Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alkohol dla PM
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 25 Cze 2013, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też normalnie piliśmy. Wbrew pozorom nie pije się dużo na własnym weselu. Ciągle jest się wyciąganym na parkiet, ciągle coś jest do zrobienia, do pogadania z kimś. Nie trzeba też pić pełnych kieliszków - ja często maczałam tylko usta albo brałam małego łyczka, mąż też nie zawsze wypijał pełen kieliszek.
Poza tym przy ciągłym tańczeniu, bieganiu, pysznym jedzonku (przynajmniej my wszystko pochłanialiśmy) to te procenty szybciutko ulatują uśmiech

Dobrze jest też zadbać by kieliszki były małe - u nas goście mieli 30ml, my 25ml i wbrew pozorom to duża różnica uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 25 Cze 2013, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nic nie kombinowałam- nie wiem, czemu - nie mam jezyka w gębie żegby odmówić pytajnik Odwagi, jaj.... po co kombinować...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Wto 25 Cze 2013, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina, nie zawsze jest tak, że możesz odmówić... A ile razy będziesz odmawiać 5 tysięcy razy?? lepiej pokombinować ciutkę i wszyscy zadowoleni...
Dziwne to Twoje podejście - czarno białe...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 25 Cze 2013, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie dziwne jest podejście, że będę sobie jakąś wodę wlewać, cuda na kiju wymyślać, żeby nie musieć odmawiać. Wbrew pozorom, u nas nie było czegoś takiego, że ktokolwiek nas przymuszał do picia. Ja wprost powiedziałam, że wódki nie pijam, źle się po niej czuję i piję drinki. P. też jakoś sobie dawał radę.

Poza tym trzeba się mocno postarać jako para młoda, żeby się wstawić na własnym weselu. Jest tyle biegania, taniec, stres, że wszystko momentalnie wyparowuje z człowieka.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Wto 25 Cze 2013, 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przez całe wesele wypiłam kilka kieliszków i ze dwie lampki wina, nie kombinowałam z nalewaniem wody do kieliszków, czasami wznosiłam toast sokiem. Mąż bardzo się o to martwił, źle znosi picie wódki, na początek wypił kilka kieliszków a później po prostu albo pił po trochu albo wcale. W sumie częściej goście wznosząc toast krzyczeli "gorzko" więc mieliśmy z głowy picie język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sro 26 Cze 2013, 8:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tamtego dnia nie miałam ochoty na picie. A że głowę mam słabą, to czasami wody się napiłam oczko Co z tego, że z kieliszka?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcosPL
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 23
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 26 Cze 2013, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, żeby nie przesadzić z możliwościami. Dla mnie żaden ze sposobów nie jest zły - czy woda, czy alko w kieliszku - to osobisty wybór. Ważne, żeby bawić się z gośćmi do białego rana i za wcześnie nie zgasnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monika34
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Lip 2013
Posty: 20

PostWysłany: Wto 16 Lip 2013, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już zarządziłam, że będziemy mieć właśnie osobną butelkę ze chrzczoną wódką. Znając moich znajomych, wiem, że będą nakłaniać PM na toasty, co chwilęuśmiech Chyba na wszystkich weselach jakich byłam ten sposób był praktykowany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Wto 16 Lip 2013, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My piliśmy normalnie z gośćmi uśmiech Oczywiście z umiarem, ale emocje i taniec powodują szybszy metabolizm alkoholu oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szachrajka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2013
Posty: 29

PostWysłany: Pon 19 Sie 2013, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filifionka napisał:
Noir napisał:
Podchodzisz do gosci z napelnionym juz swoim kieliszkiem, oni sobie dolewaja z butelki na ich stole, wracasz do stolu gdzie masz swoja butelke z woda, napelniasz kieliszek i powtarzasz procedure do oporu uśmiech


Dobre. uśmiech Myślę, że zastosuję to u nas. oczko


A jak ktoś przydzie do nas?pytajnik uśmiech Co to wtedy?pytajnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group