Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotobudka na weselu ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damian-Ba
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lip 2016
Posty: 9

PostWysłany: Pon 24 Paź 2016, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed wynajęciem fotobudki warto przeczytać kilka artykułów o ich jakości. Zdjęcia powinny być dobrze doświetlone ale też nie prześwietlone.
_________________
Zapewniam świetną atrakcję dla Ciebie i Twoich gości!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
K-motion_pl
początkujący
początkujący


Dołączył: 18 Paź 2016
Posty: 9
Skąd: Łagiewniki Dzierżoniowskie

PostWysłany: Wto 25 Paź 2016, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to akurat oczywisty fakt, często cena ma wpływ na jakość zdjęć z fotobudki, dlatego warto porównać nawet kilka ofert po czym dopiero wybrać tą która wg nas będzie najlepsza i najbardziej efektowna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wiola84
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 392

PostWysłany: Czw 27 Paź 2016, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotobudka mega wciąga ludzi - wiem jakie zainteresowanie miała u nas. Zobaczcie tutaj - tu była reklamaOgólnie to wciąga, szczególnie jeśli mają porządną bazę przebrań Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Czw 27 Paź 2016, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiola84 to już koniec Twojego pobytu na forum. 75% postów i wszędzie jakieś reklamy, aktywne linki itd.
A więc BREXIT

_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KRIGER
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon 12 Gru 2016, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sierpniu byłem ma weselu bratowej i było naprawdę fajnie. Trochę alkoholu i wyszły ciekawe fotki. Firma chyba z Bielska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janka10
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2017
Posty: 2

PostWysłany: Pią 27 Sty 2017, 18:27    Temat postu: fotobudka Odpowiedz z cytatem

Fotobudka to nie zbędny wydatek. Nie ma lepszej zabawy i atrakcji. Ja miałam doświadczenia i to miłe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucinda
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 25

PostWysłany: Wto 25 Kwi 2017, 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o fotobudkę, to ja byłam na kilku przyjęciach weselnych na których się ona pojawiała. Zawsze cieszyła się sporym zainteresowaniem gości i każdy chciał mieć śmieszną fotkę uśmiech Myślę więc, że warto zainwestować w taka atrakcję. Możesz wynająć ją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coldi
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 290

PostWysłany: Sro 6 Wrz 2017, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę,że jest to rewelacyjny pomysł. Ludzie świetnie bawią się i wygłupiają przy tych fotobudkach no i jest też świetna pamiątka. Jeżeli szukasz fotobudki to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich https://www.mimofoto.pl/fotobudka-warszawa bo mają bardzo ciekawą ofertę, która powinna przypaść Ci do gustu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LivePix
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro 1 Lis 2017, 15:45    Temat postu: Alternatywa dla fotobudki - zaskoczcie swoich gości, ja wypróbowałam Odpowiedz z cytatem

Hej, słyszeliście o aplikacji i alternatywie dla przestarzałych już trochę fotobudek? Ja wypróbowałam i gorąco polecam aplikacje, gdzie robicie zdjęcia, przesyłacie ze swoich telefonów w trakcie uroczystości, wesela i udostępniane są od razu dla wszystkich np. w formie - na rzutnik. Czyli nie musisz czekać na zdjęcia od fotografa, ani stroić min w fotobudce tylko wyświetlają Ci się wszystkie tel, które Twoi goście robią. U nas na weselu się świetnie sprawdziło! Wszyscy się super bawili tą aplikacjąwykrzyknik! Nowość! uśmiech
_________________
LivePIX - udostępnianie i wyświetlanie zdjęć w czasie rzeczywistym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magdapik
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 8 Lut 2018, 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej tak, tylko trzeba pamiętać żeby goście mieli gdzie wkleić zdjęcia i wpisać życzenia, super pamiątka dla młodych na lata Smile
_________________
Fotobudka Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group