Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprowadzenie TAŃSZEJ sukni ZNANYCH PROJEKTANTÓW z USA/ Chin
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 16:49    Temat postu: Sprowadzenie TAŃSZEJ sukni ZNANYCH PROJEKTANTÓW z USA/ Chin Odpowiedz z cytatem

Dziewczyn wiecie może gdzie, na jakiej stronie mozna znalezc wierne kopie sukienek typu Pronovias, JusinAlexander itp? Wiem ze czasem okazuje sie ze jakosc niesamowicie odbiega od tej ooryginalnej, ale na pewno gdzies mozna kupic suknie, która jest jakościowo bardzo dobra i wyglądowo również. Macie może jakies doswiadczenia z tym badz znacie jakies konkretne stronki?[/b]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To trochę ryzykowne, a nie wolisz uszyć podobną sukienkę wzorowaną pytajnik Będzie i dobra jakościowo, i tańsza, a każdy detal będzie taki jaki sobie życzysz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Były już na forum dziewczyny, które sprowadzały w ten sposób suknie. W większości kończyło się kupnem kolejnej sukni, także oszczędnosc jest pozorna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się dowiedzieć, jak wyglądają takie zakupy. A co do szycia sukni u krawcowej, to rzeczywiście, można dokładnie wszystkie elementy powybierać i pewność jakości... Kurcze, nie powiem, bo mnie zaciekawiło to, że można mieć wierną kopię sukni od projektanta, ale z drugiej strony ciężko znaleźć opinie no i ta niepewność...

Najpierw miałąm szyć, poem kupić, następnie znalazłam e mega wyglądające oferty w necie, a teraz wygląda na to, że pierwszy pomysł był najlepszy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli możesz zrobić coś czego będziesz pewna to po co ryzykować. Po za tym czy legalna byłaby taka sprzedaż wiernych kopii pytajnik Czy coś na zasadzie podróby jak adidos
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak legalne to nie jest. Ale pewnie zawsze jest różnica w jakości materiałów więc jednak mimo że wizualnie może nie odbiegać, to gdy spojrzymy w głąb widzi się przepaść. Samodzielne szycie jest o tyle dobre, że można zażyczyć sobie tu takie zężenie, tam takie rozszerzenie, taki wygląd ramiaczek itp.. Przekonałyście mnie do powrotu na właściwą ścieżke Very Happy Teraz tylko znaleźć krawcową, która swietnie szyje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Wto 27 Sie 2013, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ttez mialam taki plan oczko chcialam zamawias stad; jasminesbridalshop.com bo wysylaja zdjecia sukien, ktore uszyli, w ogole, kontakt genialny, maja bloga gdzie sa kiecki, malo tego,gadalam na fb z polka mieszkajaca w Norwegii i byla zachwycona, jakosc sukni byla idealna Smile I juz mialam zamawiac, ale znalazalam pod nosem salon, ktory szyje swoje suknie i jak mi powiedzieli cene to padlam, max 2000 za wielka tiulowa kiece z koronka język No i obejrzalam i przymierzylam ich suknie i sa ladne i starannie uszyte, pelna profeska;P Takze doliczajac koszty przesylki, nie oplacalo mi sie. Ale u zadnej 'pani Wiesi' nie zdecydowalabym sie szyc, never!! Takze jak chcesz szyc to tylko w salonie. Bo ja znowu nie raz slyszalam o dziewczynach ktore szyly u polecanej krawcowej,' najleszej w miescie'i dostawaly jakis szit za przeproszeniem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Stanach pod koniec sezonu ślubnego projektanci robią wielkie wyprzedaże połączone oczywiście z super obniżką cen. Ostatnio widziałam kadry z wyprzedaży Very Wang!
Można dostać suknię oryginalną w dobrej cenie. Jedyny minus jest taki, że nie ma mowy o tym, żeby przymierzyć daną kieckę lol
Laski wpadają i łapią, co tylko się nawinie do rąk radosny

A już tak serio, te sprowadzane suknie to pic na wodę fotomontaż. Po pierwsze materiały diametralnie odbiegają od oryginałów i już nawet nie chodzi o jakość np. tiulu, tylko o to, że tiul zmieniany jest na organtynę Shocked Po drugie, szyte są w Chinach, podobnie do Japan Style- na chińskie kobiety... Pół biedy, jeśli ktoś ma takie wymiary, drobną sylwetkę, max 160cm wzrostu, gorzej, jeśli ktoś odbiega od tej miary... No i trzy. To jednak kradzież. Projektanci dwoją się i troją, żeby zaprojektować coś zachwycającego, a tu okazuje się, że ktoś bezczelnie zżyna z ich projektu... nie fair uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze też pozostają komisy. Ja tak kupowałam swoją wymarzoną, jedynie musiała zostać zwężona i skrócona, a kosztowała połowę ceny nowej sukienki.
Co do krawcowych - czasami taka "pani Wiesia" lepiej uszyje suknię niż niejeden salon - można się zdziwić Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prędzej dobra krawcowa Ci uszyje podobną suknię, niż ktoś w stanach za małe pieniądze będzie się bawił, żeby była wierną kopią, do tego dobrą jakościowo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group