Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kasiulkowy Antek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj współczuję Antosiowi uśmiechuśmiech Będzie wygłaskany i wycałowany za wszystkie czasy Very HappyVery Happy hehe Smyk rośnie, teraz coraz częściej będzie zaskakiwał uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super rośnie Antoś, a co do uśmiechów to jeszcze bardzo dużo ich przed wami oczko I tak jak dziewczyny piszą, dzieciaczki uwielbiają zaskakiwac nowymi dokonaniami uśmiech I podziwiam ja jakoś nawet teraz nie zdecydowałabym się zabrac swojego malca na jakieś wesele. Jakoś za dużo ludzi, alkoholu i generalnie za głośno jak dla mnie. Antoś na pewno przycmi państwa młodych język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paula moja kuzynka wzięła na wesele 5 mc córkę. Nie było z nią problemów, spała jak suseł i była bardzo grzeczna:) A jak byliśmy pierwszy raz zobaczyć jej dziecko, parę osób się lekko wstawiło, przekrzykiwali się, a ona spała jak zabita, w tym samym pokoju uśmiech
Też bym chciała nauczyć swoje dziecko, żeby dało radę spać w trudnych warunkach. Nie chcę chodzić na palcach po domu w ciągu dnia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paula_139
maniak
maniak


Dołączył: 12 Kwi 2011
Posty: 1801
Skąd: w-wa

PostWysłany: Sob 19 Paź 2013, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale my też nie chodzimy na palcach tv normalnie gra, cały czas praktycznie leci coś z radia. Jak mały śpi normalnie czasem odkurzam czy gotuję obiad przy nie zamkniętych drzwiach. Mi się jakoś wydaje, że takie coś to stres dla dziecka ale to moje zdanie, a ja czasem potrafię wyolbrzymiac coś jak chodzi o mojego malusiego syneczka język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 19 Paź 2013, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo każda mamusia, na swój sposób, troszczy się o pociechę uśmiech I to jest normalne uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob 19 Paź 2013, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie wzięła i nie biorę dziecka na wesela i większe imprezy u znajomych, ale nie ze względu na hałas, a dlatego, że idę tam, żeby się dobrze bawić, a nie myśleć o tym, czy dziecko śpi, czy nie płacze jak ja jestem na sali i tańczę, albo żebym nie musiała nosić na rękach zamiast siedzieć przy stole. Wygodna jestem i staram się ją zawsze jak mogę zostawiać u rodziców lub teściów.
U nas w domu nigdy ciszy nie było, a Diana do tej pory umie usnąć w dziwnych miejscach, pozycji czy hałasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sob 19 Paź 2013, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było wesele drugiej kuzynki, czyli siostry. Wynajęty był pokój hotelowy i była dziewczyna do pilnowania. Więc koło godziny 19 dziecko wyniosło się z przyjęcia. Mąż kuzynki ma tylko brata, więc nie mieli z kim zostawić dziecka w domu.
My w przyszłym roku mamy 3 wesela i też nie bierzemy małej, bo ma się kto nią zająć w domu. I tu nie chodzi o krzyki i hałas, ale o zabawę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Sob 19 Paź 2013, 17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kuzynka wzięła 1,5 miesięcznego bobasa na wesele (przed północą zawieźli do szwagierki). Mały przespał prawie cały czas.
Ja swojego też nie biorę (zostawiam albo z jednymi dziadkami albo z drugimi) z tego samego powodu co Natalka. Myślę, że nie prędko pójdzie z nami na wesele....
Był jedynie na kawałku na weselu mojego brata we wrześniu, ale nie, nie, nie i jeszcze raz nie... Jak mam możliwość gdzieś podrzucić to podrzucam lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 25 Paź 2013, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przetrwaliśmy wesele uśmiech Nawet więcej - dobrze się bawiliśmy we trójkę. Całą mszę Antek przespał, potem obiad i początek zabawy spędził w foteliku i na rękach babć i cioć. Zaczął trochę marudzić około 20 - tak jak to zwykle robi w domu i jakieś 2 godziny spędziłam w pokoju karmiąc go i lulając. Ale jak już zaczął usypiać wpakowaliśmy go do chusty i przetańczył z nami jeszcze kilka godzin. Zupełnie nie ruszała go muzyka ani rozmowy, przez cały czas spokojnie spał. Za to obudził się świeży jak skowronek około 7 rano oczko

Muszę przyznać, że dziecko pomaga nawiązywać znajomości - mnóstwo osób do nas podchodziło, zachwycało się Antkiem i pytało o chustę oczko I byliśmy drugim po młodej parze najchętniej fotografowanym "obiektem". A jeszcze ja się nasłuchałam, że wcale nie widać po mnie, że jeszcze niedawno byłam w ciąży oczko

A co ciekawe, Antek nie był najmłodszym dzieckiem na imprezie,przyjechała też moja kuzynka z synkiem młodszym o 3 tygodnie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pią 25 Paź 2013, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie że się dobrze bawiliście i dziecko było spokojne uśmiech
Będzie z niego niezły imprezowicz język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group