Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie, jak, za ile?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 86, 87, 88  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jola Darska
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Maj 2008
Posty: 25
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 13 Maj 2008, 23:34    Temat postu: Re: witaj, wprawdzie w Egipcie nie byliśmy... Odpowiedz z cytatem

witaj, wprawdzie w Egipcie nie byliśmy, ale my myślimy o wyjeździe na Sycylię. chcemy wszystko zorganizowac na wlasną rkę. trudno teraz przewidzieć ile to będzie kosztowac, dlatego też postanowilismy, że chcemy dostawać pieniądze na ślubie a nie żadne prezenty. ślub mamy w pażdzierniku. chcemy załadować się do samochodu i ruszyć przed siebie z przewodnikiem. jak będzie trzeba to przenocujemy w samochodzie - w końcu młodzi jesteśmy uśmiech na miejscu napewno znajdziemy jakiś camping, a tam jest ciepło więc nie ma się co martwić.

Sycylia październik - nie będzie ciepło. Wrzesień to juz końcówka sezonu - połowa.
Dobra pora na Egipt.
Pozdrawiam - Jola D.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Wto 20 Maj 2008, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i wszystko zaplanowane!! w poniedziałek zaraz po weselu wyjezdzamy do Jastarni język ja wiem że przy Waszych hiszpaniach, egiptach i japoniach nasza jastarnia nie wyglada zbyt atrakcyjnie ale uwieżcie mi że jak człowiek cały czas przebywa za granicą to w cale nie ma ochoty wyjeżdzac nie wiadomo gdzie na wakacje Confused a poza tym mamy zbyt malo czasu żeby wypuszczać sie tysiące kilometrów dalej bo w poniedzialek tydzien po weselu juz do pracy Evil or Very Mad
i tak jestem szczesliwa ze uda nam sie spędzić razem te kilka dni nad polskim morzem które być może nie jest tak ciepłe jak np adriatyk ale i tak je uwielbiamy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Yvonne
gaduła
gaduła


Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 434
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 20 Maj 2008, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie chodzi o to gdzie się jedzie , tylko z kim się jedzie. to jest najważniejsze. My nie jedziemy w podróż poślubną... nie mamy takiej możliwości:/ więc nasza podróżą poślubną będzie powrót do nas do domu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
magdaberbec
maniak
maniak


Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1772
Skąd: Krasnystaw

PostWysłany: Czw 22 Maj 2008, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to żaden obciach jechać w podróż poślubną w Polskę. Przecież nasz kraj też ma wiele pięknych i romantycznych zakątków. Tyle jest do zwiedzania! Ja też myślałam o podróży poślubnej w granicach naszego państwa.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dianicho
maniak
maniak


Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 1089

PostWysłany: Sro 28 Maj 2008, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a my ponieważ z wesela jedzenie które zostanie zabieramy do domu a moi rodzice wróca po ślubie do irlandii, a nie wiem ile czasu będą z nami po ślubie.. zdecydowaliśmy że ponieważ ślub w sierpniu, ciepło jest w polsce i przyjemnie, to w październiku lub listopadzie wybierzemy się w podróż poślubną za granice.. jeszcze nie wiem dokąd, ale marzy mi się daleka podróż.. oby się udało uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Castia
maniak
maniak


Dołączył: 06 Maj 2008
Posty: 1517
Skąd: z serduszka P. ;)

PostWysłany: Czw 29 Maj 2008, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj tak sobie rozmawialiśmy i stwierdziliśmy, że zobaczymy na ile nas będzie stac oczko w "najgorszym" wypadku pojedziemy do Zakopanego na kilka dni, a że oboje uwielbiamy Zakopane, to tak czy tak będziemy zadowoleni uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania_411
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Lut 2008
Posty: 96
Skąd: kujawsko-pomorskie

PostWysłany: Pon 2 Cze 2008, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie ze polskie morze to zaden obciach!wykrzyknik wielu młodych w ogole rezygnuje z podróży ze względów finansowych więc ja jestem szczesliwa że w ogóle możemy wyjechać gdziekolwiek Very Happy
tak czy inaczej podróż poślubna zazwyczaj równa się podróży swojego życia i jest mi tylko przykro, że nawet jeśli mogli byśmy pozwolić sobie na coś o wiele lepszego to nie możemy ze wzgledu na brak czasu Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
duszyczka
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 30

PostWysłany: Wto 24 Cze 2008, 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaklepałam:) Jedziemy do Meksyku! Na 25 dni! Całą kasę, jaką uzbieramy na to wydamy, ale co tam, raz się żyje:) A że w sierpniu tam deszczowa pogoda, to zaraz po ślubie w Tatry się zaszyjemy. A do Meksyku w listopadzie:) Bardzo się cieszęuśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martusia
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 21
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 24 Cze 2008, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

świetne plany wykrzyknikwykrzyknik! ja wprawdzie mam daleko bo rok po Tobie ale nam się marzy Egipt i postanowiliśmy ze tam pojedziemy i będziemy chcieli zwiedzić jak najięcej tego goracego kraju, a że ślub mamy na końcu sierpnia i pojedziemy we wrześniu to mamy nadzieję ze nie będzie tam już tak mocno goraco, że damy sobie radę..... Very Happy i chcemy żeby to była nasz najwspanalsza podróż krórą będziemy zawsze miło wspominąc z łeką oku, ale sie rozpisałam i rozmarzyłam dziewczyny jestem zdania, ze jak macie okazję to jedzcie spełniajcie w ten sposob swoje marzenia, bo pożniej zyciu nie wiadomo co jest nam pisane....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia1302
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Cze 2008
Posty: 341
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto 24 Cze 2008, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 86, 87, 88  Następny
Strona 3 z 88

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group