Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotobudka na weselu ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MagdaL
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 42

PostWysłany: Sro 10 Gru 2014, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem foto budka to fajny pomysł, ale nie jako jedyna pamiątka fotograficzna ze ślubu a raczej dodatek. Nie ma to jak fachowe zdjęcia robione przez profesjonalnych fotografów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
refano
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Sty 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw 1 Sty 2015, 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas była fotobudka z Wrocławia, ich stronka www.fotoboxik.pl
Fajnie zachęcili nawet nieśmiałych gości do sesji przy fotobudce. zaskoczyli nas też ilością gadżetów, spodziewaliśmy się pary okularów, kilku peruk czy masek a mieli tego naprawde mnóstwo.
Kontakt z firmą miły i sprawny. wszystko było jasno przedstawione, wysłali nam kilka propozycji wyglądu zdjęć, wybraliśmy dla nas najlepszy. po weselu jeszcze dostaliśmy niespodziankę o której wcześniej nie było mowy - zrobili nam filmik ze wszystkich zdjęć. Ogólnie godni polecenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matyldarr
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Sty 2015
Posty: 3

PostWysłany: Wto 6 Sty 2015, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MagdaL, powiem ci, że masz racje w 100% - wiadomo, że zdjęcia robione przez profesjonalnego fotografa, to na pewno przymus na każdym ślubie, ale jeżeli chodzi o atrakcje weselną, to moim zdaniem fotobudka nie ma sobie równych. Sama byłam świadkiem, jak fotobudka rozkręcała imprezę, nawet starsi dali się namówić na śmieszne zdjęcia w przebraniach. Zresztą też wszystko zależy od firmy - ja akurat bym polecała jedną, choć w zasadzie widziałam chyba 3 albo 4 rózne które oferowały fotobudkę. Najbardziej podobał mi się http://projektwow.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agniesia1988
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Sty 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon 19 Sty 2015, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż, najpierw moja siostra, a później brat mieli na weselu fotobudki i w obu przypadkach był to strzał w dziesiątkę. Goście byli co prawda w 90% Ci sami, ale na prawdę się bawili. Korzystali z usług http://fotobudkawarszawa.pl/

Generalnie animatorka, która przybyła z fotobudką miała pełne ręce roboty uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
roko20
bywalec
bywalec


Dołączył: 25 Sty 2015
Posty: 121
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro 28 Sty 2015, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram pomysł z fotobudką. Świetna zabawa i dużo luźnych zdjęć. Teraz nawet dje zaopatrują się w gadżety, by urozmaicić wesele:)
_________________
Fotograf ślubny Kamil Rumiński - zapraszam do portfolio fotografii ślubnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lerrea
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 57
Skąd: miasto piernika

PostWysłany: Sro 28 Sty 2015, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MagdaL napisał:
Moim zdaniem foto budka to fajny pomysł, ale nie jako jedyna pamiątka fotograficzna ze ślubu a raczej dodatek. Nie ma to jak fachowe zdjęcia robione przez profesjonalnych fotografów.


Zgadzam się uśmiech

My już byliśmy na takim weselu, gdzie była budka i zrobiła furorę wśród gości.

Plusem fotobudki jest też to, że można łatwo zorganizować ją samemu. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anita53
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pon 4 Maj 2015, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio atrakcja ta jest bardzo modna
_________________
fotografia ślubna Gdańsk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dominika1988
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pon 3 Sie 2015, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim weselu fotobudka była główną atrakcją, trochę to kosztuje, ale myślę, że warto sobie trochę urozmaicić w ten sposób zabawę. W Studiu MTJ, z którego wynajęliśmy budkę, dali nam dużo gadżetów, także goście przebierali się i cykali co chwila kolejne zdjęcia. Nawet babcia z dziadkiem mają zdjęcia z fotobudki na pamiątkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zuza2547
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lip 2015
Posty: 1

PostWysłany: Czw 29 Paź 2015, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałam z usług firmy Fotobudka Polska, byli u mnie na weselu. Powiem szczerze, że nie byłam co do tego przekonana jak mój mąż, Teraz wiem, że to atrakcja godna polecenia. Goście ustawiali się w kolejce, byli bardzo zadowoleni. Mieli do dyspozycji śmieszne gadżety: peruki, okulary, czapki, wąsy. Zdjęcia wyszły naprawdę super. Gratis dostaliśmy księge gości. Zdjęcia były drukowane po 2 szt, jedne na pamiątkę dla gościa, drugie do księgi. Na fotoksiążkę od fotografa czekała bym tygodniami. Każda cena jest tego warta. W Polsce jest jeszcze mało popularna i nie każdy to zna dlatego przy budce stała osoba, która ją obsługiwała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
margarett5
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 5 Sty 2016, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę mieć kamerzysty przez całe wesele, tylko na ślubie i na początku imprezy, także fotobudka urozmaici trochę zabawę uśmiech póki co najlepszą jak dla mnie ofertę , więc chyba się skuszę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group