Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszukuje pierścionka zaręczynowego
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aero50
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 1

PostWysłany: Nie 1 Wrz 2013, 10:21    Temat postu: Poszukuje pierścionka zaręczynowego Odpowiedz z cytatem

Witam.Moja druga połówka wybrała pierścionek zaręczynowy, tylko problem w tym że nigdzie nie mogę takiego znaleźć. Odwiedziłem już kilku jubilerów, przeglądnąłem kilkadziesiąt stron internetowych ale nigdzie nie mogę takie znaleźć. Powiedziała że pierścionek nie musi być identyczny, ale chciałem ją zaskoczyć i kupić jej właśnie taki jaki się jej marzy,chodzi jej głównie o te serduszka wokół diamentu. Jeśli ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć gdzie go dostać będę bardzo wdzięczny oczko
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ff6369c1cd5bc2d.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 1 Wrz 2013, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście bardzo ładny uśmiech
Radziłabym porozsyłać maile do sklepów jubilerskich, może kojarzą. Nawet jeśli nie kojarzą modelu to często po zdjęciu poznają jaka to firma czy kolekcja.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Nie 1 Wrz 2013, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie ma może możliwości zamówienia pierścionka na swój wzór?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie 1 Wrz 2013, 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, popytaj u jubilerów, czy nie mogą zrobić takiego na wzór.
Mój pierścionek był robiony na specjalne zamówienie - realizacja fantazji, ale nie moja, tylko Lubego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margo17
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Wrz 2013
Posty: 12
Skąd: Świdnik

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam robiony pierścionek na zamówienia - nie dlatego, że miałam takie widzimisie, tylko tak wybrał mój narzeczony. Warto czasami poszukać w małych pracowniach jubilerskich np. w Lublinie REKLAMA. Jubiler omija pośredników diamentów i złota, przez co ceny są naprawdę atrakcyjne. Pierścionek jest cudny, ma kwadratowy brylant. Mimo, że jest to fason dość popularny, to jest całkowicie oryginalny i niepowtarzalny. Więc ja polecam popytać u jubilerów, ale takich, którzy sami robią pierścionki.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten pierścionek jest bardzo klasyczny, więc myślę, że jubiler nie będzie miał problemu z odwzorowaniem go. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
autocash
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Cze 2012
Posty: 103

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2013, 8:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przechodzę ostatnio podobną batalię. Z tym, że jubilerzy niezbyt chcą wykonać "wymarzony" pierścionek. Powód? Bursztyn. Biżuteria z tym kamieniem jest stosunkowo bardzo tania, ale taki kamień został "upatrzony" przez zainteresowaną. Pierścionek wygląda tak:
http://www.zlote-obraczki.com/wp-content/uploads/2009/12/bursztyn_2.jpg
I jestem w potrzasku, bo jubilerzy nie chcą mi go zrobić (nie opłaca się im) i doradzają mi kupno gotowego. Za gotowym przeszukałem pół internetu i nic.
_________________
Autocash - Twoja wypożyczalnia samochodów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ahudya
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 5

PostWysłany: Nie 22 Wrz 2013, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spróbuj zamówić wykonanie takiego pierścionka - w ten sposób będzie niepowtarzalny. U niektórych jubilerów można bez problemu otrzymać taką usługę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
deborka
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 2

PostWysłany: Czw 7 Lis 2013, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze przyznam, że jeszcze nie widziałam pierścionka zaręczynowego z bursztynem (tzn. nie w realu). Na pewno znajdzie się ktoś, kto wykona ten "wymarzony".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
janko12
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Wto 12 Lis 2013, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się właśnie nad pierścionkiem zaręczynowym z bursztynu. Myślicie, że to dobry pomysł, czy lepszy jest klasyczny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group