Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alkohol dla PM
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oleczka1005
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Paź 2012
Posty: 205

PostWysłany: Sro 21 Sie 2013, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U brata Mojego M chodzili ze swoją butelką i nalewali sobie ze swojej a goście sobie ze swoich:P i chociaż każdy wiedział, że to podstęp nikt nie protestowałjęzyk
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szachrajka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 29

PostWysłany: Pią 23 Sie 2013, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oleczka1005 napisał:
U brata Mojego M chodzili ze swoją butelką i nalewali sobie ze swojej a goście sobie ze swoich:P i chociaż każdy wiedział, że to podstęp nikt nie protestowałjęzyk


Hehehe uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
april06
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Wrz 2012
Posty: 959
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 23 Sie 2013, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wódki nie piję więc mam problem z głowy, kilka lampek wina i wystarczy oczko a narzeczony jest świadomy że ma pić tak żeby być w miarę "trzeźwym" przez całe wesele więc będzie pił co któryś toast. nie widzę problemu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Nie 25 Sie 2013, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zrobiliśmy po obiedzie i pierwszym bloku rundkę po stołach, podeszliśmy do każdego stołu, ja z kieliszkiem wina, a mąż z kieliszkiem wódki, za każdym tostem popijał odrobinę i w ten sposób jeden kieliszek wystarczał mu na kilka toastów. Później nikt nie zmuszał go do picia, zresztą większość czasu spędzaliśmy na parkiecie więc i okazji było mało. Dopiero przed 3 nad ranem napił się z kolegami już normalnie, ale nic, a nic w niego nie weszło. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My od początku piliśmy wódkę, goście nam nie wierzyli. Nawet jedna z kuzynek P. podeszła i się wymieniła z moim P. kieliszkiem - ale było jej zdziwienie, ze jednak nie oszukujemy język
Piliśmy bardzo mało, czasem tylko umaczaliśmy usta przy naszym stole. przy stole gości się nie dało, ale wtedy piliśmy z większymi grupkami... oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karaza
Gość





PostWysłany: Czw 12 Wrz 2013, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my raczej nie pijemy alkoholu w ogóle więc nikt nie namawiał język i nie było problemu
Powrót do góry
viendra
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Gru 2013
Posty: 5

PostWysłany: Sob 7 Gru 2013, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My planujemy nie pić w ogóle, mam nadzieję, że goście się nie obrażąuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sob 7 Gru 2013, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję sączyć wino przez całe wesele, wódki chyba nie będę piła (tylko na wejście, gdzie oboje chcemy mieć wódkę) uśmiech A narzeczony nie jest w ogóle pijący (wódki), więc póki co mówi, że tylko wodę, ale zobaczymy uśmiech Może skusi się na wino uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Staviori_pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Lut 2014
Posty: 46

PostWysłany: Czw 13 Mar 2014, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo wszystko wypada coś wypić,chociażby lampkę wina,goście wtedy na pewno nie poczują się urażeni,takie ostentacyjne nie picie u nas by raczej nie przeszłooczko
_________________
www.staviori.pl - biżuteria ekskluzywna, diamenty, pierścionki zaręczynowe, obrączki, złoto, srebro, perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bluszcz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 47

PostWysłany: Wto 18 Mar 2014, 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubicie wino? Na stronie http://ankieta.winoporta.pl/ znajdziecie ankietę na temat wina Porta. Najciekawsze opinie zostaną nagrodzone opisywanym winem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group