Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Alkohol dla PM
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcia93
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 25

PostWysłany: Nie 23 Cze 2013, 17:16    Temat postu: Alkohol dla PM Odpowiedz z cytatem

Jestem tutaj nowa wiec jesli ten temat sie pojawil to przepraszam.

Chciałam sie spytac bo czytalam tu niejednokrotnie, ze szykujecie dla PM butelki wódki z wodą w srodku ; )
Rozumiem idee, bo wiadomo ze kazdy chce sie napic z PM - co moze skonczyc sie dla nich tragicznie.
Wiec pomysl takiego "oszustwa" jest fajny. Natomiast nie rozumiem jak to dziala w praktyce. Bo wiadomo ze polewa sie ludziom obok siebie i jak zrobic zeby to sie nie wydalo? : )
Wiec jak to dziewczyny bylo u was?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KathyLaPoz
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 1480
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 23 Cze 2013, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasza butelka z wodą smakową miała zawiązaną czerwoną wstążkę na szyjce.
Ja piłam wodę, bo akurat w dniu ślubu miałam okres, oprócz tego bolała mnie głowa i nie miałam zamiaru popijać tabletek przeciwbólowych wódką
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie 23 Cze 2013, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas po prostu odmawialiśmy, a toasty podnosiliśmy wodą/sokiem/napojem.
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Nie 23 Cze 2013, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podchodzisz do gosci z napelnionym juz swoim kieliszkiem, oni sobie dolewaja z butelki na ich stole, wracasz do stolu gdzie masz swoja butelke z woda, napelniasz kieliszek i powtarzasz procedure do oporu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Nie 23 Cze 2013, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noir napisał:
Podchodzisz do gosci z napelnionym juz swoim kieliszkiem, oni sobie dolewaja z butelki na ich stole, wracasz do stolu gdzie masz swoja butelke z woda, napelniasz kieliszek i powtarzasz procedure do oporu uśmiech


Dobre. uśmiech Myślę, że zastosuję to u nas. oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcia93
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 25

PostWysłany: Nie 23 Cze 2013, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noir napisał:
Podchodzisz do gosci z napelnionym juz swoim kieliszkiem, oni sobie dolewaja z butelki na ich stole, wracasz do stolu gdzie masz swoja butelke z woda, napelniasz kieliszek i powtarzasz procedure do oporu uśmiech


Dziękuje Noir, wlasnie o to mi chodzilo oczko

Chociaz jesli dziewczyny praktykowalyscie to w inny sposob, to podzielcie sie informacja ; )
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pervinka
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 27
Skąd: Ełk

PostWysłany: Nie 23 Cze 2013, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł dobry i pewnie skuteczny, ja za to słyszałam opinie, że Para Młoda wcale nie musi dużo pić, bo od picia za nich są Świadkowie uśmiech Choć szczerze mówiąc, nie zauważyłam żeby rzeczywiście Para Młoda była tak wyręczana... uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie 23 Cze 2013, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My będziemy pić słabiutkie, bardzo słabiutkie drinki. Ja wódki nie znoszę, W kiepsko toleruje - a że będziemy mieli barmana to nie powinno być problemu uśmiech
I na pierwszy rzut kieliszkami będzie to samo, barman zrobi nam coś małego kolorowego smacznego i będziemy tłuc uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 24 Cze 2013, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My piliśmy wódkę, ale czasami odmawialiśmy toastu, lub piliśmy po pół (ja czasami tylko dzióbek umoczyłam oczko ). "Fałszywej" butelki nie mieliśmy.

Jak ktoś mocno namawiał na picie, to mówiliśmy, że napijemy się na poprawinach (co zresztą nastąpiło) oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto 25 Cze 2013, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też piliśmy na początku po całym, potem po pół. Ale niewiele tego było - albo tańczyliśmy, albo jak był toast i "gorzko, gorzko" to gościom akurat nie na wypiciu z nami zależało Wink Więc ani fałszywej wódki ani w ogóle problemu z namawiającymi na picie nie mieliśmy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group