Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele pod namiotem ? Czemu nie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MarFur
Gość





PostWysłany: Sro 21 Wrz 2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele pod namiotem to super sprawa - moja przyjaciółka miała właśnie takie. Ja bym się nie zrażała kwestią pogody, takie namioty mają też ogrzewanie, no i wcale nie musi być tak, że są zupełnie otwarte i nie ma prawie żadnych ścian, to wszystko można sobie wybrać. A jak się dobierze ładne miejsce, to efekt super Wink
Powrót do góry
Genia18
Gość





PostWysłany: Sro 28 Wrz 2016, 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarFur napisał:
Wesele pod namiotem to super sprawa - moja przyjaciółka miała właśnie takie. Ja bym się nie zrażała kwestią pogody, takie namioty mają też ogrzewanie, no i wcale nie musi być tak, że są zupełnie otwarte i nie ma prawie żadnych ścian, to wszystko można sobie wybrać. A jak się dobierze ładne miejsce, to efekt super Wink


A skąd koleżanka miała namiot? Ja sama przeglądam różne oferty i na razie zastanawiam się nad skorzystaniem z usług /tu była reklama/ W porównaniu do innych mają korzystne ceny i dużą możliwość wyboru uśmiech
Powrót do góry
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 28 Wrz 2016, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

IP dla tego postu
85.221.242.6 [ 1 Post ] [ Szukaj IP ]

Użytkownicy piszący z tego IP
oczkowgłowie [ 3 Posty ]

Genia18 [ 1 Post ]

MarFur [ 1 Post ]

CYTAT:
i na razie zastanawiam się nad skorzystaniem z usług / tu była reklama/.W porównaniu do innych mają korzystne ceny i dużą możliwość wyboru

A ja się już zastanawiłem nad Waszą dalszą bytnością na tym forum. A więc BREXID
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lubieJesc
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sro 16 Sie 2017, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze marzyłam o tym, żeby właśnie mieć wesele na zewnątrz - pod namiotem, ale wtedy pojawiał się problem braku zaplecza gastronomicznego. Dziś bym się tym nie przejmowała, bo można zamówić przecież catering. Nie wiedziałam też, że są wypożyczalnie stołów w Krakowie takie jak ta: http://horecaservice.pl/kontakt/. Teraz to już za późno, bo własne wesele już mam za sobą i odbyło się na sali weselnej ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Czw 17 Sie 2017, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie w Warszawie można byłoby zrobić takie wesele na świeżym powietrzu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Czw 17 Sie 2017, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

morwinka napisał:
A gdzie w Warszawie można byłoby zrobić takie wesele na świeżym powietrzu?


Jasne,że tak. Świetna sprawa, tylko moja mała rada. Zorganizujcie to w lipcu czy w sierpniu. Wtedy jest najwieksza szansa na ładną pogodę uśmiech

Jeśli szukałabyś firmy, ktora Ci to zorganizuje to polecam:
http://pikniki-imprezy.pl
Specjalizują się w organizacji róznego rodzaju imprez , firmowych, wesel.Mają duże doświadczenie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElkaKk
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie śluby w plenerze mają w sobie wiele uroku uśmiech Niestety nasza pogoda w Polsce jest kapryśna i sama nie zdecydowałabym się na organizację takiego wesela tylko i wyłącznie z powodu obaw przed pogodą. Nigdy nie byłam jeszcze na takim weselu, ale mam nadzieję, że kiedyś będę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Palac-Romantyczny
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie tutaj jest haczyk, wszystko zależy od pogody, bo im będzie ona lepsza, tym w zasadzie pewność że takie wesele pod namiotem po prostu się odbędzie oraz, że każdy będzie się dobrze bawił. Gorzej natomiast jeżeli bezie deszcz, wówczas taka impreza jako całość traci na uroku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MyszkaMini
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2016
Posty: 18

PostWysłany: Wto 29 Sie 2017, 4:56    Temat postu: ślub i wesele Odpowiedz z cytatem

Myślę, że teraz ślub w plenerze nie jest już jakimś problemem. Pod Radomiem, taki ślub organizuje chociażby Pałac Domaniowski. Wesele można zorganizować także na powietrzu w namiotach lub już w sali w pałacyku. Zaletą jest także możliwość przenocowania gości weselnych, gdyż jest to także hotel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolineek
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 12

PostWysłany: Czw 5 Paź 2017, 9:58    Temat postu: Re: ślub i wesele Odpowiedz z cytatem

MyszkaMini napisał:
Myślę, że teraz ślub w plenerze nie jest już jakimś problemem. Pod Radomiem, taki ślub organizuje chociażby Pałac Domaniowski. Wesele można zorganizować także na powietrzu w namiotach lub już w sali w pałacyku. Zaletą jest także możliwość przenocowania gości weselnych, gdyż jest to także hotel.


Tylko kwestia troche od pogody uzależniona. ja bym się chyba nie odważyla
_________________
Serdecznie polecam Suknie ślubne będzin phpBB! Najlepszy wybór na śląsku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group