Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Asiuniak33 staję się Asiuniab33 ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję Agatt za pocieszenie.. myślę że jak emocję opadną będę do tego inaczej podchodzić... wystarczyłoby słowo przepraszam żeby wszystko załagodzić...
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doczytałam o zespole, to przykre jak potrafią zepsuc komuś ten dzień smutny Nie zostawiłabym tego, tylko opisała dokładnie na każdym forum ślubnym.

Kiedy idziesz do lekarza?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie, aż sama mam ochotę napisać do tej baby Mad
Nie dziwie się, że jest Ci przykro, ale emocje opadną i trzeba się skupić na tych najwspanialszych momentach. uśmiech
A co do torciku, najważniejsze, że był smaczny - to goście zapamiętają, a nie to jak wyglądał. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze Asia, jestem w tym większym szoku że "znam" ten zespół Shocked tzn moi rodzice byli na weselu gdzie grał ten zespół i moja mama była zachwycona tą kobietą... ja oglądałam film z tegoż wesela i przyznałam rację że zespół jest fajny a właściwie kobitka bo to ona śpiewała i prowadziła zabawy... być może i ja bym ich miała na weselu ale za dużo zł chcieli. dziwne że aż tak sie zmieniła ? albo miała jakiś wyjątkowo zły dzień? Sad współczuję że trafiło się to akurat na Twoje wesele Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paskudny babsztyl. asia, a w którym momencie im płaciliście? nie dało się już powiedzieć, że nie zapłacicie dopóki nie skończą grać na weselu?
a tak w ogóle to najważniejsze, że sobie przysięgaliście, że pięknie wyglądałaś i o tym postaraj się pamiętać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasztanowa do lekarza miałam iść za 3 tygodnie czyli od teraz za dwa ale moja lekarz idzie znów na urlop i albo pójdę do niej za tydzień czyli ok. w 7 tyg. i 4 dniu albo dopiero za miesiąc czyli w 10 tyg i 4 dniu .. zastanawiam się czy iść za tydzień po prostu na usg i sprawdzić czy coś urosło czy czekać te dwa tyg. jak kazał ten ostatni i iść do niego, bo miesiąc mogę nie wytrzymać ale ten temat przenoszę do wątku starających się.

Właśnie z tą płatnością był problem i Pani gotowa do większej kłótni.
April moja rodzona siostra z mężem i teściami byli na weselu gdzie grali i byli zachwyceni, każdy się bawił.. teraz sobie plują w gardło że nam polecili. Widocznie dwa lata zrobiły swoje. Chcieliśmy dobry zespół i nawet cena nas nie odstraszyła ale teraz wiem, że były to zmarnowane pieniądze.
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asia jak to przeczytałam to aż mnie przerażenie złapało. Poza tym co to za babiszon wstrętny, nie darowałabym jej tego na pewno Evil or Very Mad
Pomijając to, Asiu, byłaś przepiękną PM i z tego co czytałam to goście wspaniale się bawili. Ty to odbierałaś inaczej, ponieważ wiedziałaś jakie błędy popełnił zespół i jeszcze ten nieszczęsny tort, który tak czy siak był pyszny.
Emocje miną i na wszystko spojrzysz inaczej uśmiech
A co mówili goście, jakie były ich odczucia, mówili,. ze dobrze się bawili?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asiuniak33
maniak
maniak


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 1350
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

młodzi bawili się dobrze starsi niestety już nie. Po weselu jak rozmawiali z mamą , przyznawali się że nie dla nich muzyka.
Zaufaliśmy jej i się przejechaliśmy.

Wiecie co, mam nadzieję że jak dostanę zdjęcia od fotografa to całe moje spojrzenie na wesele zmieni się. A o filmie już nie wspomnę uśmiech
_________________
Małe "wielkie" cudo... uśmiech wykrzyknik

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Normalnie, aż sama mam ochotę napisać do tej baby Mad

dokładnie wykrzyknik Shocked

Nie mieliście w umowie zapisanego o tych 3 godzinach dłużej pytajnik Bo jeśli tak, to nie powinno Was interesować czy ma imprezę następnego dnia. Tylko ma być i tyle. Nie można piec dwóch pieczeni na jednym ogniu.
Od nośnie przerw, też robiła to nie zgodnie z umową - nie wywiązała się z obowiązku i powinniście zapłacić przy rozliczeniu mniej. Na filmie - na 'surowym' materiale - może zostało to ukazane jak piosenki lecą z płyty - i to powinno być podstawą. Jeśli tak można zrobić i jeśli chcecie się w to bawić.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Sro 28 Sie 2013, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przykre, że taka zadzierająca nos baba zepsuła Ci imprezę. Skandal! ja bym do niej poszła w trakcie wesela i zażądała zmiany repertuaru, starałabym się też nie dopuścić do kontynuowania niechcianej przez siebie zabawy. Płaciliście jej przed weselem czy po??

Mimo wszystko nie załamuj się - pamiętaj: ślub był najważniejszy, impreza po była jedynie dodatkiem do uroczystości.
U mnie też było trochę zgrzytów, a dj wręcz, brzydko mówiąc, olał nasze życzenia repertuarowe, ale się tym nie przejmuję.

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! kwiatek
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group