Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ola_b olą_s 20.10.2012
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Wto 6 Lis 2012, 19:50    Temat postu: ola_b olą_s 20.10.2012 Odpowiedz z cytatem

Nie umiem ładnie pisać dlatego w telegraficznym skrócie opiszę Nasz piękny dzień.
Wstałam o 8 zupełnie spokojna i dopiero gdy spojrzałam na drzwi na których mamuśka powiesiła moją suknię uświadomiłam sobie że to już dziś. Zjadłam małe śniadanko posprzątałam łazienkę i pokój bo się nudziłam a potem na 10 poszłam spacerkiem do fryzjera po drodze kupując rajstopy na poprawiny i zapiętki do butów. U fryzjera spotkałam dziewczynę która brała ślub przed nami i pogadałyśmy chwilę przy kawce. Moja fryzjerka była w szoku jak bardzo byłam wyluzowana w czasie gdy ona mnie czesała. Ok.11 pojawił się w salonie nasz fotograf i zaczął pstrykać fotki. Fryzura oczywiście wyszła inna niż próbna ale i tak bardzo mi się podobała i co najważniejsze trzymała się rewelacyjnie także na obiedzie poprawi nowym. Razem z fotografem pojechaliśmy do mnie gdzie Mamuśka i „Szwagier” wieszali balony na klatce (mieszkam na trzecim piętrze więc mieli trochę roboty). Śmiechu było przy tym co nie miara bo po klatce chodzili sąsiedzi i każdy składał mi życzenia, przynosił bomboniery i widać było że cieszą się moim szczęściem bo znają mnie od ponad 20 lat. W domku zjadałam kanapkę posiedziałam chwilę i siostra zaczęła mnie malować. Makijaż wyszedł super. Przyjechała moja świadkowa która wyglądała ślicznie i nie mogłam się na nią napatrzeć.
Przyszła pora na ubieranie… założyłam moją śliczną suknię, świadkowa i siostra wpięły welon potem biżuteria i spojrzałam w lustro. Byłam zauroczona swoim widokiem. Zaczęli zjeżdżać się goście, powitań nie było końca aż tu patrzę przez okno a na dole cała rodzina mojego R a z samochodu wychodzi mój przystojniak i macha do mnie. Gdy weszli na górę moje siostry zaczęły targować się ze świadkiem  dostały kilka flaszek i w końcu R wszedł do mnie dał buziaka a w jego oczach widziałam tylko zachwyt i szczęście. Świadek dał mi kwiaty który były cudne proste i białe tak jak lubię.
Poprosiliśmy rodzinę o błogosławieństwo i nie obyło się bez kilku łez wzruszenia. Ruszyliśmy do kościoła a przed wyjazdem dostałam telefon że organistka jest chora i zastąpi ją koleżanka… troszkę się zdenerwowałam ale po chwili stwierdziłam że nie ma co się przejmować no i okazało się że pięknie grała i spiewała. Przed kościołem chwilę zaczekaliśmy po trwał ślub ale przynajmniej była okazja przywitać rodziny i naszych przyjaciół. Gdy stanęliśmy w drzwiach kościoła wszystko działo się błyskawicznie. Przywitanie przez księdza, droga do ołtarza, czytanie mojej siostry, kazanie, przysięga (najpiękniejsza chwila w moim życiu) razem z R patrzyliśmy sobie prosto w oczy, uśmiechaliśmy się i mocno trzymaliśmy za rękę powtarzają słowa przysięgi. Już zawsze na zawsze razem 
Koniec mszy, spadające na nas płatki róż i brawa . Fotograf zrobił grupowe zdjęcie i zaczęły się zyczenia. Usłyszeliśmy mnóstwo ciepłych słów płynących prosto z serca naszych bliskich a słońce pięknie świeciło
Pojechaliśmy na salę gdzie przywitali nas solą i chlebem rodzice. Goście wchodzili na salę przy piosence Franca Sinatry „lowe and marriage” no i zaczęło się wesele
Pyszny obiadek a potem pierwszy taniec do piosenki „Nothing else matters” a potem impreza do rana . Goście bawili się rewelacyjnie a dj dawał takiego czadu że szok. Był rock, pop, disco, disco polo stare i nowe piosenki a nasz kolega nauczył wszystkich tańczyć gangnam style istne szaleństwo.

20.10.2012 piękny ,słoneczny i ciepły dzień. DZIEŃ NASZEGO ŚLUBU!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Wto 6 Lis 2012, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu były fotki
_________________


Ostatnio zmieniony przez ola_b dnia Sro 7 Lis 2012, 9:12, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Wto 6 Lis 2012, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje. Ślicznie wyglądaliście uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 6 Lis 2012, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! uśmiech Ale czemu takie maluśkie zdjęcia? smutny Muszę dotykać nochalem monitora żeby coś dojrzeć smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 6 Lis 2012, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje - dużo szczęścia i radości wesoły
Podziwiam Twój spokój... i jeszcze miałaś głowę i czas, żeby posprzątać łazienką Shocked I chciałabym zobaczyć wszystkich tanczących Gangman Style język

a zdjęcia widzę tylko miniaturki smutny


Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Wto 6 Lis 2012, 20:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 6 Lis 2012, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Piękny dzień uśmiech
Dołączam się do info o zdjęciach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Wto 6 Lis 2012, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję spokoju uśmiech Życzę szczęścia i dużo miłości! kwiatek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Wto 6 Lis 2012, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najpiękniejszego na nowej drodze życia! uśmiech

Te miniaturki to mam rozumieć taki przedsmak? Twisted Evil
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Wto 6 Lis 2012, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i tu też
_________________


Ostatnio zmieniony przez ola_b dnia Sro 7 Lis 2012, 9:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Wto 6 Lis 2012, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam widzę wszystko język.
Wyglądałaś przepięknie Olu! Bardzo ciekawy wizerunek stworzyłaś - oryginalna suknia, bukiet-kula bardzo ciekawy, ciekawa przeplatana fryzura, no i to bolerko, które od razu rzuca się w oczy!! Jestem zachwycona! A siostrę musisz mieć bardzo utalentowaną, bo makijaż wyszedł jej przedni.
A męża masz też pierwsza klasa - jak siatkarz:).

Życzę Wam dużo miłości i wszystkiego co najlepsze bukiet gratuluję!

edit
Widzę, że duże fotki wrzuciłaś, muszę oblukaćoczko.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group