Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kasiulkowy Antek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj odstawić nabiał na kilka dni. Mój Adaś miał taki okres, ok miesiąca, gdy całego go zsypało i brzuszek mocno dokuczał, odstawiłam nabiał i jak ręką odjął. Po jakimś czasie powolutku zaczęłam wprowadzać produkty mleczne ponownie i już nie było probblemów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2013, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja właśnie jestem na etapie odstawiania nabiału uśmiech
Do tego już dawno odstawiłam wszelkie cytrusy i pestkowce - po śliwkach Mila miała wysypkę.
Mała dostaje też na razie Espumisan i jest w porządku z brzuszkiem.

Co do pomidorów to dostawałam je na śniadanie już w szpitalu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2013, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od poniedziałku nie jem nabiału ale szczerze nie widzę poprawy. Wysypka nadal jest a ulewanie i wzdęcia raz są raz ich nie ma. Wczoraj Antek cały dzień wisiał na cycu i ulewał jak szalony, dziś pilnowałam, żeby jadł co 2-3 godziny i prawie nie ulewa. Możliwe, żebym go przekarmiała? Może ulewa z przejedzenia? A myślałam, że przy piersi nie da się przekarmić oczko


Poza tym u nas fantastycznie! Dziś pierwszy raz byliśmy z Antkiem na spacerze tylko we dwoje i obyło się bez marudzenia. Mąż wrócił do pracy i musimy sobie radzić sami oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2013, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekarmić się raczej nie da ale może po prostu podchodziło mu "pod korek" i nie dawał rady Wink Bo to, że dziecko chce cycka to wcale nie znaczy, że jest głodne, a że przy tym je to już inna sprawa uśmiech

Pamiętam jak ja się bałam pierwszego samotnego spaceru, a teraz? Codziennie sobie spacerujemy uśmiech

A co do nabiału, to musisz poczekać trochę. Efekty mogą być później. Jak się okaże, że to nie nabiał to spróbuj z czymś innym.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2013, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieciątko może ulewać z przejedzenia. Jeśli najada się i wytrzymuje 2-3 godziny to spróbuj tak przez kilka dni, może faktycznie zachłanny jest albo zapasy na zimę robi uśmiech i ile mu dasz tyle wypije
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2013, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiulek to może odstaw inne niepojące dania....
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Pią 27 Wrz 2013, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulku musisz troszkę poczekać na efekty, ja np. jeszcze nie mogę w ogóle jeść białego chleba bo Lena od razu stęka jęka i się męczy. A czy można przekarmić ? mi mówili że nie, ale jak jest naprawdę to nie wiem. U nas z tym ulewaniem było podobnie wszystko w dużej mierze ustąpiło po uspokojeniu brzuszka no i jak Lenka zaczęła robić sobie dłuższe przerwy w jedzeniu, a teraz jak się już naje a potrzebuje bliskości cyca to się do niego chwilę przytula i jest dobrze uśmiech
A wysypka to może potówka? kup sobie bepanten i smaruj te miejsca z wysypką i zniknie wszystko uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2013, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysypkę obejrzał pediatra i stwierdził trądzik niemowlęcy, o ulewaniu jeszcze nie mówiliśmy bo przed pierwszą wizytą Antek jakoś mniej ulewał. Właśnie to mnie zastanawia - od początku jadłam wszystko a ulewanie zaczęło się dopiero w jakimś 3 tygodniu. Nie wiem czy alergia pokarmowa może się włączyć dopiero po jakimś czasie...

A muszę się Wam pochwalić synkiem. Już wyraźnie wodzi za nami wzrokiem, odwraca się w stronę ciekawego dźwięku, poza tym podnosi główkę i klatkę piersiową na przedramionach jak leży na brzuchu. Jeszcze nie do końca pewnie ale zawsze oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2013, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu dziecko może ulewać z przejedzenia.
Tak mi powiedziała położna bo Ksawcio też sporo ulewał.
Skończyło się po 4 mies.
Postępy dzieciaczka bardzo cieszą wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
esc0011
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sty 2013
Posty: 855
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 9 Paź 2013, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kasiulek 215 co tam u Was?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group