Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zawieszki na alkohol
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosiabrr
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Gru 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro 9 Gru 2015, 8:42    Temat postu: probitus Odpowiedz z cytatem

Witam, ja swoje wesele miałam niedawno, więc jestem wciąż bardzo podekscytowana tymi świeżymi jeszcze wspomnieniami. Przygotowania były nerwowe, ale cudowne. Zamawialiśmy zawieszki na alkohol, winietki i zaproszenia z jednego sklepu probitus.pl Piękne wzory, fajne ceny bo niedrogo i jest w czym wybierać. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juzwika
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sro 9 Gru 2015, 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśmy zamawiali z probitus.pl nie mają drogich a fajnie wykonane z pomysłem. Nie chcieliśmy mieć tego też za dużo więc wzięliśmy tyle ile miało być butelek na stole tak jakby w jednej turze jak zrozumiecie + parę dodatkowych jakby się zagubiły... Grunt to dobrać fajne i zabawne zawieszki uśmiech
_________________
~To zawsze jest nie tak jak myślisz~
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sanska
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lut 2016
Posty: 15

PostWysłany: Wto 2 Sie 2016, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz w wielu sklepach można kupić fajne winietki. I nawet można samemu zaproponować wzór.
_________________
Teksty zaproszeń ślubnych tekstyslubne.wordpress.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kruczek
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pią 4 Lis 2016, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim weselu będą zawieszki na każdą butelkę. Wydaje mi się, że tak będzie ładnie i nikt mi nie powie, że oszczędzam na zawieszkach. A zawieszki mam takie - http://moje-zaproszenia.pl/variant/zawieszka-spadochrony-5-cm-x-10-cm Są urocze oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GreenFlower73
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 11

PostWysłany: Nie 6 Lis 2016, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej bezpieczniejsza opcja to dać zawieszki na każdą butelkę. Nie jest to jakiś duży wydatek, a jednak wszystko ładnie wygląda i nie trzeba nikogo obciążać "misją" przekładania tych zawieszek oczko Ja rozumiem, że na pewnych rzeczach można oszczędzać, ale chyba akurat na kawałku tekturki niekoniecznie. Poza tym warto, że te zawieszki były w jakiś sposób spersonalizowane - to drobny akcent, ale dodatkowo podkreśla wyjątkowość uroczystości. Pomysłów na to znajdzie się pewne cała masa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 11 Lis 2016, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam skomponować własny wzór zawieszki na alkohol czy winietek, gdzie potem otrzymujemy znakomity efekt i mamy pewność, że wszystko bezie oryginalne i niepowtarzalne uśmiech
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pannazuzanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 7

PostWysłany: Czw 8 Gru 2016, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Kruczek - świetne zawieszki! Ja poszłam w klasykę. Zamawiam coś takiego http://www.zapi.pl/etykiety-na-butelki/22-zawieszki-na-butelki-glamour-zw-02.html
Ale jak tak patrzę, to zastanawiam się, czy nie są za bardzo "klasyczne". Może ktoś poradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ola93
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2016
Posty: 2
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sob 10 Gru 2016, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kupiłam w cudanapapierze.com za 80 gr/szt. kolorowe z projektem w stylu zaproszenia i winietek. Bałam się zamawiać przez internet ale szczerze nie żałuję udało nam się sporo zaoszczędzić zamawiając u nich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 10 Gru 2016, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy klasyczne zawieszki. W takim samym stylu jak zaproszenia, winietki, księga gości oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwelaE
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 32

PostWysłany: Sob 10 Gru 2016, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak juz to muszą być na każda butelkę, potem z przekładanie ich można po prostu organizacyjnie nie wyrobić. U nas tego problemu nie było wcale bo zdecydowaliśmy się na wódkę weselną z Polanina i po pierwsze są one bardzo eleganckie same w sobie, takie z motywem ślubnym, a po drugie wybraliśmy opcję z wygrawerowaną na nich datą naszego ślubu i imionami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group