówienie z naszą solą kąpielową i na tym się skupiliśmy. Jedyna rzecz, którą zrobiłam to było wycięcie winietek i wieczorne zrobienie rzęs 1:1 [takiego wachlarza nigdy nie miałam język]
PIĄTEK
Wstaliśmy wcześnie rano aby jechać do kościoła na spowiedź przedślubną, biedny M. trafił na księdza, który trzymał go 30 min Very Happy a ja trafiłam na takiego, który załatwił wszystko w 3 min język Oj jak ja się w myślach naśmiałam chociaż było mi go żal język, potem szybko na 8:00 na paznokcie, dalsza część dnia polegała na zawożeniu do Pałacu alkoholi, picia itp. Pożegnałam się wieczorem z moim M. i spałam już w domku, chwilka rozmowy z rodzinką, która przyjechała już dzień szybciej i ok 22.30 poszłam spać uśmiech
SOBOTA
Budzik nastawiłam na 7:30 ale wstałam pełna zapału już o 7 uśmiech Zabrałam się z mamą za strojenie bramy, poręczy i ogólnie ogródka oczko Lekkie śniadanko i na 10 pędziłam do fryzjerki [co najlepsze – ta sama fryzura co miałam na panieńskim kosztowała 60 a w dniu ślubu 90 bez komentarza;)] potem do kumpeli od rzęs i paznokci na makijaż uśmiech Zrobiła mi śliczne smoky eye uśmiech Przy okazji pogadałam z koleżanką, która w tym samym dniu co ja brała też ślub. W domu byłam ok 12.30. O 13. Przyjechała na chwilę świadkowa a potem do Pałacyku się przebrać, ja na spokojnie wzięłam prysznic, zjadłam obiadek i czekałam na fotografa i świadkową, którzy mieli się zjawić o 14.30 a się spóźniali! Na szczęście po chwili byli i zaczęły się zdjęcia z przygotowań uśmiech było cały czas bezstresowo. O godzinie 16 miał się zjawić mój M. więc kiedy zadzwonił na telefon, że już jest prawie pod bramą to zrobiło się mega poruszenie, fotograf poleciał na ulicę robić fotki i film, ja szybko do rodziców po błogosławieństwo, które było bardzo wzruszające, mama się rozpłakała, ja prawie też, przeżycie nie do opisania… wtedy człowiek przypomina sobie jak bardzo kocha swoich rodziców… Następnie czekałam już na korytarzu na wejście mojego przyszłego męża uśmiech Widać, że był zachwycony moją kreacją, fryzurką i ogólnie całością oczko Mama szybciutko obsypała całą drogę do auta żywymi płatkami róż i tak sobie szliśmy powoli zadowoleni oczko Wsiadła świadkowa i świadek, pomachaliśmy rodzicom i pojechaliśmy uśmiech
ŚLUB
W aucie było tak wesoło, że aż mnie brzuch ze śmiechu bolał Very Happy Mojemu M. zachciało się pić to jeszcze zjechaliśmy na stację po Mirindę Very Happy. W samym sanktuarium chwilę poczekaliśmy bo byliśmy za wcześnie i trwał jeszcze ślub, daliśmy swoje podpisy, parę zdjęć i rozluźnienie atmosfery. O 16.50 mój M. ze świadkami poszedł do ołtarza a ja czekałam z tatą na wejściu uśmiech Żartowaliśmy sobie z tatą, że może uciekniemy póki jeszcze czas Very Happy Gdy zabrzmiał marsz szliśmy sobie powoli uśmiechając się do wszystkich uśmiech Mamcia płakała ! Mój M. ubrany w mundur odebrał mnie od taty i zasiedliśmy uśmiech ogólnie mszy nie pamiętam prawie w ogóle, przeleciała tak szybko! Ksiądz bardzo fajny, przysięga mówiona w pełnym skupieniu i donośnym pewnym głosem uśmiech Ja chciałam M. włożyć obrączkę na lewą dłoń ;D [zawsze miałam problemy z rozróżnianiem lewo prawo ;p] ((Dla poinformowanych Pani źleżycząca też była w kościele, całą mszę klęczała ale numeru na szczęście nie wywaliła, poszła nawet do komunii i spojrzała nam się prosto w oczy – ale się tym w ogóle nie przejęłam, chyba M. był lekko spięty.)) Po mszy zostaliśmy obrzuceni chyba toną ryżu, monet, płatków nie wiem czym jeszcze język (gdy zdjęłam suknię po weselu miałam do brzucha przyklejone 5gr 2 gr i chyba z 20 ziaren ryżu język) Składanie życzeń i do autka. Pierwsza bramka w postaci bezzębnego pijaczka była już na wyjeździe z sanktuarium, pijaczyna obkrążył auto i przywalił taką glebę, że myślałam, że umarł Surprised ale szybko wstał i dostał wódkę, potem jeszcze 2 kolejne pijaczyny [nawet jeden posilił się o zdechłą różyczkę język] i parę bramek, które robiły dzieci uśmiech Niezapomniany widok jak odwróciłam się i widziałam ten ogon z samochodów za nami – naszymi gośćmi na nasze wesele uśmiech.
WESELE
Na miejscu rozłożony czerwony dywan, przywitano nas chlebem solą i wodą oczko. Mąż podniósł mnie i przeniósł przez salę uśmiech Śpiewanie sto lat, tłuczenie szkła i tańce uśmiech Było parę niedogodności związanych z organizacją ale na szczęście odczuliśmy to tylko my a nie goście. Zatańczony spontanicznie pierwszy taniec wyszedł super oczko Ludzie widać, że się bawili super, miałam chwilę grozy, gdy mając na rękach moją chrześniaczkę 2,5 letnią ktoś stwierdził, że trzeba mnie podrzucaćwykrzyknik Zaczęłam się drzeć i klęczeć, że mam dziecko na rękach, na szczęście się pijaczki opamiętali język Suknia oczywiście podarta w paru miejscach ale to nic język W butach wytrzymałam do 23.30 oczko Tort był prześliczny, oczepiny śmieszne – nikt nie chciał welonu złapać i wylądował na podłodze język , jedzenia było mega dużo uśmiech Cała impreza trwała do 4 rano uśmiech Przytuliłam się do męża i poszliśmy szybko spać uśmiech
POPRAWINY
Wstaliśmy chyba ok 9.00 wyszłam sobie w piżamie totalnie nieogarnięta a już sporo ludzi też chodziło sobie po parku oczko [pałacyk jest w dużym parku na totalnym odludziu oczko] o 11:00 śniadanie i poszłam się przebrać i jechałam na chwilę do domu z rodzicami uśmiech o 14 zaczęły się poprawiny na które przyjechało jeszcze ok 30 ludzi z mojej i męża pracy uśmiech Był grill na dworze no i jedzenie w Sali. Całość zakończyła się o 20.20
***
Powiem wam tak: czas leciał tak szybko, że samą imprezę chciałoby się przeżyć jeszcze raz uśmiech Zawsze są jakieś nieścisłości ale trudno, nie zawsze może być idealnie. Najważniejsze, że wszyscy mówią, że nigdy się nie bawili tak dobrze i że było tyle jedzenia i tyle dobrych rzeczy, że aż za dużo! uśmiech Jestem teraz szczęśliwą małżonką uśmiech No i parę zdjęć oczywiście oczko
tu były zdjęcia język
_________________


Ostatnio zmieniony przez Kithy dnia Pią 13 Wrz 2013, 10:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i życzenia wszystkiego dobrego na wspólnej drodze uśmiech

Bardzo ładnie wyglądałaś. Na ostatnim zdjęciu wręcz jak porcelanowa lalka.
A Twój mąż wygląda mi znajomo język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy przepieknie razem wygladacie uśmiech Przesliczna z Ciebie Panna Mloda!
Super, ze wszystko poszlo tak, jak sobie wymarzyliscie uśmiech

A jak fryzura, trzymala sie przez caly wieczor? uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego uśmiech
Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja uśmiech Mąż po kościele przebrał się w garnitur?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Kithy!! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy, super relacja, przeczytałam błyskawicznie.
Co do tej kobiety, widzisz, mówiłyśmy Ci, że tylko Was tak straszy i nie ma się co martwić, przecież gdyby coś zrobiła mogłaby narazić się nawet na konsekwencje prawne. Rozumiem, że z "życzeniami" nie podchodziła do Was?

Kochana, już raz Ci to powiedziałam, ale powtórzę kolejny raz! Wyglądałaś tak, jak będąc małą dziewczynką wyobrażałam sobie idealną Pannę Młodą, jak z bajki Disney'a. buziak Mężu - też pierwsza klasa! Fiu, fiu. język

Ja Wam życzę wielu wspólnych lat przepełnionych miłością, przyjaźnią, dobrocią i pięknymi wspomnieniami. Oby wszelkie smutki i problemy trzymały się z dala od Was, a otaczało Was jedynie ogromne szczęście i niesamowita radość, czerpana z każdego dnia, który będziecie przeżywać już jako mąż i żona. uśmiech
GRATULACJĘ! kwiatek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ jesteś śliczna! Jak laleczka uśmiech Wyglądałaś pięknie uśmiech Mąż zresztą też niezłe ciacho!

Wszystkiego najlepszego!

Nie wiem o co chodzi z tą panią źle życzącą...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy może Cię kiedyś kontrolował? Very Happy
Noir jasne! Nawet całe poprawiny! uśmiech I wcale nie były sztywne uśmiech
Kasztanowa Tak, zaraz po kościele się przebierał, już w Pałacyku był w garniturze
Lauraire Embarassed
_________________


Ostatnio zmieniony przez Kithy dnia Wto 1 Kwi 2014, 8:25, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ciarki jak to czytam Shocked
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kithy napisał:
Noir jasne! Nawet całe poprawiny! uśmiech I wcale nie były sztywne uśmiech


Oo, niezle, niezle uśmiech Masz dobre wlosy i mialas chyba niezla fryzjerke, ze dala rade uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group