Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sesja ślubna podczas podróży poślubnej
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
veritas
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 113
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 13:05    Temat postu: Sesja ślubna podczas podróży poślubnej Odpowiedz z cytatem

W dniu ślubu robimy sobie profesjonalną sesję w studio. Z pleneru u fotografa rezygnujemy. Wpadliśmy na szalony pomysł uśmiech Dwa tygodnie po ślubie jedziemy w podróż poślubną na jedną z greckich wysp. Pakujemy suknie i smoking w walizkę, bierzemy aparat i statyw, i robimy sobie własną, szaloną, romantyczną sesję na luzie, tak jak sami chcemy. Wynajmiemy auto i będziemy jeździć w tych naszych strojach w poszukiwaniu najbardziej urokliwych miejsc lol

Czy któraś z Was zamierza robić sesje w plenerze podczas podróży poślubnej? Jeśli tak to jak zamierzacie to zorganizować? Czy szukacie fotografa na miejscu? Czy może macie jakieś inne pomysły? Myślę, że warto ten temat poruszyć bo jest to coraz popularniejsza opcja.
_________________


Ostatnio zmieniony przez veritas dnia Czw 21 Cze 2012, 14:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto Wam będzie robił zdjęcia?
Samowyzwalacz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veritas
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 113
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Na spontana, a co tam. Czy ktoś miał podobne doświadczenia?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam o zdjęciach w podróży, ale robionych przez fotografa. Samowyzwalacz dobrych zdjęć Wam nie zrobi, ale zabawa może być fajna.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie tylko czy dlatego żeby to napisać musiałaś zakładać nowy temat?
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veritas
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 113
Skąd: łódzkie

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałam wszystko i nie ma tematu o sesji w plenerze podczas podróży poślubnej. A myślę, że ostatnio jest to coraz popularniejsze
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale raczej nie takie samowyzwalaczem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej ,tylko zazwyczaj jak zakłada się jakiś temat to chce dowiedzieć się czegoś co mnie ciekawi,nurtuje, poznać opinię innych na dany temat,a u Ciebie widzę tylko opis co zamierzasz zrobić,gdzie jakieś pytania do tematu? Mamy Ci tylko przyklasnąć lub też skrytykować pomysł? W ten sposób za 3 strony tematu wypali się on i nie wniesie nic nowego uśmiech Proponuję dodać jakieś konstruktywne pytania żeby wątek mógł się nieco rozwinąć a nie umrzeć śmiercią naturalną uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Czw 21 Cze 2012, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia robione samowyzwalaczem nie będą takie naturalne jak pod okiem fotografa, za każdym razem jak będziecie musieli sprawdzać czy jesteście w odpowiedniej odległości od obiektywu, to odbiera "naturalne" ujęcia, mi się to nie podoba tak samo jak nie podobają mi się sesje w studiu, ale każdemu co innego się podoba, z drugiej strony jeżeli tak chcecie to zróbcie. uśmiech ważne aby wam się to podobało uśmiech

My potrzebujemy inspiracji na "randkę przedślubną " kamerowaną, którą mamy w pakiecie, jest gdzieś taki temat w którym mogłybyście mi doradzić w tej kwestii?..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group