Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wesele na 30 osob
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcia93
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 25

PostWysłany: Sro 17 Lip 2013, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że takie skromne wesela są bardzo fajne. Moja kuzynka była na takim do 60 osob i opowiadała ze było cudownie i każdy z każdym miał okazje pogadać i potańczyć ; )
Dlatego myślę, że i na 30 osob da sie zrobić fajną uroczystość nie przypominającą stypy czy Komunii na ktorej sie tylko siedzi i je.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pauline
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Cze 2013
Posty: 25
Skąd: Zagranica

PostWysłany: Czw 18 Lip 2013, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

własnie o to mi chodzi zeby nie bylo cala noc, ale tez nie tylko krotki obiadek. Coś pomiędzy. najblizszej rodziny mam ok 20 osob, ale chcialabym zaprosic kilkoro przyjaciol. boje sie ze jak wynajmę dj-a to bedzie pusty parkiet, lub bez niego ze bedzie smutno i nudno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregore
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 19 Lip 2013, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ilość gości nie istotna, to w końcu ma być dla narzeczonych najważniejszy dzień w życiu, reszta to tylko dodatek uśmiech Według mnie jakiś obiadek czy coś w przypadku najbliższej rodziny wystarczy. Lepiej skromnie a z uczuciem niż hucznie byle na pokaz i później z długami w kieszeni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
UrszulaB.
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 22

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O - to coś w naszym stylu... uśmiech Organizujemy małe przyjęcie na ok. 30-ci osób. Zaprosiliśmy najbliższą rodzinę i bliskich przyjaciół - chyba więcej przyjaciół jak rodziny oczko I baaardzo nam to odpowiada. Ślub na godzinę 14-stą a potem spotykamy się w kameralnej restauracji na obiedzie, po którym podadzą zakąski i menu weselne. W tle będzie DJ dostosowywał muzykę do sytuacji i chęci zabawy... Grać i bawić się głośno możemy do 23-ciej. Rozmowy bez głośnej muzyki możemy kontynuować do rana... ile kto sił będzie miał oczko Z sali jest wyjście na ogród więc w czerwcu ochłonąć też będzie gdzie a i dzieciaczki będą miały gdzie pobiegać... Taką mam wizję... A jak wyjdzie w praktyce to się okaże już za miesiąc. Oby pogoda dopisała! Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 567
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: Wto 13 Maj 2014, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas także będzie ok. 30 osób, bliscy i przyjaciele, dzieci nie będzie za wiele,najmłodszy gość będzie miał 2 lata, będzie miał gdzie pobiegać, w ogrodzie w leśniczówce...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alkone
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 4 Cze 2014, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czerwony kotek napisał:
U nas także będzie ok. 30 osób, bliscy i przyjaciele

Fajnie, że nie zapraszacie wszystkich znajomych znajomych i znajomych znajomych znajomych z facebooka uśmiech
_________________
Opcje Binarne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velines19
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 229
Skąd: Brzesko

PostWysłany: Czw 5 Cze 2014, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mieliśmy robić na 30 0sób ale jak moi rodzice zaczeli się mieszać.... choć to ja płacę za wesele nie oni.. no ale ustąpiłam im tylko na dodatkowe 20 osób.. po 10 z każdej strony uśmiech no i wychodzi mi małe weselicho :p
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mademoiselle
gaduła
gaduła


Dołączył: 12 Maj 2010
Posty: 405
Skąd: Siemianowice Śl.

PostWysłany: Sro 11 Cze 2014, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie też by była taka "mała" impreza na zasadzie obiadu w restauracji ..
nie lubię zabaw weselnych są zawsze strasznie tandetne ..
a obecnie zaczynamy remont kapitalny mieszkania, więc chyba za 10 lat by mnie było stać na wesele z prawdziwego zdarzenia Shocked
_________________



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niegapsię
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 55
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 24 Lip 2014, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuje po-ślubny obiad.
Wybraliśmy bardzo miłą restauracje z ogródkiem w centrum Krakowa. Jakoś bardzo to na przedsięwzięciu nie zaoszczędzimy (około 15 tysięcy za 50 osób).
Liczymy na to ,że uda się uzyskać jakość kosztem ilości.
Postanowiliśmy ,że lepiej mieć dobrą restaurację która nam się podoba niż gorszą salę, daleko od centrum, raczej taniego DJ( co oznacza loterię czy będzie dobry czy nie) ale do rana. I ludzi z którymi nie jesteśmy bardzo blisko (takie mamy charaktery)

Cieszę się ,ze nie będę robić wesela do rana. Nie jest to mój styl imprezy. A na myśl o oczepinach i zabawach przechodzą mnie ciarki (na cudzych weselach są spoko.)
Trochę mi szkoda pierwszego tańca którego nie będzie (miejsca mało i sprawy z opłatami za Zaiks baaardzo skomplikowane).
Będzie restauracyjna muzyka w tle, obiad, tort, zakąski, wino a dla tych którym wino nie pasuje otwarty bar. Możemy w restauracji zostać do 24.

Mam bardzo dwubiegunowe leki związane z imprezą.
-Boje się kilku rzeczy po pierwsze ,że bez tańców ludzie się wynudzą (no bo co będą robić prócz jedzenia).
-Boje się ,że ludzie tak się rozgadają i rozbawią (co by było cudowne bo by znaczyło ,że są zadowoleni a chcę mieć zadowolonych gości) i zabraknie nam jedzenia (och co za horror wykrzyknik!)

Cieszę się ,że są tu osoby o również obiadowych planach i mam nadzieje ,że podzielicie się doświadczeniami.
Wiem ,że w 2009-2010 był podobny watek ciekawe czy tamte Panny Młode podzielą sie tym jak im wyszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanMelonik
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto 29 Lip 2014, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej wszyscy decydują się na właśnie obiady/uroczyste przyjęcia po ślubie zamiast wielkich wesel. Nie wychodzi dużo taniej ( około 100-150 zł /os ) ale jakoś coraz więcej osób woli takie przyjęcia od zabawy do białego rana.
_________________
Organizacja Imprez -Wesela Lublin - Hotel i Restauracja Przystań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group