Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Uwaga na slon sukni slubnych ANNA w Wołominie, ul. Kościelna 61A

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madziulek_1989
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 3

PostWysłany: Sro 31 Lip 2013, 12:00    Temat postu: Uwaga na slon sukni slubnych ANNA w Wołominie, ul. Kościelna 61A Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie Panie poszukujące tej jednej, wymarzonej sukni ślubnej.
Na początku dodam że nie chodzi tu o pieniądze bo akurat w moim przypadku nie była to kosmiczna suma do dopłaty a o praktyki SZEFOWEJ salonu jak bez poinformowania zainteresowanej dorobić parę złotych w momencie kiedy nie ma za bardzo innej opcji wyjścia z opresji.
Parę dni temu odebrałam swoją suknie właśnie z salonu sukien ślubnych ANNA w Wołominie i jeżeli co do samej sukni nie ma zastrzeżeń to sposób w jaki WŁAŚCICIELKA salonu potrafi zdenerwować przyszłą Pannę Młodą na 3 tygodnie przed uroczystością pozostawia niesmak, i to DUŻY NIESMAK dlatego opisze co PANI SZEFOWA praktykuje w swoim salonie w Wołominie przy ul. Kościelnej 61A.
1. W zależności od wybranej sukni trzeba ją zamówić od 3 do 6 miesięcy wcześniej, na co kładziony jest straszny nacisk. W moim przypadku było to 6 miesięcy. Zalicza wpłacona czekamy na pierwszą przymiarkę. I wszystko było by ok gdyby nie to ze po 3 miesiącach suknia była już w 100% gotowa a PANI SZEFOWA kazała swoim pracownicom dzwonić przynajmniej raz w miesiącu z ponagleniem że kunia jest gotowa i trzeba zapłacić resztę pieniążków (przy zamówieniu trzeba wpłacić połowę wartości sukienki)
2. FORMULARZ ZAMÓWIENIA – to tabelka z waszymi danymi, wymiarami i innymi pierdołami którą musicie podpisać. W większej części jest ona pusta w momencie podpisania. PAMIETAJCIE WZIĄĆ KOPIE BO POTEM TAK JAK W MOIM PRZYPADKU NA 3 TYGODNIE PRZED ŚLUBEK OKAŻE SIĘ ŻE W TABELCE KTÓRA BYŁA PRAWIE PUSTA ZNAJDUJĄ SIĘ RÓŻNE DODATKOWE OPŁATY NA KTÓRE OCZYWIŚCIE ZGODZIŁYŚCIE SIĘ PODPISUJĄĆ ZAMÓWIENIE wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! (W moim przypadku było to ponad 500ZŁ więcej niż cena w dniu składania zamówienia i kwota jaką dostałam na pokwitowaniu wpłaty zaliczki – na pokwitowaniu jest wyraźnie napisane zaliczka za suknie ślubną za 2390zł i kwota zaliczki 1200zł a koszt finalny to pawie 3000zł). A oczywiście po kłótniach, zapłaceniu sumy jaką sobie PANI SZEFOWA zażyczyła kopi formularza zamówienia otrzymać nie można bo to tylko jej robocze papierki (ale na ich podstawie trzeba liczyć się z dopłatą)
3. A skąd te tajemnicze dopłaty pytajnikpytajnikpytajnik 300 zł za halkę, ok 250zł za rozmiar, PANI SZEFOWA wytłumaczyła je tak:
(pytanie o halkę) A Pani to jak idzie do sklepu buty kupić to rajstopy Pani dostaje gratis pytajnikpytajnikpytajnik? (poziom głupoty oceńcie same/sami zwłaszcza że przymierzając suknie halka była i nikt nie powiedział, że jest to dodatek i kosztuje 300zł),

(dopłata za rozmiar) A bo Pani taka grubsza jest to nie chciałyśmy Pani przykrości robić, że musi Pani za większy rozmiar dopłacić ( ale już na koniec mogła mi zrobić przykrość bo potrzebowała pieniędzy , no a poza tym przecież widzę że kościotrupem nie jestem ale jeżeli mam za coś dopłacać to miło by było wiedzieć choćby dlatego żeby wziąć ze sobą odpowiednią ilość pieniędzy)

Wszystkim Paniom polecam dokładnie przemyśleć zakup w tym salonie ewentualnie pilnować wszystkich papierów. Jeżeli ktoś chciałby uzyskać jeszcze jakieś informację proszę pisać śmiało na adres a.s.g1@wp.pl.

Pozdrawiam.
Magda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 31 Lip 2013, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale bezczelność. Szczególnie z tymi tekstami Confused
Finalnie nie dopłaciłabym tej kobiecie nic ponad kwotę umówioną w dniu pierwszej przymiarki... Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madziulek_1989
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 3

PostWysłany: Wto 6 Sie 2013, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez tak myślałam żeby nie dopłacać ale wtedy została bym bez sukni bo oczywiście jak nie dopłacisz to nie dostaniesz sukni (a na 3 tygodnie przed ślubem to marne rozwiązanie), dlatego założyłam ten wątek żeby ktoś podobnie nie został załatwiony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group