Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaki samochód na dojazdy do pracy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pią 6 Gru 2013, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się Subaru forester marzy - i na marzeniach się skończy.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blueblue
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 55

PostWysłany: Pon 23 Gru 2013, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam Peugeote 306 w dieselku, mały, oszczędny i bezawaryjny, sprowadzany z Niemiec, więc nie wytrzaskany, cichutko chodzi, bardzo go lubię, a do tego jest pakowny i pomimo niewielkich swych rozmiarów mieści duże zakupy Wink) Wcześniej jeździłam zdezelowanym lanosem na gaz, w którym ciągle coś się psuło, więc dla mnie to zmiana o 180 stopni Very Happy
_________________
Twoja, tylko Twoja uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolaniebieska
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Gru 2013
Posty: 13

PostWysłany: Pią 3 Sty 2014, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

renault 19 z gazem silnik 1.7 - samochód wręcz nieprawdopodobnie niezawodny. Jak się o niego odrobinkę zadba, będzie jeździł długie lata. Ekonomiczny, duży bagażnik, po złożeniu siedzeń można załadować pralkę, lodówkę. Polecam osobom z małym budżetem.
_________________
rolety w poznaniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pluszak
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 2162
Skąd: TRN

PostWysłany: Pią 3 Sty 2014, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bym się bała nim gdzieś ruszyć język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sulas
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 76
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 25 Lut 2016, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakaś mała honda? Jak do miasta to dobrze mieć coś mniejszego co wszędzie się zmieści uśmiech No i nie może dużo palić. Z rok temu kupowałam u http://www.chodzen.pl/honda-pulawska i śmigam do pracy. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haniatorun
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 5
Skąd: Karpacz

PostWysłany: Sro 17 Sty 2018, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy w zakresie ubezpieczeń OC jesteście w stanie coś sensownego doradzić? Zastanawiam się czy na przykład coś stąd byłoby ok www.ubezpieczeniaonline.pl/komunikacyjne/0.html
_________________
Zawsze myślimy tylko o sobie, w czasie snu i na jawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
drewo
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 3

PostWysłany: Sro 28 Lut 2018, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeżdżę małym Seicento. Moim zdaniem jest to bardzo dobre auto do miasta - jest małe, wszędzie się zmieści. Trochę stare, ale mimo wszystko dobrze mi służy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Nie 11 Mar 2018, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie dla mnie się sprawuje ford focus z salonu https://www.ursyncar.pl/h/samochody_osobowe . Szczególnie bardzo polecam go na dojazdy do pracy, bo właśnie w taki sposób też z niego korzystam. No ale gdybyś chciał nim gdzieś dalej jechać to na pewno też bez problemu da radę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katia
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw 10 Maj 2018, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem tego zdania, ze w dzisiejszych czasach jesli juz kupowac samochod to tylko nowy. Jesli chodzi o uzywane to znalezc taki zeby spelnial nasze oczekiwania bedzie dosc ciezko - przynajmniej w przystepnej cenie. Nie uniknie sie natomiast dolozenia do niego w dluzszej perspektywie bo jak wiadomo lata leci i co raz wiecej rzeczy bedzie sie tylko psuc .. wiec warto dwa razy sie zastanowic nad czyms z salonu. W kwestii finansowania mozemy skorzystac z wielu opcji jesli nie posiadamy odpowiednich funduszy. Najczesciej ludzie prowadzacy dzialalnosc wybieraja leasing. Bardzo dobra oferte ma pod tym wzgledem Dacia - https://www.daciafinansowanie.pl/finansowanie/leasing Z tego co slyszalam od wielu osob samochody sa tanie w utrzymaniu oraz solidnie zbudowane, a to dobra wiadomosc dla ludzi chcacych miec spokoj przez dlugie lata uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaga06
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Czw 10 Maj 2018, 12:20    Temat postu: Re: Jaki samochód na dojazdy do pracy? Odpowiedz z cytatem

Karolina1984 napisał:
Przepraszam , że pozwoliłam sobie na "własny" temat w tym dziale. Możecie nie traktować tego poważnie- ale naprawdę jest to dla mnie sprawa paląca, dużo się zastanawiam, czaus coraz mniej.

Od września będę dojeżdżać prawdopodobnie 4 razy w tygodniu do pracy - da to około 380 km tygodniowo , łatwo policzyć, ile miesięcznie. Praca nie jest super płatna, ale pozwala mi prowadzić moją skromną działalność bez straty pieniędzy na ZUS, więc ją trzymam.
Zastanawia mnie , jak tu zrobić z dojazdami- nie ma żadnej możliwości dojazdu komunikacją publiczną, mam do wyboru:
- jeździć 18-letnim oplem, obecnie stał 4 miesiące, bo jakoś nie mogliśmy dokończyć remontu- na dniach będzie przywrócony do życia. Plusy- częsci tanie jak barszcz, możliwość samodzielnego dokonania większości napraw, no i jest dość wytrwały. Minusy- benzyna, 6 litrów latem spokojnie spali.
- dojeżdżać dalej pożyczoną od rodziców toyotą corollą- spalanie wcale skromne nie jest- obecnie jakieś 6,8 (również benzyniak, z tym, że jeździła kiedyś na gazie- łatwa byłaby ponowna instalacja). Minusy- silnik 1,3, co jest czasami na tej trasie zwykła kpiną, no i jest to autko stricte miejskie- widzę, że powoli pewne rzeczy zaczynają padać, bo u rodziców robiła jakieś 100 km miesięcznie- u mnie minimum 1000. Nie wiem, czy jest sens ją zarzynać jeszcze bardziej.
- instalacja gazu w sędziwym opelku? Minusy ? Oczywiście musi to być ta droższa instalacja No i opel nie jest na nas- chociaż użytkować go możemy i go utrzmyjemy, ale mimo wsyzstko...
-kupno samochodu na gaz- myslałam o Avensis np z 1999 roku, ewentualnie astra II. Minusy- kasa. Szykuje nam sie w te wakacje duży wydatek i prawdopodobnie musiałabym to kredytować, a średnio mi się uśmiecha.


Czy oszczędności na gazie są aż takie, żeby w ogóle to wszytsko rozważać ?



Gazu nie polecam ale opla sprzedać i poszukać coś w rozsądnej cenie.
_________________
https://www.lukaszsulka.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group