Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Studia i nauka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob 25 Maj 2013, 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ha, a ja zmieniam kierunek! Idę na informatykę na politechnice, za bardzo stęskniłam się za matematyką.
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 13 Cze 2013, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś już był taki temat chyba, ale nie umiem odnaleźć. uśmiech

Ja skończyłam filologię klasyczną (tylko lic) kwaśny
Poszłam na drugi kierunek, kulturoznawstwo, które okazało się totalną porażką zły, teraz stoję przed wyborem, czy iść dalej w tym kierunku... Rolling Eyes czy przekierunkować się totalnie - myślałam o weterynarii (chociażby sam technik), to mnie zawsze pasjonowało, ale moja rodzina jak to słyszy to tylko kręci nosem, a że wieczny student, że bez sensu, że już za stara itp. itd. Mad Zero wsparcia. Trudno, zrobię i tak pewni po swojemu, a do końca miesiąca muszę podjąć decyzję. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Czw 13 Cze 2013, 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laura, a przeżyją bliscy za Ciebie resztę życia? Raczej nie. Moja mama w liceum uczyła się bardzo dobrze i myślała o medycynie ale nikt jej nie wspierał tylko wręcz odwrotnie - mówili, ze nie da rady no i poszła na położnictwo.. I teraz bardzo tego żałuje.
Lepiej trochę dłużej studiować ale resztę życia być zadowolonym ze swojej pracy.. Ale wiadomo, łatwo mówić. W każdym razie ja na Twoim miejscu bym walczyła skoro czujesz, że weterynaria to jest TO.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Czw 13 Cze 2013, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zresztą ja skończyłam II stopień studiów w wieku 27 lat, bo miałam ponad 3 lata przerwy, żeby zarabiać na życie .

Jakoś nie uważam,że to było za późno czy bez sensu. Mój P skończył to, co chciał- licencjat z wiolonczeli- w wieku 29 lat.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaczka
guru
guru


Dołączył: 19 Lut 2012
Posty: 2365

PostWysłany: Pią 14 Cze 2013, 6:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem w trakcie drugiego kierunku, skończę go jak będę miała 30 lat, tylko, że u mnie była taka sytuacja, że rodzina i moja a zwłaszcza rodzina M. mnie namawiała na to, najważniejsze co chcesz ty i twój przyszły mąż
natomiast weterynarii jako takiej nie polecam, bo jest na wielu uczelniach w wielu miastach i jest bardzo dużo absolwentów a pracy mało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 14 Cze 2013, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nauki mnóstwo... No chyba, że masz zamiar sama otworzyć przychodnię weterynaryjną, wtedy studiowanie jej ma sens.
Ja ide dalej na studia po obronie, moim rodzicom nie przyszło do głowy nawet, żeby mi odradzać pomysł. Przeceżż teraz można pracować i się uczyć jednocześnie to w czym problem ? język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pią 14 Cze 2013, 8:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mojej rodziny (mamy w szczególności) najlepiej to powinnam teraz iść jednocześnie na dwie magisterki z filologii, którą skończyłam rok lata temu i z kulturo (największa porażka tego świata) Mad Później mogę sobie robić weterynarię, ale najpierw "muszę" skończyć to, no bo jak to tak zaprzestać na samych licencjatach? ola Boga Toż to wstyd i hańba. lol
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Pią 14 Cze 2013, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O losie. Rolling Eyes
Rób po swojemu, nikogo się nie słuchaj uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
velvet88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 737
Skąd: MMz

PostWysłany: Pią 14 Cze 2013, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od października zamierzam wznowić swoje studia z rachunkowości finansowej, które przerwałam
a zostało mi niedużo, bo zapewne zaliczyć różnice programowe i tylko obrona
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Pią 14 Cze 2013, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Według mojej rodziny (mamy w szczególności) najlepiej to powinnam teraz iść jednocześnie na dwie magisterki z filologii, którą skończyłam rok lata temu i z kulturo (największa porażka tego świata) Mad Później mogę sobie robić weterynarię, ale najpierw "muszę" skończyć to, no bo jak to tak zaprzestać na samych licencjatach? ola Boga Toż to wstyd i hańba. lol

Nooo, już widzę jak oferty pracy sypią się a sypią dla magistra filologii. Że o kulturoznawstwie nie wspomnę Cool
Przewalisz kawałek życia na studiowanie (dalsze) czegoś, co obecnie jest zupełnie pozbawione perspektyw
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group