Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Asiuniak33 staję się Asiuniab33 ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dzierlatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 757
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 13 Sie 2013, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu, gratulacje i dużo szczęścia na nowej drodze życia. Śliczna z Ciebie dziewczyna uśmiech
_________________




zapraszam na mojego bloga http://krakowskadzierlatka.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
serwatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 889
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 21 Sie 2013, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego!
Czekamy na resztę relacji Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to uzupełniłam relację ... zdjęcia będą w przyszłym tygodniu.
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej... tort to maly problem, ale ta baba to jakas nienormalna osoba, masakra... nie rozumiem jak tak mozna, mlodym taki wazny dzien popsuc, bezczelna kobieta, dobrze by bylo przed nia przestrzegac innych jak sie da !
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem w szoku odnośnie zachowania zespołu Shocked aż przykro czytać...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiuniu moja kochana, aż mnie ściska w gardle jak czytałam co ta baba z zespołu narobiła. Co za franca! Mad Jak ten zespół się nazywa? Nie popuściłabym im, zdecydowanie powinniście się domagać chociażby tych publicznych przeprosin. No jestem wściekła jakby to co najmniej dotyczyło mnie lub rodziny. ;/
Asiu, ale Ty nie wspominaj Waszego wesela ze smutkiem, najważniejsi byliście Wy i Wasze szczęście, byłaś przepiękną, olśniewającą Panną Młodą, od której biło szczęściem na kilometr! buziak
Jeśli chodzi o tort, nie do końca rozumiem co tam się stało, ale z tym tortem to jeszcze nic strasznego. Ważne, że był jadalny, a goście i tak nie wiedzieli co miało być w zamian. Chociażby nie wiem jakie arcydzieło tak wjechało i tak większość by go nie zapamiętała, a na pewno znaleźliby się tacy, którym i tak by się nie spodobał. uśmiech
A z cukierni gdzie zamawialiście tort jak się tłumaczyli tą pomyłką?


Ostatnio zmieniony przez lauraire dnia Sro 28 Sie 2013, 11:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nadrabiam w końcu relacje, zaczęłam od Twojej! uśmiech
Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, kochajcie się zawsze i niech słowa przysięgi zawsze Was prowadzą, przez doliny i wyżyny uśmiech
Mam nadzieję, że wpadka z zespołem to tylko kolejna zapowiedź, że dobrego złe początki. Wredna baba, która sprawiła, że płakałaś na własnym ślubie i ja na Twoim miejscu również nie zostawiłabym tego bez słowa.

Niemniej. Wyglądałaś ślicznie, ta amarantowa wstążka idealnie zagrała z Twoją suknią uśmiech
Wszystkiego dobrego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję nheledore co do wstążeczki obawiałam się czy nie przegnę z dodatkami oczko

Laura tort był z sali, na spisaniu menu ustaliliśmy jak ma wyglądać i smakować... jadalny był i to bardzo smaczny tylko wygląd nie ten.

Co do zespołu to zamieszczę gdzieś tutaj naszą opowieść może komuś się przyda, mąż myślał żeby na face ale chyba nie ma sensu bo szanowna pani wykasuję.
Zamiast przeprosin dostaliśmy fochy, bo jak tak można... Ona ma nas gdzieś. Miała czelność zadzwonić do nas w poniedziałek po weselu i mówić jak została obrzucona błotem bezpodstawnie. Panowie z zespołu chyba nie mają dużo do powiedzenia bo całe ustalanie było z tą kobietą. .. Naprawdę nikomu nie polecam Pani Ewy z Dubis Band.. ehh szkoda słów
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik



Ostatnio zmieniony przez asiuniak33 dnia Sro 28 Sie 2013, 11:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu wyglądałaś prześlicznie uśmiech Nie przejmuj się zespołem, zachowali się jak buraki, ale to tylko o nich świadczy. Ja bym też tego tak nie zostawiła i napisała gdzieniegdzie parę słów...
Jednak nie daj sobie zepsuć wspomnień z tego jedynego dnia! Wesele na pewno było świetne pomimo wybryków "gwiazdy" uśmiech Na niemal każdym weselu zdarzają się jakieś wpadki mniejsze lub większe. Nie wiem czy wiesz, ale ja też swoje przepłakałam, gdy okazało się, że na filmie ze ślubu nie będzie przysięgi i obrączek bo "się nie nagrało"... Minął rok, a pomimo tej akcji miło mi się film z wesela ogląda i staram się o tym przykrym incydencie nie myśleć.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asiu uwierz mi, ale ja już na weselu zagroziła bym owej pani niezapłaceniem za tę pseudo usługę :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group