Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

pytanie pierwsza wizyta u ginekologa ciąża

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basia.z
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Kwi 2012
Posty: 233

PostWysłany: Pon 13 Maj 2013, 7:53    Temat postu: pytanie pierwsza wizyta u ginekologa ciąża Odpowiedz z cytatem

Witajcie kochane

Dziś moja pierwsza wizyta u ginekologa dziś mój 44 dzień cyklu, ostatnia miesiączka 01.04.2013 dwa testy wyszły mi z wynikiem pozytywnym jednak obawiam się, że lekarz nie potwierdzi ciąży czy to jest w ogóle możliwe?

Jak u was przebiegała taka wizyta?

Czy mam się czym denerwować?

Proszę podpowiedzcie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Pon 13 Maj 2013, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zbada Cię ginekologicznie, jak będzie rozpulchniona to będzie podejrzewał ciążę. Może Ci kazać zrobić badanie krwi beta HcG. Usg może też zrobić, ale widoczny może być sam pęcherzyk i tylko się wystraszysz niepotrzebnie, bo nie wiadomo tak na prawdę kiedy doszło do zapłodnienia.

Ja na 1 wizycie byłam badana tylko ginekologicznie, oraz miałam wyniki bety już przy sobie. Powiedział, że usg zrobi się później, bo jest za wcześnie.

I nie denerwuj się uśmiech Póki okresu nie masz, a testy wychodzą pozytywnie to jesteś w ciąży uśmiech Gratuluję uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natalia_w
moderator
moderator


Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 4298
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon 13 Maj 2013, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamykam. Podobne tematy można znaleźć w dziale ciąża, poród, połóg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group