Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przyszła teściowa chce sama zrobić tort. Pomocy!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kometa
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 33

PostWysłany: Nie 19 Maj 2013, 17:09    Temat postu: Przyszła teściowa chce sama zrobić tort. Pomocy! Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny.
Ostatnio moja przyszła teściowa wpadła na rewelacyjny pomysł, że w ramach prezentu ślubnego zrobi dla nas tort. Aż mnie ciarki przeszły jak to usłyszałam. Już nie chodzi o to, że może się nie udać i będzie klapa. Po prostu trudno jest mi sobie wyobrazić pieczenia tortu dla 100 osób w domowych warunkach. Straszliwa robota: szukanie dobrych składników, stelaża, przewóz, przechowywanie itp. Jak na mój gust gra nie warta świeczki. Zastanawiam się jak jej to wyperswadować, żeby się nie obraziła itp. Mój luby twierdzi, że jak poczekam ze dwa tygodnie to samo jej przejdzie. A jak nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pon 20 Maj 2013, 0:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim- jest temat tortu weselnego, nie ma potrzeby robić oddzielnego Shocked .
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kometa
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 33

PostWysłany: Pon 20 Maj 2013, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki. Musiałam coś pokręcić. Jasne, że chciałam rozpocząć swój wątek w temacie o tortach. Dzięki za przeklejenie. Tak czy siak ciągle ten problem siedzi mi na głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 20 Maj 2013, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po 1 gdzie robicie wesele? Jeżeli w restauracji, czy miejscu gdzie mają swoją kuchnię często nie pozwalają na wniesienie rzeczy, albo wymagają rachunków, na wypadek gdyby np. ktoś się potruł.. Drugie - ja bym sobie zażyczyła wymyślny, angielski tort, zaczęła mówić, że taki właśnie z narzeczonym chcieliśmy etc. Trzecie - ma do tego sprzęt? Blachy zazwyczaj ma się standardowe, a tu tort będzie jednak dużo większy, popatrz, może koszty tego wszystkiego będą za duże? oczko


I jeszcze jedno - transport.. Kto się tego podejmie, czy macie warunki? A jednak jest to dość ryzykowna zabawa..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kometa
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 33

PostWysłany: Pon 20 Maj 2013, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonale zdaję sobie sprawę, że to bardzo ryzykowne, dlatego tak bardzo zależy mi, żeby wybić jej to z głowy zanim będzie za późno. Może faktycznie zacznę od restauracji. Jak powiedzą, że nie da rady to siła wyższa i koniec kropka. Pogadałam też z mamą, ciotką i swoim lubym i przygotujemy zmasowany atak. Kurcze, człowiek ma tyle na głowie przed tym ślubem, a tu jeszcze coś takiego wyskoczy. Ech. Dzięki za wyrozumiałość uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kometa
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 33

PostWysłany: Sro 5 Cze 2013, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpuściła, ale dopiero po tym, jak upiekła jedno piętro na próbę - akcja odbyła się w poprzednim tygodniu. W końcu odetchnęłam, mam nadzieję, że przez te 10 dni, jakie zostały mi do ślubu, nic podobnego się nie zdarzy, bo jeszcze jedna taka akcja, a osiwieję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szczypior526
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Cze 2014
Posty: 5

PostWysłany: Wto 17 Cze 2014, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem ci,że ja nie chciałbym żeby moja teściowa robiła tort chociażby na urodziny naszej córeczki.Problem dopiero się pojawi a ja już zastanawiam się nad rozwiązaniem.
_________________
Lubie ładne wnętrza domów i mieszkań, archigrafia budowli stała się moim hobby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Norbert717
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 33

PostWysłany: Sro 25 Cze 2014, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można jej powiedzieć, że nie zgadzacie się, bo będzie je smutno. Jednak zawsze możecie zamówić drugi uśmiech

Pozdrawiam
Norbert - Portal ślubny Wesele z klasą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Magdusia1988
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 65

PostWysłany: Sro 15 Kwi 2015, 14:01    Temat postu: Tortom ślubnym w domu mówimy nie! Odpowiedz z cytatem

Robienie tortu w domu, to zły pomysł... Może podsuńcie delikatnie teściowej ten artykuł http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/tort-weselny i wtedy zrozumie, że lepiej oddać się w ręce profesjonalistów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rusnacci
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 231

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2015, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestań się przejmować, że kogoś urazisz bo całe życie bd nieszczęśliwa. Ten pomysł jest bez sensu, na pewno piecze smacznie, ale sama nie zrobi tak ładnego i dużego tortu. W sklepach przecież jest taki wybór, a w naszej sali tort jest nawet w cenie. Strasznie nie lubię jak ktoś się tak wtrąca:P ja bym powiedziała, żeby zrobiła sobie na swoja rocznicę ślubu, a ja bd miała taki jaki chce bo to w końcu mój ślub język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Tort weselny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group