Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasza najukochańsza księżniczka AMELKA-31.05.2013
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MADI
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2012
Posty: 685

PostWysłany: Pon 10 Cze 2013, 16:15    Temat postu: Nasza najukochańsza księżniczka AMELKA-31.05.2013 Odpowiedz z cytatem

31.05.2013 g.8.00

Jak większość z Was wie prawie 2 tygodnie po terminie nic nie wskazywalo na to zeby porod mial sie rozpoczac wiec przyjeli mnie do szpitala na wywoływanie.Pojechalismy z mężem rano, najpierw zbadal mnie lekarz, pozniej pobrali krew, zalozyli wenflon i zaprowadzili nas do naszej sali.Tak jak ustalilismy wczesniej z lekarzem zalozyli mi cewnik z balonikiem z sola fizjologiczna na kilka godzin, ktory mial spowodowac rozwieranie szyjki.Szczerze zostalam uprzedzona, ze moze nie zadzialac i bedziemy po połudiu ciąć Confused
Bylam nastawiona pozytywnie, gdyz czulam ze i tak moze byc, ale najwazniejsze zeby Amelka byla zdrowa i szczesliwie przyszla na swiat.

Zakladanie cewnika nie bolalo,podlaczyli mnie do ktg, w tym czasie maz mnie zagadywal, ogladalismy tv, rozmawialismy o tym, ze juz niedlugo zobaczymy nasze maleństwo.Po uwolnieniu z pasow, spacerowalam, skakalam na pilce, tanczylam z mezem-wlaczylismy mtv lol
Po 4 godzinach przyszla moja polozna, zbadala mnie i ku zaskoczeniu wszystkich mialam 3cm rozwarcia!wykrzyknik Czyli jest szansa na porod naturalny, hurra..cieszylam sie w myslach
Lekarz wyjal cewnik i czekalismy czy akcja dalej potoczy sie sama.
Znow ktg..
Pozniej przyszedl anestezjolog, zrobil mi wklucie do znieczulenia-przydalo sie pozniej język
Przy 5cm dal mi 1 dawke znieczulenia, w sumie to nie bolalo mnie jeszcze ale lekarz szedl na zabieg na ponad godzine, a w tym czasie pewnie juz bym o nie prosila uśmiech
Ok 18.30 przyszla polozna kolejny raz okazalo sie ze jest 7cm i idziemy na sale porodowa.
Mąż zaczal sie stresowac..ale byl twardy uśmiech
Humory nam dopisywaly, cykal mi fotki, kilka Wam wkleje na chwile lol
Na sali porodowej moj lekarz przebil mi pecherz plodowy-nie boli! I czekalismy na pelne rozwarcie.Od tej pory byly juz ze mna moje 2 cudowne polozne-złote kobiety.Anestezjolog dodal jeszcze troche znieczulenia, bo przy bolach partych juz byloby za pozno.
Ok 20 zaczely sie bole parte i dolaczyl do nas lekarz.
Jedna reka sciskalam meza, druga polozna, a noga zapieralam sie o druga polozna, ktora pomagala Amelce pojawic sie na swiecie.
Kiedy czulam ze zblizam sie do konca, zaczelam płakac,jakos tak sie wzruszylam pzedwczesnie Rolling Eyes
Dokładnie o 22.15 urodziłam nasze największe szczęście Amelię!
Miała 56cm długości i ważyła 3300g.
Mąż przeciął pępowinę i widzialam lzy w jego oczach..
Po zbadaniu przez nenatologa dostalam nasza coreczke i pierwszy raz ja nakarmilam, dotknelam, przytulilam..
Dostala 10pkt i nie miala zadnych oznak przenoszonej ciazy.

Po wysilku i glodowce-tylko kroplowki dostalam kolacje po północy,ależ byłam głodna lol
Kolejne 3 dni razem z mężem spedzilismy w szpitalu, ja uczylam sie karmic, a wspolnie kapalismy, przewijalismy, przebieralismy mała Amelkę radosny
Bardzo milo bede wspominac przyjscie na swiat naszej córeczki.
Praktycznie od razu czulam sie swietnie, a po dwoch dniach siedzialam po turecku, nic mnie nie bolalo.
Po powrocie do domku, zaczelismy wspolna przygode z naszym Skarbem.
Po 4 dniach od wypisu bylismy u lekarza na kontroli i córcia przytyla do 3520g!Mleczko jej służy, Odbylismy juz 2 spacety i wizyte u babci..

Ciag dalszy nastapi..

Kilka fotek ze szpitala



A tu juz w domku
_________________




Ostatnio zmieniony przez MADI dnia Wto 29 Paź 2013, 8:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon 10 Cze 2013, 16:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie gratulacje MADI. Amelcia jest prześliczna uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 10 Cze 2013, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz ogromnie gratuluję! bukiet
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 10 Cze 2013, 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, i wreszcie rozpieściłaś nas fotkami uśmiech. Pięknie wyglądacie, cała szczęśliwa rodzinka uśmiech.
Cieszę się, że miałaś taki bezproblemowy poród, widać na zdjęciach, że podchodziłaś do niego ze spokojem.
A Amelka wygląda bardzo uroczo, tak nie-noworodkowo uśmiech. Ma piękne oczęta.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elmuszka
moderator
moderator


Dołączył: 15 Sie 2010
Posty: 4494

PostWysłany: Pon 10 Cze 2013, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madi gratuluje! Amelka jest prześliczna!

Gdzie Ty rodziłaś? Obiło mi się o oczy, że pisałaś o szpitalu na Staszica, ale patrząc na zdjęcia to już nie jestem pewna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 10 Cze 2013, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szpital pierwsza klasa!wykrzyknik Gratulacje dzielna mamo! uśmiech Córcia jest prześliczna!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Pon 10 Cze 2013, 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeju ale pieknosci uśmiech jako mama chlopca, taka slicznotke chciala bym za synowa oczko

Gratulacje uśmiech a i imie piekne - jak sie doczekam corki, to tez bedzie Amelia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
e-nina
guru
guru


Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2492
Skąd: Małopolska

PostWysłany: Pon 10 Cze 2013, 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

malutka jest prześliczna,gratulacje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 10 Cze 2013, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madi , mogłabyś reklamować porody lol jesteś na tych zdjęciach taka szczęśliwa i uśmiechnięta lol nie widać,żeby coś bolało lol

Malutka śliczna po Mamusi uśmiech

Gratuluję wspaniałego rodzinnego porodu uśmiech w Twoim wydaniu oprócz długiego oczekiwania to chyba było jak bułka z masłem uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabi8_9
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 1436

PostWysłany: Pon 10 Cze 2013, 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madi mała jest prześliczna uśmiech
A Ty wyglądałaś jak zwykle pięknie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 1 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group