Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Galeria Klejnocik
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andrzej11811
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 7:28    Temat postu: Galeria Klejnocik Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!

Mam pewien dylemat żeby kupić pierścionek dla mojej Ukochanej.
Chciałbym dla niej wiadomo jak najpiękniejszy. Ma to jednak swoją cenę. Znalazłem kilka propozycji z przedziału 1500-1700 ( taki mam budżet ).

Jednak trafiłem przypadkiem na taką stronę: www.cwbestbuy.com, firma ma polski odpowiedznik www.sklep-bizuteria.com nazywa sie Galeria Klejnocik. Po wejściu na tą stronę byłem w szoku jakie tam mają pierścionki. Mały wybór ale za to jakie ceny. Oczywiście nie chciałbym kupić kota w worku i stąd moja obecność na forum:)

Pytanie brzmi: czy ktoś zna tą firmę, robił u nich zakupy, mógłby powiedzieć cokolwiek na ten temat? Jest to zbyt piękne żeby było prawdziwe.

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.


PS. Ewentualnie proszę o ciekawe propozycje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ceny rzeczywiście, 2x przekraczające Twój przeznaczony budżet.

Głupia reklama. A pierścionki mocno średnie, srebrne są w ogóle brzydkie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzej11811
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie reklamuję tej strony, Jest pierścionek tam za 1650 zł i ma 0,95 brylant. Na tej pierwszej stronie w białym złocie. Sam natknąłem się na link tej strony na jakimś forum który wyglądał jak reklama. Ja chcę zweryfikować czy to prawda czy fałsz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzej11811
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie chodzi mi o ten pierścionek http://www.cwbestbuy.com/koszyk.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=27&category_id=12

a w pierwszym linku dodałem przypadkowo przecinek na końcu adresu dlatego się nie wczytuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chcesz kupic diament wiec poczytaj najpierw troche o tych kamieniach, ich czystosci i sposobach, wedlug ktorych sa wyceniane.

Najwiekszy diament w tym pierscionku ma wielkosc 0.5 karata - to jest sporo i zaden ladny diament takiej wielkosci (mam na mysli czystosc i szlif) nie ma szansy tyle kosztowac. Pozostale diamenciki sa bezwartosciowe z punktu widzenia jubilerskiego.
Sorry, ale wydaje mi sie, ze albo sklep jest lewy i Twoja kasa przepadnie, albo wciskaja ci byle co, z rysami w srodku i kiepskim szlifem.

Do tego sklep jest w Stanach, powodzenia z odsylaniem tego pierwcionka jak cos pojdzie nie tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzej11811
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 8:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze szukałem w necie o tej firmie. Nic nie ma za bardzo. Tak jakby nie sprzedawali. Jak bym miał na dzień dzisiejszy obstawiać to na 90 % to jakiś przekręt. Wysłałem zapytanie czy są w stanie wystawić przedmiot na allegro ale czekam na odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj dla wybranki czegos w Polsce uśmiech

Bedzie bezpieczniej i na pewno cos w koncu znajdziesz. Moge Ci dac linka do sklepu, gdzie moj narzeczony kupil pierscionek (tez w Stanach), poogladaj sobie diamenty tam (mozna w 3D je ogladac), porownaj ceny... Zeby nie bylo, narzeczony spedzil kilka tygodni szukajac najlepszej mozliwej kombinacji ceny do jakosci uśmiech
W tamtym sklepie nawet nie ma takiej skali czystosci jak SI-3 wiec zgaduje, ze diament, jaki oferuja Ci w tym pierscionku ma mase inkluzji, ktore czynia go brzydszym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzej11811
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprosiłbym ten link w takim razie. Ja dopiero zacząłem szukać i wiem że ciężki wybór przede mną. Wiem tylko że moja wybranka lubi delikatne pierścionki bo ogólnie nie nosi żadnej biżuterii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze uśmiech

http://www.jamesallen.com/

Jesli dopiero zaczales szukac, to przejdz sie po okolicznych jubilerach najpierw uśmiech Moze nie w pierwszym z brzegu sklepie, ale na 100% cos znajdziesz ladnego i delikatnego, bez ryzykowania pieniedzy i bez szarpania sobie nerwow oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrzej11811
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 6

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze pytanko Noir uśmiech Zauważyłem, że jesteś z Anglii Orientujesz się może jak z cenami takich dobroci na wyspie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zaręczyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group