Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak Rashel została Panią Marynarzową :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 14:01    Temat postu: Jak Rashel została Panią Marynarzową :) Odpowiedz z cytatem

Wszystko zaczęło się niewinnie. Od lekkiego zaspania z siostra A. Do fryzjera Very Happy szybki wylot z domu i na szczęście zdarzyłyśmy. Tutaj kolejny problem – fryzjerka nie odtworzy mojej poprzedniej próbnej bo... Telefon na którym były zdjęcia mojej fryzury, został skradziony. Więc znowu wielka improwizacja i efekt.... WOW wyszło lepiej niż na próbnych Very Happy
Szybko do domu, zjadłam lekki obiadek, i w drogę do makijażystki. Tu już w ogóle wielki spontan, bo nie malowała mnie wcześniej wcale! Ale po 1,5 h siedzenia, wyszłam stamtąd oniemiała i szczęśliwa Very Happy umalowana jak królewna z bajki uśmiech

W tym czasie, Adi wraz z mamą i świadkiem ogarniali winietki, upominki i Regulaminy Weselne na sali uśmiech na szczęście, dali sobie ze wszystkim rade i było ok uśmiech
W domu lekki nie ogar. Mama lata, tata lata, wszyscy jak koty z chorymi pęcherzami. Ja wzięłam prysznic, wbiłam się w bieliznę i halkę, i czekałam na świadkową. Jak przyjechała, to zaraz zadzwonił A, że fotograf już do mnie jedzie oczko.
Chłopina chwile poczekał, bo moja mama wciąż nie ogarnięta była, i zaczęło się fotografowanie z przygotowań Very Happy ile się naśmiałam, jak mi świadkowa kiecki nie mogła zawiązać oczko

W końcu się uszykowałam, i przyjechał A. Z rodzinką na błogosławieństwo. No cóż, nie wiem czy mu szczęka opadła z wrażenia, bo nie zauważyłam hahaha uśmiech
Mamuśce się głosik łamał przy błogosławieństwie, ale poszło gładko. I ruszyliśmy do kościoła.
Jak zobaczyłam auto, to mi szczęka opadła Surprised jak wrzucę później zdjęcia to zobaczycie dlaczego oczko
Poczekaliśmy chwile pod zakrystią, podpisaliśmy papiery i zaraz się zaczęła jazda bez trzymanki oczko

W kościele ogólnie miałam głupawkę. Cały czas byłam rozbawiona (jak się później okazało, wszyscy czekali kiedy wreszcie wybuchnę śmiechem!!), a A. ziewał Very Happy
Dodatkowo mój ukochany z wrażenie, chciał mi założyć swoją obrączkę oczko na szczeście ksiądz szybko mu uzmysłowił, że bierze swoją zamiast mojej uśmiech chyba nawet nikt tego nie zauważył uśmiech

Wychodząc z kościoła zobaczyłam koleżankę... I poszło wszystko! Łzy w oczach, zrobiłam się blada... Jej mąż mówił, że minę miałam wtedy nieziemska!! Momentalnie zeszły ze mnie nerwy i emocje Very Happy
Pod kościołem wszyscy obrzucili nas groszakami uśmiech w zbieraniu pomogły nam dzieciaczki uśmiech
I zaczęły się życzenia. Jery, ile ludzi było w kościele!! Byłam w niezłym szoku, widząc co niektórych znajomych, których od dawna nie mogłam jakoś utrafić na mieście uśmiech

Później dojazd na sale. Bramę zrobił nam jeden lokalny pijaczek oczko a niedaleko sali trasa była zatarasowana autem POMOCY DROGOWEJ Very Happy ale się naśmialiśmy uśmiech

Na sali kolejny koncert życzeń i zaczęła się impreza oczko
Pierwszy taniec totalna prowizoka, bo utwór wybraliśmy dzień przed oczko
O 23 wygoniliśmy wszystkich na dwór, i zaczęło sie puszczanie lampionów. Widok piękny, jak kilkanaście z nich unosiło się razem w powietrzu. Chyba wszyscy byli z tej atrakcji zadowoleni uśmiech
trochę daliśmy ciała przy zabawie z pytaniami i podnoszeniem butów Very Happy hahaha no wesoło było i tak uśmiech

Ostatni goście uciekli przed 5 uśmiech a my mogliśmy udać się na spoczynek uśmiech
Drugi dzień wstaliśmy, i ze znajomymi usiedliśmy na ogrodzie delektując się ciszą, spokojem, i piwkiem oczko
O 14 zjechała cała reszta imprezowiczów i zabawa trwała do 19 uśmiech o 21 byliśmy dopiero w domu, ogarnęliśmy jedzenie z sali, ciasta... Mój Adrian padł oczko a ja jeszcze ze znajomymi dojadaliśmy weselne żarełko Very Happy

W życiu się tak nie wybawiłam uśmiech tańczyłam na bosaka, a suknie mam... W STRZEPACH!wykrzyknik! Tiul podarty, koronka poodpruwaną, welon podarty... Baletki wywalone, bo nie dość, że były niewygodne, to z białego stały się czarne Very Happy

Wybaczcie, może chaotycznie wszystko opisałam, ale nie jestem dobra w zdawaniu ogólnych relacji z takich wydarzeń uśmiech za dużo się działo i nawet mszy nie pamiętam za dobrze uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez Rashel dnia Czw 19 Wrz 2013, 13:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz, niepotrzebnie było tyle stresów, płaczów i marudzenia. Wszystko wszyło idealnie i Wy tacy piękni i szczęśliwi. uśmiech

Wszystkiego dobrego na nowej drodze uśmiech Niech się Wam wiedzie, bądźcie zawsze tak szczęśliwi i uśmiechnięci. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz wszystkiego dobrego uśmiech Super, że impreza się udała i makijaż bo b yłaś zrozpaczona ... no i ciekawi mnie to auto Very Happy Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie wyglądałaś, mąż przystojniacha (za mundurem... uśmiech )
Gratuluję serdecznie!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie wyglądałaś! uśmiech
Serdecznie gratuluję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężczyzna w mundurze na ślubnym kobiercu wygląda obłędnie.
Ale nic nie może dorównać Twojemu lookowi Very Happy
Ślicznie!
Gratulacje ogromne!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech Czekamy na więcej zdjęć uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A widzisz? uśmiech wszystko się ładnie udało uśmiech
Szczęścia Wam życzę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalusia2228
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Paź 2012
Posty: 105
Skąd: Trzebiatów

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego uśmiech Kochana wyglądałaś cudnie , jestem ciekawa kolejnych zdjęć.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group