Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak to jest z tym ubezpieczeniem zdrowotnym?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Pią 3 Maj 2019, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest Krajowy Program Zdrowotny, który gwarantuje Ci szybki i nielimitowany dostęp do prywatnej opieki medycznej na terenie całego kraju. Dzięki miesięcznej składce w wysokości 49 PLN za każdą wizytę u specjalisty zapłacisz tylko 19,90. Dzięki niemu omijasz kolejki na badania i drogie wizyty u specjalistów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1180

PostWysłany: Czw 13 Sty 2022, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście ciekawi, czy nie przepłacacie za wasze ubezpieczenie samochodu, to możecie to zweryfikować pod tym adresem: https://superpolisa.pl/partner/tuz/ . Posiadają wszystkie agencje ubezpieczeniowe w jednym miejscu, więc na pewno to zweryfikujecie bardzo dokładnie. Ja korzystam z ubezpieczenia firmy TUZ i byłem ciekaw czy jestem w stanie uzyskać niższą kwotę za ubezpieczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuja
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 146

PostWysłany: Sob 26 Lut 2022, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie jestem za ubezpieczaniem się. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć, a jeśli już się zdarzyło to również warto sprawdzić czy także można wykupić sobie polisę. Przykładem są już zdiagnozowane choroby. Mnie konkretnie interesowało to czy mogę ubezpieczyć diabetyka od ryzyk związanych z jego chorobą. Tutaj https://gazetapowiatowa.pl/wiadomosci/praktyce-dziala-ubezpieczenie-dla-cukrzykow znalazłam poradnik, z którego wiadomości wiele mi dały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group