Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oczepiny - rzucanie welonem czy bukietem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziwne to wszystko bo ja jeszcze się nie spotkałam żeby nowa panna młoda nie oddała prawdziwej swojego welonu Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja muszę kupić welon specjalnie do rzucania, nowa panna młoda będzie go sobie mogła zatrzymać język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia widzisz, z jednej strony chce by dziewczyna zatrzymala sobie welon a z drugiej chce go miec na sesje i na pamiątkę. Więc jakoś muszę ten problem rozwiązać. Bardzo możliwe, że będę mieć po prostu dwa tak samo wyglądające (wtedy oddam ten oryginalny), a jeśli podobnie (wtedy pewnie oddam ten drugi). To wszystko jest póki co w świecie pomysłów. Bo nawet nie wiem, jaką będę mieć suknię ani welon Very Happy Jeśli welon będzie koronkowy i kupię go w salonie, to nie widzi mi się oddawać welon za np. 300 zł, a samej zostać bez niego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak uśmiech miło z Twojej strony uśmiech ja tylko piszę że się nigdy z takim czymś nie spotkałam uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rzucałam welonem i miałam to szczęście,że nowa Panna Młoda zaraz po oczepinach musiała wracać do domu to mi go zaraz oddała język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie, albo nawet nie wiem, że się spotkałam uśmiech język

Kithy to miałaś szczęście, że nie byłaś długo utrzymywana w niepewności - odda - nie odda uśmiech

Niektóre dziewczyny nie mają problemu z oddaniem welonu na pamiątkę i zostaniem bez żadnego, ale cóż, człowiek sentymentalny jest i o uśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Pon 23 Wrz 2013, 9:45, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też bym chciała dostać z powrotem mój welon. słyszałam taki przesąd że panna młoda musi mieć swój welon i nie może go nikomu oddawać. kiedyś nawet pierwsze dziecko było noszone w nim do chrztu. ale to tylko przesąd język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 23 Wrz 2013, 13:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam kupiony specjalny welon do rzucania, ale zapomniałam o nim i rzucałam swoim. język Chciałam dać nowej Młodej tej welon, ale nie chciała. Rzuciła mi go gdzieś na nasz stół jak już zbierali się do domu. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie byłam na weselu gdzie PM rzucała bukietem :)Najpierw wzięła za duży zamach i bukiet złapał jeden z wujków stojących pod ścianą lol a potem (ponieważ ja zwiałam w ostatnim momencie język )bukiet dostał się15 letniej panience uśmiech która potem nie wiedziała co z nim zrobić.PM natomiast została w welonie do samego końca wesela.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Wto 1 Paź 2013, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie miałam swojego welonu więc rzucałam miniaturową kopią mojego ślubnego bukietu, nowa panna młoda wzięła go sobie potem do domu na pamiątkę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group