Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiedy zaręczyny...?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vanilia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 67

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 19:36    Temat postu: Kiedy zaręczyny...? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, od prawie roku jestem z najcudowniejszym mężczyzna pod sloncem, wiem ze to ten JEDYNY, i jak kazda kobieta z niecierpliwieniem wyczekuje zareczyn smile moj partner jest 10 lat starszy ode mnie i mozna powiedziec, ze ustawiony, ale nie w tym rzecz. jest bardzo niesmialy jesli chodzi o temat przyszlosci, mowi zdawkowo i bardzo tajemniczo. ostatnio jego kolega bral slub, dopytywal sie o koszt orkiestry, koszt obraczek, nie wiem czy pytal z ciekawosci, czy ma cos w planach uśmiech
ostatnio rozmawialismy o wspolnym zamieszkaniu, ja troche jestem temu przeciwna, boje sie ze wzgledu na to, ze facet odciaga pozniej w czasie zareczyny, slub itp, ale w koncu mnie przekonal, a raczej mial na mysli sporadyczne "pomieszkiwanie" u niego uśmiech ...poza tym powiedzial, ze chce pomieszkac na tzw. "kocia lape" tylko rok, powiedzial tez, ze o niektorych sprawach sie nie mowi, to musi byc niespodzianka, nie chcialabym chyba wiedziec co dostane na gwiazdke, poza tym jak powiedzialam odnosnie mieszkania, ze bylam pewna, ze chce pomieszkac kilka lat, kilka lat pochodzić ze mną, to on mnie wyśmial i zapytal jakie kilka lat? ja tego nie mowile, tylko rok Kochanie smile powiedzial, ze bedziemy zawsze juz razem blisko siebie. i nie zamierza ze mna chodzic 5 lat, jak jego brat z dziewczyna przed slubem.
zaznacze, ze to jest uczciwy czlowiek i bardzo uczuciowy i chyba niesmialy...smile i tu pytanie do Was, nie zebym byla w wodzie kąpana, z tej rozmowy moze wynikac, ze zareczyny planuje juz np. w swieta a slub za rok? dodam, ze kazdego dnia powtarza, ze bardzo mnie kocha i jego serce nalezy do mnie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hahahahaha
Tak, myślę, ze możesz się spodziewać zaręczyn jeszcze w tym roku, ślub w przyszłym, a do końca 2014r. pojawi się jeszcze potomek.
Tak mówi moja czarodziejska kula.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanilia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 67

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 20:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj prosiłabym bez złosliwosci, nie pytam czy na 100% beda w tym roku..tylko ogolnie czy po jego rozmowie, moge sie spodziwac zareczyn ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loute
guru
guru


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2043
Skąd: Strasbourg

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyno, skąd Ty się wzięłaś i co tu robisz? co jest?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanilia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 67

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko Twoj chlopak wie kiedy one beda. my mozemy gdybac mniej niz Ty. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanilia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 67

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem uśmiech tylko mi chodzilo bardziej o to, czy z jego rozmowy wynika cos, ze niedlugo sie zareczy, ze chce tylko przez rok pomieskziwac ze mna na kocia lape albo, ze nie chce ani chodzic ze mna przez kilka lat ani przez kilka lat mieszkac bez slubu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z moich obserwacji wynika ze czasem facetduzo ada malo robi. dlatego wg mnie lepiej zyc w zgodzie ze swoimi zasadami. na takim etapie zwiazku nie idzie sie na reke facetowi uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vanilia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 67

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu sie nie idzie na rękę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 26 Sie 2013, 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomieszkujac z nim = z czasem bedziesz czesciej u niego niz u siebie, chlopak ma ulawione zadanie,nie musi zabiegac o Ciebie tak jak wtedy kiedy spotykacie sie na randki - kiedy to musi znalezc czas zeby sie przygotowac, pojechac do Ciebie, zwykle wrocic. pomieszkujac z chlopakiem coraz mocniej ulatwia sie mu zycie -obiadki, sprzatanie,podcieranie noska itp. zaczyna sie "szara rzeczywistosc". mieszkanie razem jest wygodne, skoro facet ma wszystko to moze (nie musi) plany urzeczywistnienia faku zareczyn odciagac w czasie. slowa poparte przykladami, ale oczwiscie to tylko jedna z mozliwosci rozwoju zwiazku, ta pesymistyczna. uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 1 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group