Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Zawieszki na alkohol
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Nie 7 Lip 2013, 15:58    Temat postu: Zawieszki na alkohol Odpowiedz z cytatem

Dziewczęta,mam pytanko.. zawieszki na wódkę to kupujecie na wszystkie butelki czy po prostu na te pierwsze a potem się je "przekłada" na następne pełne? Bo wiadomo są różne ozdoby butelek,kokardki to raczej na wszystkie flaszki,ale te zawieszki? Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie 7 Lip 2013, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że ostatnio wpadło mi to samo pytanie do głowy. Też jestem ciekawa jak to się rozgrywa myślący
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 8 Lip 2013, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robilam zawieszki ze sporym zapasem, bo czesto goscie sciagaja zawieszki i zabieraja na pamiatke uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Candy
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2012
Posty: 43

PostWysłany: Pon 8 Lip 2013, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawieszki są stosunkowo tanie i pakowane np. po 25-50 sztuk, więc ja zakupię odpowiednią ilość. Jak wspomniała dziewczyna wyżej - gości lubią zawijać ze stołów takie pamiątki uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Pon 8 Lip 2013, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli mówicie kupić w zapasie dla "kleptomanów" lol No przyznam się sama,winietkę ostatnio zwinęłam na pamiątkęVery Happy ale zawieszkę? nawet na to nie wpadłam :d
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martens
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 748
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 8 Lip 2013, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy mieli wstążeczki na każdej butelce wódki pozakładamy to wcześniej i zawieziemy wszystko na salę uśmiech
_________________
7.06.2014 ♥

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Pon 8 Lip 2013, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bajeczka79 napisał:
No przyznam się sama,winietkę ostatnio zwinęłam na pamiątkęVery Happy ale zawieszkę? nawet na to nie wpadłam :d


Winietkę to chyba bez najmniejszych oporów można zabrać. Very Happy Ale żeby zawieszkę, to faktycznie ciekawię. Aż chyba domówię trochę zawieszek. oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcosPL
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 23
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto 9 Lip 2013, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolekcjonerzy etykiet zdarzają się oczko Cóż, każdy zbiera co lubi. A jeżeli macie zapas czasu do wesela i nie chcecie sami się bawić w nadruki to na allegro jest spoooro firm, które to dla Was zrobią. Zawsze można w takiej poligrafii wrzucić jakiś własny tekst uśmiech Wówczas taka etykieta będzie jeszcze bardziej poszukiwanym rarytasem oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bajeczka79
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 385
Skąd: Śląsk/Podkarpacie

PostWysłany: Wto 9 Lip 2013, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja chyba w zaproszeniach dopiszę- dla każdego gościa który przybędzie na nasze wesele wyjątkowa etykietka z wódki w prezencie język Może wtedy mniej gości nam odmówi lol
My pewnie zamówimy wszystko na allegro ew. w drukarni.Chciałam się bawić w wykonywanie własnoręcznie winietek bądz etykiet ale w ostatecznym rachunku wyszło że taniej wyjdzie kupić.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 9 Lip 2013, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki jest sens nakładania zawieszek na każdą butelkę?
Goście i tak je ściągają, bo niewygodne jest nalewanie alkoholu, gdy coś dynda. Zawieszki ok, ale na pierwszą, ewentualnie drugą turę butelek. Potem lepiej sobie odpuścić.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group