Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wesele pod namiotem ? Czemu nie ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
verusss15
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 5

PostWysłany: Nie 26 Maj 2013, 9:36    Temat postu: Wesele pod namiotem ? Czemu nie ? Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie drogie panie Very Happy

Mam takie małe pytanie czy któraś z Was była właśnie na takim weselu ? Jakie wrażenia ? Były jakieś minusy ?

A kolejne pytanie: czy któraś z Was wie gdzie można zrobić takie wesele chodzi mi tu o to, żeby np : był jakiś dom weselny lub coś podobnego ale całe wesele się odbywa pod namiotem.

Dziękuję z góry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Nie 26 Maj 2013, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie podjęłabym się takiego ryzyka. Z kilku prostych powodów - komary, osy itp robactwo, a także pogoda.... Sad
Ładnie wygląda zabawa w plenerze, ale dla mnie nie na taki rodzaj imprezy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
verusss15
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Maj 2013
Posty: 5

PostWysłany: Nie 26 Maj 2013, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytam z ciekawości jak to jest, bo nigdy na takim weselu nie byłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
muzyk
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2011
Posty: 8
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 1 Cze 2013, 15:29    Temat postu: Re: Wesele pod namiotem ? czemu nie Odpowiedz z cytatem

verusss15 napisał:
Witam serdecznie drogie panie Very Happy

Mam takie małe pytanie czy któraś z was była właśnie na takim weselu ? Jak wrażenia ? Były jakieś minusy ?

Dziękuje z góry


Prowadziłem kiedyś wesele "pod namiotem". Chociaż trudno to nazwać namiotem ze względu na rozmiary (duuuża sprawa). W lecie ciekawa opcja, jeżeli namiot znajduje się w ładnej okolicy (natura i te sprawy). Trzeba jednak przemyśleć sprawę klimatyzacji (tudzież dopływu świeżego powietrza). W namiocie, w którym prowadziłem imprezę było jak dla mnie ciut za gorąco.
_________________
http://zespoly-muzyczne.info.pl
http://oprawamuzyczna.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
weronka85
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 10

PostWysłany: Wto 18 Cze 2013, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłam na tak dużej imprezie pod namiotem, ale przeszła mi przez myśl taka opcja.
po przemyśleniu kilku spraw jednak zrezygnowałam z takiej formy organizacji wesela...przede wszystkim właśnie przez robactwo i pogodę - niestety nie mozemy jej przewidzieć, a jakby np. zaczeło padać, albo przyszła burza to nie wyobrażam sobie, jakie dźwięki mogłyby być słyszalne w "namiocie". A niechby zaczęło cos przeciekać...wolę nie denerwować się kolejną rzeczą - i tak w glowie będzie mnóstwo myśli wirowało przed samym weselem oczko
_________________
szukam informacji z rejonu http://miasto-24.bialystok.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sikaczu
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 42

PostWysłany: Czw 20 Cze 2013, 11:43    Temat postu: no tak Odpowiedz z cytatem

Opcja bardzo fajna i w ogóle klimat imprezy plenerowej jest bardzo fajny i ładnie wygląda ale w większości przypadków na słonecznej florydzie w stanach. U nas trafić z pogodą nie pomoże nawet milion złotych dla księdza modlącego się o pogodę czy szamana uśmiech Ale kto odważniejszy to trzymam kciuki bo atmosfera z pewnością będzie super przy słonecznym dniu. Miejsce musi być dobre, bo zaraz ktoś po policję zadzwoni po 22-giej uśmiech
popr.pisownię/mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MarcosPL
kandydat
kandydat


Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 23
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro 26 Cze 2013, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Namiot + ciekawa lokalizacja i dobry catering - czego można chcieć więcej? Tylko żeby komary dały spokój Młodym i gościom oczko
A tak na poważnie to coraz więcej firm cateringowych i domów weselnych ma to w opcji, także z wyborem organizatora raczej nie powinno być problemu. I to zarówno oni mogą przyjechać we wskazane miejsce jak i często zorganizować coś na własnym terenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ahudya
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2013
Posty: 5

PostWysłany: Nie 22 Wrz 2013, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W naszym kapryśnym klimacie to duże ryzyko, ale sam pomysł wydaje się niezły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Nie 22 Wrz 2013, 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam na weselu pod namiotem, w połowie września, także na zewnątrz nie było upałów, uważam to za bardzo dobrą alternatywę dla sali! uśmiech W środku niemal nie różni się od normalnej sali, poza tym istnieje możliwość dogrzewania uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatrice84
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Mar 2014
Posty: 5

PostWysłany: Czw 20 Mar 2014, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sulisław pod Wrocławiem oferuje wesele pod namiotem. Ja byłam tam normalnie, na sali, ale widziałam zdjęcia z wesela plenerowego przy tym pałacu i wyglądało to naprawdę nieźle.

Popr.pisownię- bł.ort /mod/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group