Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiedy pierwsze ruchy dziecka??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie smyranie zaczęło się około 17 tc. I tak smyrało, smyrało i nagle jebs- pierwsze kopy, które nie pozostawiały wątpliwosci poczułam tydzień temu, to było 18 t 6 d i z dnia na dzień są coraz silniejsze, mała kopie mnie od rana do wieczora :O Dobrze, że chociaż w nocy spi język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie to były jakby takie tiki nerwowe...choć może ruchy a'la jelitowe też były, ale mi się jelita często ruszają więc zignorowałam język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie bardziej ocieranie się od środka i łaskotanie. A potem puknięcia i kopniaczki. Te łaskotki to jeszcze sobie mówiłam, że to niemożliwe, ale jak kiedyś rano mnie połaskotało a potem kopnęło, to już nie miałam wątpliwości. Jelita nie kopią oczko Pierwsze wyraźne kopnięcie to 16 tydzień a łaskotki to 15 tydzień. Teraz to już mi cały brzuch podskakuje, robią się góry i doliny oczko

niemampomyslu, nie ciesz się jeszcze z tego spania w nocy język Moje bubu to właśnie jak się kładę spać to zaczyna najbardziej intensywną wędrówkę po brzuchu. Nie mogę zasnąć, jak tak się miota więc czekam, aż przestanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż już mi nie raz mówił, że gdy w nocy przytula się do mnie od tyłu i kładzie rękę na brzuchu to tam nie raz taka dyskoteka, że dziwi się, że ja śpię i się nie budzę od tych kopniaków uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Pon 24 Lis 2014, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie niemampomyslu ciesz się jeszcze póki Cię w nocy nie kopie lol Moja jak zaczęła sadzić to 24 h na dobę lol A teraz jest już całkiem spora to nie kopie tylko robi jakieś obroty i przeciągania i pcha się pod żebra niemiłosiernie i to całą noc potrafi więc czasami mam średnio przespaną noc bo jak nie zasnę w czasie względnego bezruchu malutkiej to muszę przeczekać jej tańcowanie lol A czasem zasnę i budzi mnie chichotanie męża, który w nocy się przytuli i nagle mała go zaczyna po rękach kopać a on się wtedy cieszy i dziwi, że ja śpię... lol Będzie mi tego brakować jak już urodzę... lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Wto 25 Lis 2014, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja czekam na kopniaki lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 8 Wrz 2015, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze ruchy poczułam koło 18/19 tygodnia, Maluszek wyraźnie zaczął się odzywać dopiero koło 22 tygodnia. Ile kobiet tyle odczuć, jedne czują wcześniej inne później, więc nie ma się co martwić i trzeba cierpliwie czekać, chociaż wiem że to ciężkie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Nie 20 Gru 2015, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj coś poczułam uśmiech jakby coś się przemieścilo oczko w tej ciąży chyba wcześniej zacznie dziecko wariowac uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pią 30 Gru 2016, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiacie się pewnie jak rozwija sie wasze dziecko gdy wy jesteście w ciązy. na jakim etapie rozwoje jest. Czy urosły mu już paluszki u rączek czy nóżek.Ja też się nad tym zastanawiałam, a okazało się, że szkoła Prenalen ma u siebie bardzo fajne informacje, które pokazują na jakim etapie w danym momencie jest Twoje dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Ciąża, poród, połóg Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group