Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Szukam sukni ślubnej
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marrtusia7
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon 8 Lip 2013, 16:58    Temat postu: Szukam sukni ślubnej Odpowiedz z cytatem

Witajcie
biore slub w lipcu przyszlego roku i szukam sukni slubnej dokladnie takiej jak na zdjeciu http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=niebieska+suknia+%C5%9Blubna&source=images&cd=&cad=rja&docid=LFWcCiNEvrosoM&tbnid=mvHZjbzIIbffAM:&ved=0CAMQjhw&url=http%3A%2F%2Fwww.imprezarodzinna.pl%2Fzdjecie%2Fslubiwesele%2Fsuknie-slubne-w-niebieskim-kolorze%2F121%2F2116&ei=8uDaUb_qAojxPOiqgOgC&bvm=bv.48705608,d.ZWU&psig=AFQjCNFsTo-gZyR62o5KCtWt5cRvz-z1Rw&ust=1373385325091121
Wiecie moze czy mozna ja kupic w Polsce? Bardzo mi na niej zalezy. Prosze pomozcie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suknie
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2014
Posty: 3

PostWysłany: Wto 4 Mar 2014, 9:46    Temat postu: Producent sukien ślubnych Odpowiedz z cytatem

Witam.

Jeżeli nie znalazła Pani jeszcze sukni, proszę napisać do Nas maila i poprosić o katalogi, być może coś się Pani spodoba. Jesteśmy producentem sukien ślubnych i wieczorowych, wiec możemy zrealizować także Pani projekt. Mamy bardzo konkurencyjne ceny.

suknieagnieszka.biuro@vp.pl

Agnieszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SalonRosado
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Lis 2014
Posty: 1

PostWysłany: Nie 23 Lis 2014, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie chciałabym zaprosić do salonu Rosado w Łodzi przy ul Wschodniej 55.
W ofercie posiadamy suknie zarówno Polskich jak i zagranicznych producentów a także własne projekty i debiutujących projektantów. Szyjemy również suknie na zamówienie według projektów Panien Młodych, ze zdjęć czy ze zmianami w istniejących sukniach.
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i profilu na facebook gdzie pojawiają się na bieżąco nowe zdjęcia, promocje i konkursy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terran
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 6

PostWysłany: Pią 19 Gru 2014, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja przyszła narzeczona ostatnio na wesele znajomych kupiła torebkę ludową na wesele w sklepie Sklepludowy.pl Nie ma tam wprawdzie sukien slubnych ale kreacje wieczorowe i weselne jak najbardziej Panie znajdziecie.

_____________________________
Bilety disneyland - Disneyland Paris bilety


Ostatnio zmieniony przez Terran dnia Pon 30 Maj 2016, 16:49, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrzesinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Gru 2014
Posty: 25

PostWysłany: Sob 20 Gru 2014, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Robert to w ogóle się nie interesuje co ja kupuję, nawet mi doradzić nie chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vratelli
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pią 9 Sty 2015, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprostszym i najprawdopodobniej dużo tańszym rozwiązaniem będzie uszycie identycznej sukni.
_________________
http://www.vratelli.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldo10
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Gru 2015
Posty: 3

PostWysłany: Pią 11 Gru 2015, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.venika.pl/oferta-offer.php#read obejrzyj suknie łódzkiej projektantki mody:) są zdecydowanie inne niż proponowane w większości salonówuśmiech język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ameliag
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Gru 2015
Posty: 19

PostWysłany: Pon 14 Gru 2015, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że musisz poszukać czegoś na internecie a potem to jednak przymierzyć. Nie wiesz przecież, który fason będzie Ci najlepiej pasował prawda? Zobacz może takie z koronką Ci się spodobają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matylda1985
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 32

PostWysłany: Sro 16 Gru 2015, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakaś suknia ślubna, która jest stylizowana np. na lata 60-te ubiegłego wieku? Na pewno są to moim zdaniem suknie, które wyróżniają się na tle przeciętności, jaka jest w większości salonów. Np. mi osobiście taka suknia się podoba: http://mialavi.com/kolekcja-2016/1.html jest naturalna, ma subtelne dodatki i piękny krój.


_________________
kocham żyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maylena
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią 29 Lip 2016, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuje wam używane suknie. Są w znakomitym stanie a ceny niezwykle atrakcyjne.
_________________
Używane suknie ślubne SprzedajSuknie.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group