Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Fotobudka na weselu ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brigitte1987
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw 8 Sie 2013, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie będę miała taką budkę na weselu http://www.fotobudka.net
Myślę, że to bardzo ciekawy pomysł na atrakcje dla gości. Co do ceny to fontanna czekoladowa, czy pieczony dzik to podobny koszt a taką fotofobie na pewno każdy zapamięta mile wspominając wesele:)uśmiech Dodatkowo odpada Ci koszt prezentów dla gości bo będą mieli zdjęcia uśmiechuśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nataloona
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 46

PostWysłany: Pon 12 Sie 2013, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karlajn napisał:
A mi się fotobudka na weselu mega podoba i bardzo bym chciala.
Gdyby nie koszt (tysiak) to bym już się zdecydowała, tak to się jeszcze zastanawiam.

Super pamiątka, bo ludzie robią sobie foty już po rozluźnieniu kolejeczka lub kilkoma, nie są skrępowani, bo to zwykle nie jest na widoku, więc można sobie działać i do tego fajna księga pamiątkowa jak każdy wklei fote z budki i dopisze dedykację.

popr.pisownię/mod/


Jak dla mnie też super pomysł uśmiech Myślałam właśnie o postawieniu białego tła zamiast wiejskiego stołu, do tego gadżety w koszyku i aparat, ale tutaj super opcją jest drukowanie zdjęcia od razu i do tego różne tła itd no i możliwość wklejenia do księgi gości z życzeniami. Jak dla mnie super!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tolakarolla
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sie 2013
Posty: 3
Skąd: Krakow

PostWysłany: Czw 29 Sie 2013, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamma mia! Pierwszy raz widzę coś takiego! Na weselu! Czego to ludzie nie wymyślą Very Happy Chyba wolałabym zapłacić więcej za dobrego fotografa niz mieć taką budkę język
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 29 Sie 2013, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zbędny zawali-kąt, tylko zajmuje miejsce, a przecież fotograf może cyknąć zdjęcia z gośćmi, którzy tego sobie życzą.
U nas, jakoś po obiedzie i pierwszym tańcu goście, którzy mieli taką ochotę mogli sobie zrobić z Nami pamiątkowe zdjęcie w ogródku. Wszyscy skorzystali. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariene
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 512
Skąd: Warszawa/ Ruciane-Nida

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Dla mnie zbędny zawali-kąt, tylko zajmuje miejsce, a przecież fotograf może cyknąć zdjęcia z gośćmi, którzy tego sobie życzą.

Zależy od fotografa. Jeżeli to typowy reportażysta ślubny, to takich zdjęć nie będzie robił, podobnie jak ujęć przy stołach, czy nawet rodzinnych portretów w domu lub pod kościołem... Fotoreporter zajmuje się uwiecznianiem sytuacji, a nie klasyczną pamiątką.
W takiej sytuacji goście radzą sobie swoimi aparatami, a ma je chyba każdy na weselu. Ewentualnie pozostaje opcja budki.
_________________
"sztuką nie jest to co widzisz, ale to co zrobisz, żeby inni zobaczyli."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za rok moja koleżanka będzie miała na swoim weselu fotobudkę, miesiąc przed nami. Nigdy nie spotkałam się z taką atrakcją na żywo i nie jestem przekonana do tego pomysłu, ale możliwe, że zmienię zdanie, gdy będę miała z nią styczność osobiście uśmiech U naszego fotografa fotobudka aktualnie kosztuje 300 zł, więc, jak widzę, niedużouśmiech
_________________



Ostatnio zmieniony przez Mani_ani dnia Pią 30 Sie 2013, 19:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekonasz sie pozytywnie. Głównie to młodzież się przy tym kręci.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ariene napisał:
lauraire napisał:
Dla mnie zbędny zawali-kąt, tylko zajmuje miejsce, a przecież fotograf może cyknąć zdjęcia z gośćmi, którzy tego sobie życzą.

Zależy od fotografa. Jeżeli to typowy reportażysta ślubny, to takich zdjęć nie będzie robił, podobnie jak ujęć przy stołach, czy nawet rodzinnych portretów w domu lub pod kościołem...

Niekoniecznie... Nasza Pani fotograf to typowa reportażystka, ale też przy okazji bardzo otwarty człowiek, sugerowała się tym o co w danym momencie ją prosiliśmy i spełniła nasze prośby. To chyba zależy od człowieka po prostu. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 31 Sie 2013, 8:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wydaje mi się, że Para Młoda ustalając z fotografem szczegóły poprosi o zdjęcia z gośćmi może usłyszeć od niego "Nie" Shocked Myśmy mieli to zrobić, ale zapomnieliśmy w ferworze wszystkich rzeczy, które działy się na weselu, gdybyśmy powiedzieli wcześniej fotografowi, to pewnie by to zapisał i pamiętał, tak jak inne nasze sygestie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Sob 31 Sie 2013, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, że fotograf może zrobić takie zdjęcia, ale jednak fotobudka w ustronnym miejscu pozwala na większe szaleństwo, spontaniczność i kreatywność. Jeśli organizator fotobudki zapewnia gadżety tpu peruki, okulary, wąsy to już w ogóle zabawa pełną parą i fajna pamiątka. A że nie stoi na weselu cały czas to nie odciąga od prawdziwej zabawy na parkiecie na długo.
Moim zdaniem to kompletnie co innego niż pozowane zdjęcie przy stole czy na tle krzaków.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group