Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

luteina
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasienia88
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 51
Skąd: Gorzów Wlkp.

PostWysłany: Pią 6 Wrz 2013, 7:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj chcemy i to bardzo uśmiech ale wiem, że w końcu na nas przyjdzie pora, a dzidzia pojawi się w najmniej spodziewanym momencie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, czy po luteinie bolał Was brzuch? co prawda wzięłam dopiero 3 tabletkę, ale dziwnie mnie pobolewa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam nic nie bolało, ani po luteinie, ani po dupku.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to pewnie coś innego, biorę dalej uśmiech Dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 4 Lis 2013, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czytałaś ulotkę? Obstawiam, że jest tam ból brzucha jako możliwy skutek uboczny oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Możliwe skutki uboczne: W pojedynczych przypadkach opisywano senność, zaburzenia koncentracji i uwagi, uczucie lęku, stany depresyjne, ból i zawroty głowy. Może wystąpić lub nasilić się występująca wcześniej depresja. Rzadko mogą wystąpić nieprawidłowe krwawienia z narządu rodnego, brak miesiączki, zaczerwienienie skóry, trądzik, reakcje nadwrażliwości. Progesteron może powodować zwiększenie lub zmniejszenie masy ciała.

Raczej o bólu głowy jest niż brzucha. Dalej mnie lekko pobolewa, ale tragedii nie ma, spoko.

Zastanawiam się nad jednym- do tej pory skoki miałam wyraźne- tak 0,5-0,6 stopnia. W tym cyklu- marniutkie 0,2. Niby ok, ale czy to może być skutek luteiny? Grzebię w necie, ale co stronka, to inaczej piszą.
Lekarz kazał mi przyjmować ją od 15-24 dc, w necie pisze, że powinno się dopiero po owulacji- a mi ten 15 dc wypadł w pierwszym dniu wzrostu tempki. Teraz się martwię, czy nie wzięłam jej za wcześnie jednak....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mierzyłam sobie temperaturę i sama zaczęłam zażywać po 3 dniach od skoku temp. Ale duphaston miałam, nie luteinę. To był mój pierwszy cykl z mierzeniem i przyjmowaniem hormonu, i zaszłam w ciążę. Niektórzy lekarze mówią też, żeby brać od 16 dnia. A prawda jest taka, że owulacja występuje różnie.

Nie wiem, jak jest ze skokami temp podczas brania progesteronu. Czy ma to jakieś znaczenie czy też nie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarz Ci kazał zacząć wtedy brać, czy sama tak zdecydowałaś? Mój wie, że mierzę temperaturę i mimo wszystko powiedział, że od 15 dc mam brać, cholera, nie wpadłam na to by dopytać, myślałam, że 15 dc będzie po skoku....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama tak brałam, bo moja wcześniejsza lekarka kazała mi brać bardzo późno. Chyba od 26 dnia, co mi tylko wydłużało cykl i ewentualnie podtrzymać miało ciążę. A ja chciałam, żeby mi pomogło przy zagnieżdżeniu. Więc poczytała tu i tam, zaczęłam mierzyć temp. i jak zauważyłam skok o 0,2 stopnia, odczekałam 2 dni i chyba od 3 dnia zaczęłam brać dupka. Po 10 dniach zrobiłam test i wyszła mi blada kreska. Potem z dnia na dzień mi ciemniała. Oczywiście tabletki brałam dalej. Lekarza zmieniłam i kazał mi dalej przyjmować hormony.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Wto 5 Lis 2013, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mi kazał odstawić w 24 dniu i powiedział, że jak zajdę, to odstawienie nie zaszkodzi.. no to zgłupiałam. Pewnie w następnym cyklu będę mądrzejsza i wezmę po skoku dopiero... mam nadzieję, że teraz krzywdy sobie nie zrobiłam, bo wreszcie miałam męża w domu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group