Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kasiulkowy Antek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 25 Paź 2013, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Kasiulku! Mnie czeka wesele w lipcu i już powoli myślę jak zorganizować opiekę nad dwójką małych dzieci, Kuba będzie miał 1,5 roku, a młody/a 3 mc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 25 Paź 2013, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiulaaa019 napisał:

Będzie z niego niezły imprezowicz język


Hehe, w swoim krótkim życiu zaliczył już 3 przyjęcia urodzinowe i jedno wesele i za każdym razem był spokojny, z ciekawością przyglądał się temu co się dzieje albo po prostu spał. Chyba faktycznie wyrośnie na lwa salonowego oczko

Ewcia, dla maluszka polecam chustę. Na prawdę z każdym dniem przekonuję się, że ten kawałek szmaty może zdziałać cuda oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 25 Paź 2013, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiulku, Kuba jest chustowy, ale na wesele nie wyobrażam sobie brać dziecka w chuście. Myślę, że jednak Kuba zostanie z chrzestną, a drugie będzie w pokoju z nianią. W temacie brania dzieci na imprezy jestem tego zdania co Kasiek i Natalia, ale przy dwójce trzeba inaczej planować język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 25 Paź 2013, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie jak Antek podrośnie to też będziemy korzystać z dobrodziejstwa jakim jest babcia albo inna opiekunka. Tym razem cała moja rodzina była na weselu (a mama była mamą pana młodego) a teściowie byli za daleko, żebyśmy mogli im podrzucić dziecko. Poza tym zbyt intensywnie karmię, żeby się rozstawać z synkiem na dłużej.

A tak serio, to chyba po prostu nie jestem gotowa, żeby się z nim rozstać i dać pod opiekę komuś innemu niż mój mąż oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 25 Paź 2013, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat na pewno nie będę Młodego brać na wesela, bo w ogóle nie wydaje mi się, żeby wesele było dobrym miejsce dla małego dziecka. Ale gdyby mój brat się żeniłl, to co innego, musiałby troszkę nam potowarzyszyć uśmiech. Najważniejsze, że się dobrze bawiliście, cała trójeczka uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sro 18 Gru 2013, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej kasiulku co tam u Ciebie i Antosia słychac pytajnik
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 10 Sty 2014, 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paula! Dzięki, że mnie wywołałaś uśmiech Ojoj, zaniedbałam Was strasznie. Zerknęłam kiedy ostatnio pisałam - wieki temu. Mam wrażenie, że od wesela mojego brata minęła cała epoka a Antoś jest zupełnie innym dzieckiem niż wtedy. Nasz synek rośnie jak na drożdżach (już chyba z 8 kilo waży), ma już prawie 5 miesięcy (a wyrasta z ubranek na 6-9 miesięcy Rolling Eyes ) i jest fantastycznym facecikiem. Obraca się już z brzucha na plecy i z pleców na brzuch, siedzi z podparciem, próbuje pożreć wszystko co ma w polu widzenia, dużo się uśmiecha a ostatnio okazało się, że ma łaskotki i potrafi śmiać się w głos (a pamiętam jak czekałam na pierwszy uśmiech...) Udało nam się we trójkę jakoś "dotrzeć" i myślę, że tworzymy zgraną rodzinkę uśmiech Ja nabrałam pewności siebie jako mama, przestałam z uporem maniaka czytać poradniki dla rodziców i staram się kierować tym co podpowiada mi serce. I wszystkim nam to wychodzi na dobre. Cały czas cycujemy, jeszcze nie wprowadzałam stałych pokarmów, poczekam aż Antek skończy pół roczku. Uregulował mu się rytm dnia, zasypia o podobnych porach i wreszcie ma jakieś drzemki w ciągu dnia, więc mogę coś czasem robić w domu. Wieczorami też zasypia koło 20 i budzi się około 7 rano, z 1 lub 2 nocnymi pobudkami. Ale ponieważ śpi z nami, a budzi się tylko na jedzenie (pieluchy rzadko trzeba zmieniać w nocy) to właściwie budzę się tylko na 5 minut, żeby wyciągnąć cyca i zasypiam - nie jest źle! Poza tym straszny z niego pieszczoch. Od początku dużo go nosiliśmy i teraz też najbardziej lubi być na rękach. Mamy za sobą pierwszy długi wyjazd, przy okazji świąt odwiedziliśmy obie babcie, Antek oczywiście skradł wszystkim serca a my nasłuchaliśmy się tych wszystkich dobrych rad dotyczących wychowania dziecka język Bardzo mnie cieszy, że mogę się już moim synkiem pobawić, nie jest już takim maleńkim dzidziusiem, który tylko je i śpi. Mam wrażenie, że wszystko go ciekawi, obraca się zafascynowany na każdy nowy dźwięk, wpatruje się w każdą nową twarz (z ramion mamy, bo tak najbezpieczniej oczko - nie każdemu daje się wziąć na ręce). Co tu dużo mówić, jestem szczęśliwa. A piszę mało bo oprócz bycia mamą wróciłam na studia doktoranckie i wieczorami, kiedy już położymy Antka spać staram się nadrabiać zaległości w czytaniu, pisaniu prac, przygotowywaniu zajęć dla studentów, a potem padam na nos oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 10 Sty 2014, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy z powrotem uśmiech Gratuluję nowych postępów dzidzia, sama już nie mogę się doczekać, kiedy moja córa będzie na Waszym etapie. Pocieszam się tym, że czas szybko leci uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pią 10 Sty 2014, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie sie czyta co tam u Was nowego.
Czas leci nieublaganie a nasze dzieci rosna.
Teraz zacyna sie ten najfajniejszy czas, gdy mozesz sie z dzieckiem powyglupiac język
Jak ja to uwielbiam Very Happy
Kasiu powodzenia na studiach uśmiech
No i ogromnie gratuluje kazdego postepu synka oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią 10 Sty 2014, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że znalazłaś chwilkę żeby napisac. Dziecko i studia spore wyzwanie- podziwiam!! Gratuluję postępów Antosiulka, potem jest coraz fajniej a nowe umiejętności coraz bardziej napawają dumą. oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group