Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Mały remoncik pokoju dla dziecka
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malinowa1
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Sie 2013
Posty: 1

PostWysłany: Sob 17 Sie 2013, 19:44    Temat postu: Mały remoncik pokoju dla dziecka Odpowiedz z cytatem

Witajcie kochane. Zdecydowałam się zrealizować nowy wystrój pokoju dziecięcego i chcę się dowiedzieć w jakim sklepie można dokonać zakupu z Fototapeta po niskiej cenie? Jeśli znacie ciekawe oferty to piszcie.oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blueblue
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 55

PostWysłany: Pon 23 Gru 2013, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co, zrobiliście już ten remont? My właśnie jesteśmy w trakcie wielkiego remontu domu i jeśli mogę coś doradzić, to warto przeglądać różne portale z inspiracjami dotyczącymi wnętrz. Ja przez przypadek trafiłam na Homebook i to jest o tyle fajne, że przy zdjęciach są tzw. tagi, czyli oznaczenia, w jakim sklepie i za jaką kasę zostały nabyte wykorzystane do urządzenia wnętrza przedmioty. Przydałby się jeszcze taki portal z modą, bo czasem jest tak, że znajdę w necie fajną sukienkę i chętnie bym taką nabyła, ale nie mam pojęcia, gdzie. Podrzucam link do pokoików dziecięcych, możliwe, że odnośnie fototapet też tam coś będzie: http://www.homebook.pl/inspiracje/pokoj-dziecka nie wiem tylko, czy to Ci jeszcze potrzebne, bo Twoja wypowiedź jest z sierpnia smutny ale jak nie Tobie, to może innej Forumce się przyda uśmiech Swoją drogą zazdroszczę, sama chciałabym móc urządzać już pokój dziecka... smutny
_________________
Twoja, tylko Twoja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katrina
Gość





PostWysłany: Nie 29 Lis 2015, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie wzory fototapet dla dzieci są obecnie na czasie? No i na jakim podłożu fototapeta będzie lepsza? Papierowe czy winylowe ?
Powrót do góry
tala
Gość





PostWysłany: Pon 30 Lis 2015, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katrina napisał:
A jakie wzory fototapet dla dzieci są obecnie na czasie? No i na jakim podłożu fototapeta będzie lepsza? Papierowe czy winylowe ?


Do pokoju dziecięcego stawiałabym raczej na fototapetę na podłożu winylowym czyli na mocniejszą. Jest o wiele bardziej wytrzymała oraz dziecko nie powinno jej szybko pobrudzić. Fototapeta na podłożu papierowym będzie moim zdaniem zbyt lekka oraz jeśli dziecko ją na przykład zamaże to potem będziesz miała spore problemy z odmyciam jej.
Zerknij sobie na strone:
http://www.dekowizja.pl/fototapety.html

Zamawiałam tam jakis czas temu fototapetę dla dziecka do pokoju. Wybrałam taką mapę:
uśmiech
Powrót do góry
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pią 8 Kwi 2016, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim do remontu przyda się dobra firma remontowa uśmiech Wtedy wszystko pójdzie o wiele sprawniej i szybciej. Proponuję Ci zajrzeć na stronę http://tani-remont.warszawa.pl. Tam znajdziesz wiele info na temat tego typu usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fotoss
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 23

PostWysłany: Nie 28 Sie 2016, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat o tyle ciężki, że pokój dziecięcy można urządzić naprawdę na wiele zdecydowanie różnych sposobów. Można sugerować sie jakimiś stylami w gazetach czy artykułach. Dobra sprawa to też szukać przez porównywarki tego typu. Możliwości jest naprawdę dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AgataKruczyk
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 11

PostWysłany: Sro 21 Wrz 2016, 14:05    Temat postu: fototapety Odpowiedz z cytatem

W sklepie Decomania jest spory wybór fototapet, przeglądałam jakiś czas temu u nich oferty właśnie, bo ogólnie to szukałam biurka dla dziecka a nie wiedziałam, ze takie rzeczy też mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lip 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 30 Wrz 2016, 9:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na fototapetach się nie znam, ale mogę doradzić osuszacz powietrza - tutaj sobie możesz pooglądać My mieliśmy problem, bo malowaliśmy mieszkanie zimą i nie chcialu nam sciany wyschnac. Dopiro znajomy nam polecił kupic osuszacz i to pomoglo uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oleczka99
początkujący
początkujący


Dołączył: 02 Paź 2016
Posty: 4
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro 5 Paź 2016, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie to wygląda uśmiech
_________________
Prawdziwa przyjaźń doświadcza się wtedy, gdy zapada ciemność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blasfargrup
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 15

PostWysłany: Pią 28 Paź 2016, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najfajniejsze tapety do pokoików dziecięcych jak dotąd widziałam w https://www.facebook.com/bossstickers/. Ceny też są niskie, więc można się rzucić na coś większego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group