Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kasiulkowy Antek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Sob 21 Wrz 2013, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas kilka razy udało się usnać kiedy położyłam się obok niej ale na chwilę obecną są grane ostatnie zęby i nie ma mowy o spokojnym usypianiu,pozostają ramiona itp. Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 22 Wrz 2013, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę, że kiedyś będę tęsknić za małym ssakiem, którego koi tylko pierś mamusi oczko
Nimfa uspokajają mnie Twoje posty uśmiech Wydaje mi się, że jesteś taką mamą na luzie, i że bardzo słuchasz swojej intuicji uśmiech

Ostatnio odkrywam, że razem z Antkiem pojawiło się milion powodów do zmartwień. Już chyba zawsze będę się o niego zamartwiać jak wariatka. Od kilku dni mój synek mocno ulewa, dosłownie chlusta pokarmem kilka razy dziennie. Poza tym pojawiła się mu wysypka na buzi (na czółku najpierw były krostki, teraz skóra się łuszczy i robi się jakby taka żółta skorupka) i puszcza bąki, bardzo się przy tym krzywiąc i prężąc. Do tej pory nie stosowałam żadnej specjalnej diety, jadłam wszystko i teraz zaczynam myśleć, że może czymś mu szkodzę. Zastanawiam się nad odstawieniem pewnych produktów ale nawet nie bardzo mam pomysł co może uczulać takiego malucha - mleko, jajka, pomidory?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiek86
guru
guru


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 6450

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie wcale też nie jest tak różowo. Filip już 3 noc usnął mi na rękach, no nie chce w łóżeczku siedzieć. zawsze jak tylko oczy otworzył to chciał wychodzić. Na dodatek jak się w nocy budzi to zajmuje moje miejsce na łóżku, uśnie i dopieo daje się przenieść. Czyżby to był czas na pierwsze prawie dorosłe łóżko?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiulku tak to juz jest jak pojawia się ten mały człowieczek uśmiech
Piszesz że mały zaczął ulewać i się pręży , Lenka też tak miała w momencie kiedy się męczyła i prężyła (w momencie jak chciała zrobić kupe a nie mogła) bardzo ulewała a nawet mogłabym rzec że wymiotowała, dodając do tego jej zdenerwowanie tą sytuacją i ukojenie tylko przy piersi , sprawi że mieliśmy duży problem z ulewaniem. Na szczęście na tą chwilę jest dobrze odstawiłam cały nabiał , mała dostaje kropelki na gazy i przestała się pręży , a co za tym idzie i ulewanie zmniejszyło się znacznie uśmiech Co do pomidorów są silnym alergenem i zaleca się wprowadzać go ostrożnie do diety Rolling Eyes
A ze spanie my też mamy ostatni meksyk w ciągu dnia ale mała nam to wynagradza przespaną noca uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mleko, czekolada, orzechy, owoce cytrusowe....mase tego jest....
pomyśl czy ostatnio czegoś nowego nie zjadłaś, albo coś w nadmiarze...ciężko jest znaleźć winowajce.
Lekarze zawsze najpierw każą nabiał i jajka odstawić język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie w tym rzecz, że od początku jadłam wszystko i teraz nawet nie wiem co może szkodzić. Była i czekolada i maliny i dżem truskawkowy i plasterek cytryny do herbaty. A teraz czuję się jak jakaś wyrodna matka. Ale w tym tygodniu faktycznie jadłam sporo nabiału no i na urodzinach szwagierki pozwoliłam sobie na kawałek tortu śmietanowego Embarassed - następny dzień to była jakaś masakra.

Gabi u nas to wygląda dokładnie tak samo: Mały ulewa, pręży się i budzi przy każdym bączku, a przy tym jak się rozwrzeszczy to szuka cyca jak szalony i tylko przy piersi się uspokaja - a potem znów ulewa.... A jakie kropelki dajesz Lence? I co to znaczy, ze odstawiłaś cały nabiał? Wiem, że mleko, sery, jogurty ale zastanawiam się czy np. ciastka które mają w składzie serwatkę też?

Dziś nie wypiłam ani kropelki mleka, odstawiłam też pomidory, które do tej pory codziennie jadłam na śniadanie, na słodycze nawet nie patrzę. Zobaczymy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podaje bobotic po 10 kropli 3 razy dziennie, a mały normalnie robi kupki? Bo Lena jak skończyła 3 tygodnie to robi raz na tydzień.
A co do nabiału to ostawiłam wszystko np. zupy bez zabielania, kanapka bez masła, ciast też nie jem, kawa bez mleka, nie mówiąc o serze , mleku czy jogurtach, jak usłyszałam że mam odstawić nabiał to zastanawiałam się co teraz będę jadała ale na szczęście da się przeżyć uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiulek215
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 984
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupy robi chyba normalnie. To znaczy żółte i często: 6-8 na dobę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i zapomniałam białe pieczywo może też wpływać na jelitka, a najbardziej biały chleb, ja jem ciemne co prawda niektórzy twierdzą że nie powinnam,że mam jeść białe bułki, ale Lenie się teraz nic nie dzieje więc w tej kwestii już nic nie zmieniam, najważniejsze że jej jest dobrze uśmiech
Może mały wkracza w sferę kolek, czego nie życzę Rolling Eyes
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MADI
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 685

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez moge conieco powiedziec o problemach brzuszkowych i diecie.
Ja bylam na diecie eliminacyjnej zaczyna sie od naprawde niewielu produktow ktore mozesz jesc i stopniowo dodajesz po jednym i patrzysz na reakcje, jak jest ok to kolejny, jesli cos sie dzieje to wiesz przynajmniej po czym.U nas dieta musiala byc beznabiałowa, od niedawna wprowadzamy dopiero jakies serki, ser zolty, kawalek sernika i jest ok, ale powolutku.Dzieki tej diecie wiedzialam co szkodzi malej i moglam jesc wszystkie inne rzeczy typu pomidory, jaja itp
Dieta plus zestaw kropelek u nas byly biogaia 2 opakowania bobotic i delicol, odstawilysmy dopiero po 3 mcu i dalo sie przezyc okres kolek i dolegliwosci brzuszkowych.Teraz jest juz wszystko super.Naprawde da sie przezyc bez mleka-ja do tej pory pije sojowe i bezlaktozowe.Powodzenia Kasiulku uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group