Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co aktualnie robisz? :) C.D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 481, 482, 483 ... 486, 487, 488  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2016, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka nie chodziło mi, że Ty mnie oskarżasz o lenistwo, tylko, iż robimy na podatki w tym Państwie, a ono nie jest wstanie wyciągnąć do nas ręki i to mnie wykorzystało dzisiaj sądzę, że jakbym miała tam siedzieć to tylko z myślą o posiadaniu dziecka biologicznego. Znowu chaotycznie piszę i są niedomówienia, ale jestem jak tykająca bomba, do tego ten wyjazd finansowo jest kosztowny, a ja tu zostanę sama z własna pensją itd.
Co do powrotu, teraz myślę, że pragnienie jest bardzo wielkie, ale z biegiem czasu gdyby tfu,tfu dziadków brakło, to chyba już będę mieć w nosie, jestem bardzo rodzinna bez względu na relacje z rodziną, które są czasem skomplikowane.
Ja po prostu chwilowo nie wyobrażam sobie tego, ja tu mam dwie prace oraz rodzinę w razie gdyby coś się działo, tam jadę i muszę znaleźć coś, a do tego jakby pojawiło się dziecko to jesteśmy sami z tym i trochę będzie mnie dźgać, że będzie poszkodowane z dala od rodziny itd. Zasadniczo jak widać nie potrafię znaleźć dobrej strony, chociaż... zjadę ją jak pozbędę się chociaż kredytu... mam wrażenie, że zamiast głowy mam dynamit i chaos...
Z mężonem rozmawialiśmy, że się tam pozabijamy, bo tak to pracujemy na zmianach, widujemy się w niedzielę tylko a czasem i nie, a tam on wróci ja w domu przykładowo, to będzie dopiero wyzwanie.
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2016, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czy siak, ja mocno trzymam kciuki. Tyle mogę pomócuśmiech.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2016, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

efkalinka dziękuje. Ja osobiście chyba wydrukuję na pół ściany kalendarz do końca roku i będę kreślić wielgaśne czerwone X Very Happy Na szczęście miałam dzisiaj wolne, dzięki czemu zamówiłam walizkę, znalazłam kurtkę i płaszcz na wyjazd i jeszcze zdążę zrobić listę rzeczy, które muszę zrobić.
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda87
maniak
maniak


Dołączył: 04 Sie 2011
Posty: 1388
Skąd: Podlaskie

PostWysłany: Czw 1 Wrz 2016, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mnie przełom wręcz życiowy Very Happy
Pod koniec lipca zamknęli sklep, w którym pracowałam, więc sierpień siedziałam na wypowiedzeniu, taki przymusowy urlop uśmiech Nie powiem, odpoczęłam uśmiech
W między czasie szukałam pracy, później wyszło, że mój kierownik dostał propozycję pracy i bierze ze sobą Nasz zespół, ale na otwarcie sklepu, trzeba poczekać około miesiąca. Trudno, czekamy, bo z tym kierownikiem mogłabym pracować wszędzie oczko
W poniedziałek przejrzałam ogłoszenia o pracę, trafiłam na ogłoszenie do przedszkola, a że mam wykształcenie pedagogiczne to wysłałam. Jednak, że nie mam doświadczenia w zawodzie to nawet nie liczyłam na telefon, a tu niespodzianka, po godzinie dzwonią i zapraszają na wtorek na rozmowę Very Happy
Pierwsza radość i euforia opadły, przyszedł stres.
Rozmowa we wtorek, pozytywnie. Posiedziałam z dzieciaczkami.
I mam czekać, aczkolwiek potrzebują na już, bo do początku września.
W środę cisza, więc już dół, bo jednak się nie udało.
Ale myślę sobie, że przecież ja bez doświadczenia, wzięli kogoś doświadczonego, po co ja startuję jak są lepsi, itp itd.
Dzisiaj rano telefon! Dzwonią z przedszkola!
Wzięli kogoś innego, ale na tyle im zapadłam w pamięci i tak im się spodobałam, to biorą Nas dwie!wykrzyknik W grupie jest chłopiec z autyzmem i jedna z nas będzie nauczycielem wspomagającym.
Ja w totalnym szoku, ręce się trzęsą, dzwonię po rodzinie, bo o rozmowie wiedział tylko mój P i moja mama uśmiech
Nie wierzę do teraz, że mimo wykształcenia, to z 10-letnim doświadczeniem w handlu, ktoś dał mi szansę pracy w zawodzie! uśmiech
I tu teraz musimy odłożyć starania o dzidzię, muszę trochę popracować, wykazać się, a później podziałamy uśmiech

Tak widocznie miało być, że straciłam tamtą pracę, że do tej pory nie zaszłam w ciążę. Wiele razy wysyłałam CV do przedszkoli, ale dopiero teraz się odezwali i dali mi szansę.
Albo - głupi ma szczęście oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serena
maniak
maniak


Dołączył: 27 Sie 2013
Posty: 1583

PostWysłany: Pią 2 Wrz 2016, 4:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda 87 gratulacje, oby więcej takich pozytywów uśmiech

Piątek, może uda mi się wcześniej wrócić niż o 18-19, chociaż wątpię, może uda mi się weekend z mężem spędzić co też wątpię, bo mi inni wtrącają. :/
_________________
Taka zwykła wariatka,czyli zło konieczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Sob 3 Wrz 2016, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda87, super!
Witam koleżankę po fachu w takim razie! uśmiech

Ja mam w pracy generalnie powakacyjny młyn.
Trochę nowych obowiązków.
Robię awans na nauczyciela kontaktowego więc trzeba jeszcze bardziej się wykazać.
Dodatkowo MUSZĘ powalczyć z pracą mgr...
Szukamy mieszkania...
I tak dni mi przeciekają przez palce nawet nie wiem kiedy... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Nie 4 Wrz 2016, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda87 napisał:

W grupie jest chłopiec z autyzmem i jedna z nas będzie nauczycielem wspomagającym.

No to mamy podobną pracę oczko Tylko ja jestem psychologiem i prowadzę z moim chłopaczkiem terapię. Ale też w przedszkolu.

My szukaliśmy domu, bo mam już dość mieszkania w naszym bloku, jestem zmęczona hałasem (uroki parteru - dzieci odbijają piłkę o twoją ścianę, co dokładnie słychać w mieszkaniu, urządzają sobie "pikniki" na klatce schodowej pod twoimi drzwiami, itp itd, pod drzwiami mamy wystawę wózków, rowerków, hulajnóg, sanek (tak, latem też, bo po co chować do piwnicy...) czasem wjeżdżają dosłownie na naszą wycieraczkę, a dodatkowy urok to sąsiad-pianista, kurde, sama gram, ale mam elektryczne i gram na takiej głośności, żeby nikomu nie przeszkadzać).
Niestety okazało się, że ceny w Gdańsku, a nawet sporo dalej od Gdańska, są KOSMICZNE, typu ponad półtora miliona za dom przy wysypisku śmieci i przy obwodnicy bez ekranów akustycznych, czyli smród i hałas gratis. I kurde same tego typu oferty Mad
Teraz patrzymy jednak na mieszkania, ale większe i na ostatnim piętrze.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2016, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

magda87 gratuluje bardzo się ciesze . Ja jestem zdania że nic w naszym życiu nie dzieje się bez powodu.

Ja się przeprowadzam prawdopodobnie w ten weekend, ciocia nie zmądrzałą wręcz przeciwnie zwala na nas winę że my się wyprowadzamy i nie chcemy szukać innego rozwiązania, ona sama widzi tylko jedno rozwiązanie , żeby nie barć dziewczyn, a ja pod jej widzimisię nie będę układać sobie życia.
Więc postanowione.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
efkalinka
maniak
maniak


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 1194

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2016, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo magda87!! Piękna wiadomośćuśmiech

Ja się modlę o pozytywny teść ciążowy za kilka dni i tak sobie żyję spokojnie. W weekend byliśmy na weselu i wybawiliśmy się konkretnie!uśmiech
Miłego dnia!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 6 Wrz 2016, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja siedzę w pracy ale żyję już przeprowadzką, zbieram kartony język z oczkiem
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 481, 482, 483 ... 486, 487, 488  Następny
Strona 482 z 488

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group