Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co aktualnie robisz? :) C.D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 486, 487, 488  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś ostatnio pusto na tym forum. Chyba wszyscy zapadli w sen zimowy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcia192
guru
guru


Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2116
Skąd: Stalowa Wola

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu będę miała wolny weekend nie muszę już jechać na egzaminy. Sesja si skończyła Very Happy Aż mi lepiej na duszy uśmiech A teraz siedzę i maznę w pracy Very Happy i czytam książkę.
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam i dentysty, potem nabyłam w lumpku siatę ubrań dla bobsona, a po południu wizyta u gina uśmiech
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała śpi więc w końcu wzięłam się za porządki w szafie lol Ciążowe wywiozę do rodziców będzie jakby którejś siostrze były potrzebne, sprawdzę w co jeszcze wchodzę bo po ciąży zostały mi jedynie chyba biodra bo brzuch już płaski no i wiadomo cycki jeszcze dużo większe ale bluzeczki mam tylko elastyczne więc żadna nie pójdzie w odstawkę chyba, że już mi się nie będzie podobała lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam nadzieję, że nie będę musiała wydawać na ciążowe ubrania uśmiech na razie spokojnie wchodzę w sukienki dzianinowe - kupiłam ostatnio taką co się sporo rozciąga Very Happy
spodni nie noszę z założenia, więc tu też nie ma problemu Very Happy
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest radość :d przyjechał narożnik i stolik Very Happy Very Happy Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam ochotę zasnąć, jestem bardzo zmęczona po całym dniu, a tu cały taki tydzień będzie...praca i prywatne wizyty, no ale póki mogę pracuję.

Jestem szczęśliwa bo moja przyjaciółka z którą pracuję była u nas w sobotę z mężem i okazało się że jest w 4 tygodniu ciąży uśmiech aż się popłakałam jak usłyszałam, zwłaszcza że od pół roku się starali i w końcu się doczekała uśmiech Było by ciekawie gdyby nam też się udało, a w pracy mieli by zagwozdkę co zrobić język Na razie mam bardzo dużo pracy i staram się o tym nie myśleć, no ale gdyby jednak się udało, było by cudnie...

Jak jechałam z pracy myślałam że zawału dostanę, drogi słabo odśnieżone, dwa razy wpadłam w poślizg, ledwo wyjechałam do domu pod górę... jak tak dalej będzie to chyba się skończę nerwowo Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamika88
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Maj 2012
Posty: 920

PostWysłany: Pon 9 Lut 2015, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pearl.jamka napisał:
Ja mam nadzieję, że nie będę musiała wydawać na ciążowe ubrania uśmiech na razie spokojnie wchodzę w sukienki dzianinowe - kupiłam ostatnio taką co się sporo rozciąga Very Happy
spodni nie noszę z założenia, więc tu też nie ma problemu Very Happy


Ciążowych były dwie pary spodni i dwie bluzeczki z czego sama kupiłam jedne spodnie na przecenie i jedną bluzeczkę lol Ogólnie przegląd okazał się mniej potrzebny niż myślałam lol mało co włożyłam do worka "za małe" lol Głownie kilka rzeczy w które ledwo wchodziłam jeszcze przed ciążą lol Dwie pary spodni weszły tylko do połowy ud ale 3 pary ocalały lol A spodnie, które ocalały leżą teraz zdecydowanie lepiej, są bardziej dopasowane więc ogólnie jestem zadowolona z siebie lol A teraz odpoczywam bo mała śpi... lol Dzisiaj ma jakiś śpiący dzień bo budzi się praktycznie tylko na jedzenie lol Także skorzystam z okazji, że dziecko śpi i sama też się zaraz chyba położę lol
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedzę i myślę jak sobie poradzić ze świadkową... faktycznie pusto ale ja ostatnio też się mało udzielam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 10 Lut 2015, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaraz idę spać. Jutro po pracy jedziemy oglądać zaproszenia. Chyba będzie coś z tego;)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 486, 487, 488  Następny
Strona 307 z 488

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group