Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kasiulkowy Antek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 13 Paź 2013, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Dziewczyny!
Wróciłam na uczelnię i ledwo wyrabiam na zakrętach, stąd ostatnio nie bardzo mam czas na forum uśmiech Na szczęście na razie mam mało zajęć, spokojnie udaje mi się łączyć naukę z karmieniem Antosia. Udało nam się też tak zgrać grafiki, że rano ja zajmuję się synkiem, a kiedy muszę wyjść z domu Małego przejmuje mój mąż. Antek rośnie jak na drożdżach, kiedy 2 tygodnie temu byliśmy u lekarza (Antoś miał wtedy 6 tygodni) ważył już 4700, teraz pewnie dobija do 5 kilogramów. Cieszy mnie to ogromnie, zwłaszcza, że urodził się malutki. Odłożyłam już praktycznie wszystkie ciuszki w rozmiarze 56 i przerzuciliśmy się na 62 uśmiech Już trochę się uspokoiło z karmieniem. Antek nadal bardzo lubi być przy cycu i potrafi spędzić godzinę wisząc na mnie, ale już potrafi wytrzymać 2-3 godziny między karmieniami. Codziennie chodzimy na spacerki, a jeśli w ciągu dnia potrzebuję chwili na to, żeby się czymś zająć pakuję Małego do chusty - wtedy on natychmiast zasypia. Niestety nadal nie chce spać w dzień w łóżeczku. W nocy nie ma problemu, budzi się tylko na karmienie a potem wraca do łóżeczka (o ile ja nie zasnę i nie zapomnę go odłożyć). Za to w nocy budzi się mniej więcej o stałych porach więc już robi się "regularny" uśmiech
Poza tym mam coraz więcej frajdy z macierzyństwa. Antoś potrafi się już długo nam przyglądać, wyciąga rączki do zabawek, śledzi wzrokiem ciekawe przedmioty. Jedyne co mnie martwi to to, że nie bardzo chce się uśmiechać - robi to tylko przez sen. Czekam i czekam na ten pierwszy "społeczny" uśmiech i nie mogę się doczekać.
A jak na złość na fb koleżanki i kuzynki wklejają milion zdjęć swoich roześmianych pociech - niektórych młodszych od Antosia....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusilla
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 6913
Skąd: inąd

PostWysłany: Nie 13 Paź 2013, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, te 8-10 tygodni życia dziecka to własnie czas kiedy się zaczynają świadomie usmiechać. Te młodsze wcale nie muszą tego robić świadomie Wink Napisałam zaczynają, więc może byc tak, że i miesiąc jeszcze poczekacie. Warto! Smile Nie martw się, wszystko dzieje się tak, jak powinno. Poklony za szybki powrót do uczelnianego kieratu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Nie 13 Paź 2013, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie rośnie Ci synek uśmiech
A z tym uśmiechem to się nie martw przyjdzie odpowiedni dla niego czas i zacznie się do Was uśmiecha uśmiech
Życzę Ci powodzenia w pogodzeniu uczelnie z wychowaniem Antosia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Nie 13 Paź 2013, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie.
Spokojnie Kasia oczko
Lada dzien zacznie sie usmiechac.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 14 Paź 2013, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, że tak dobrze się układa i dajesz radę ze wszystkim uśmiech to pięknie rośnie synek:) a co do uśmiechu...jeszcze nie wiem jak to jest ale zobaczysz, że odczekasz jakiś czas i Antoś będzie ciągle się uśmiechał i sprawiał ci tym radość w każdej minucie uśmiech uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 14 Paź 2013, 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczysz, uśmiechnie się w najmniej spodziewanym momencie uśmiech. Tak to już jest z dziećmi, ze robią coś niespodziewanie "za wcześnie" lub trzeba wieki czekać na daną umiejętność... rzadko trafiają w czas, w którym sobie wyobrażamy, że powinny coś robić uśmiech. Taki już urok dzieciaków, że mają swoje tempo uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałyście racje, dzieci potrafią zaskakiwać. Dokładnie o 5 rano następnego dnia po tym jak napisałam post na forum Antoś obdarzył mnie pięknym uśmiechem. Teraz już codziennie się uśmiecha, dziś uśmiechnął się całą buzią i powiedział przy tym guuu Very Happy

Poza tym jesteśmy po pierwszym szczepieniu, które przebiegło bezproblemowo a przy okazji okazało się, że Antoś waży już 5300 Shocked

No a jutro czeka nas wielki dzień - jedziemy na wesele mojego brata. Jestem ciekawa jak Antek zniesie imprezę i zmasowany atak cioć i babć oczko Większość z nich zobaczy go po raz pierwszy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładnie Ci synek przybiera. Mila waży kilogram mniej Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No widzisz uśmiech Pięknie przybiera na wadze , duży mężczyzna się z niego robi uśmiech My też ostatnio byliśmy na weselu Lenka była fantastyczna i pobiła nawet młodą parę bo na zdjęciu grupowym znalazła się na pierwszym planie język a my później bawiliśmy się prawie do 3 uśmiech
Życzę Wam udanej zabawy a Antoś pewno będzie w centrum zainteresowania uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a widzisz:) Antoś chciał zrobić Wam niespodziankę z uśmiechem uśmiech z pewnością Antoś będzie bardzo towarzyski i podbije nie jedno damskie serce na weselu uśmiech pięknie przybiera na wadze uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group