Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele pod namiotem ? Czemu nie ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
verusss15
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 5

PostWysłany: Pią 7 Lis 2014, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem z okolic Katowic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna z Olemole
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lut 2014
Posty: 44
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 9 Lis 2014, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesele pod namiotem to super sprawa, ale trzeba pamiętać o wielu rzeczach, np. http://blog.olemole.pl/wesele-w-plenerze/
_________________
Inspiracje ślubne na moim blogu - kliknij i zobacz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brysia25
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 38
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 23 Lip 2015, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam swoje wesele w plenerze przy pałacyku, super sprawa.
Dziewczyny, które się wypowiadają negatywnie najwidoczniej nigdy nie były albo nie wiedzą jak wygląda takie wydarzenie. Namiot jest klimatyzowany, jest w nim na pewno o wiele chłodniej niż na dusznej sali, w której jest tylko parę okien. Poza tym jest on tak olbrzymi, że dorównuje wielkością normalnym salą balowym. język A kwestia pogody to też przesada, tak samo jak w normalnej sali nie wychodzisz non stop na dwór więc deszcz nie wydaje mi się takim zagrożeniem. Ja akurat miałam piękne słoneczko i było super cieplutko. Plusem jest też to, że jest to wyróżniające i można sobie strzelić sesje w plenerze. Poza tym jak ktoś robi fotki z rodzinny to też fajnie to wygląda. Jedyny minus to jest jedzenie do 100000 miejsc i oglądanie terenów i rozmowa z właścicielami co mają do zaoferowania. Naprawdę byłam tym tak umęczona. Ja sobie wymarzyłam wesele w stylu amerykańskim, na przekór co prawda mamie ale to było moje marzenie.
Jeżeli chodzi o miejsce to bardzo długo wahaliśmy się pomiędzy Jabłonną a Rozalinem, ale stanęło na Rozalinie jakoś przestronniej i estetyczniej tam jest. Macie to linki to obczajcie do obydwu miejsc, ja z Rozalina byłam bardzo zadowolona.
Jak dostanę foteczki od fotografa to Wam wrzucę i obczaicie, jakby wesela w salach bankietowych też są spoko ale jak ktoś marzy o plenerowym weselichu to nie ma co go zniechęcać, trzeba pojeździć popatrzeć coś się podoba, jaka cena jaki sprzęt mają, obsługę, jedzonko
język
Jak coś to służę radą i pomocą, wiem ile nerw i stresu zabiera taka organizacja tego Very Happy

posty scaliłem, popr pisownię/mod/
_________________
Jest tylko jedno zło na świecie - strach, jest tylko jedno dobro na świecie - miłość. więcej
Anthony de Mello – Przebudzenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marika223
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 31

PostWysłany: Sro 12 Sie 2015, 14:32    Temat postu: wesele pół na pół Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu pod namiotem i bardzo fajnie było - ogólnie polecam;)
Innym rozwiązaniem jest takie wesele pół na pół czyli czesć imprezy w ogrodzie i część w budynku. Na taką imprezę mogę polecić Pałac Kotulińskich-jest idealny oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marciarena
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Mar 2015
Posty: 46

PostWysłany: Czw 13 Sie 2015, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzielenie wesela i gości, kto ma siedzieć w środku kto na zewnątrz, nie jest dobrym rozwiązaniem. Trzeba się zdecydować, albo wszyscy siedzimy w środku, albo na zewnątrz. Wesel w namiocie brzmi całkiem dobrze, może kiedyś będę miała możliwość być gościem na takim. Póki co odwiedziłam domy weselne, restauracje i pałac. Wszędzie się dobrze bawiłam, ale największe wrażenie zrobił na mnie pałac pod Wrocławiem, przepiękne miejsce, idealnie pasuje na sesję zdjęciową uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
doriss12
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 50
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią 30 Paź 2015, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takie wesele pod namiotem ma swój urok. Jeszcze jak by była piękna pogoda ahh <3 jak z amerykańskich filmów uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
werka90
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Gru 2014
Posty: 7
Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 17 Lis 2015, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie świetna opcja, sama brałam udział w ślubie plenerowym, moja przyjaciółka bardzo tego chciała no i wyszło tak, że szukałyśmy czegoś nietypowego. W końcu tutaj znalazłyśmy miejsce Rancho pod Bocianem, wg mnie ślub plenerowy jest świetny. Kto chce bawi się na zewnątrz, kto się nieco zmęczy - wewnątrz też jest urządzone miejsce, a dodatkowo sale mają dużo miejsc noclegowych, więc nikt już nie powie, że nie może zjawić się na poprawinach, bo musi wracać samochodem i ma daleko oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnes.Toma
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 29

PostWysłany: Pią 20 Lis 2015, 9:44    Temat postu: Temat idealny:) Odpowiedz z cytatem

Hej Dziewczyny, czy możecie polecić jakąś firmę, która zajmuje się organizacja przyjęć w plenerze albo konkretne miejsca od razu? Dodam, że jestem z Poznania. Wesele zaplanowane na 24 lipca 2016 roku, na ok. 60 osób. Będę wdzięczna za każdy trop bo przyznam ze jestem zielona w tym temacie:) Pozdrawiam A.T
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pinini
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro 23 Gru 2015, 13:34    Temat postu: Re: Wesele pod namiotem ? Czemu nie ? Odpowiedz z cytatem

verusss15 napisał:
Witam serdecznie drogie panie Very Happy

Mam takie małe pytanie czy któraś z Was była właśnie na takim weselu ? Jakie wrażenia ? Były jakieś minusy ?

A kolejne pytanie: czy któraś z Was wie gdzie można zrobić takie wesele chodzi mi tu o to, żeby np : był jakiś dom weselny lub coś podobnego ale całe wesele się odbywa pod namiotem.

Dziękuję z góry.



Hej!! Ja planuję zorganizować przyjęcie weselne na około 30 osób w domu rodzinnym, a ślub na ogrodzie w lecie:) mam w planie pięknie wszystko przystroić i oświetlić na biało-złoty uśmiech coś takiego: http://www.klikmapa.pl/oswietlenie-ogrodowe.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tala
Gość





PostWysłany: Wto 26 Sty 2016, 6:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł ciekawy - bez dwóch zdań uśmiech
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group