Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Co aktualnie robisz? :) C.D
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 304, 305, 306 ... 486, 487, 488  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dominika fryzurka nr.1 i 2 super. Taki dłuższy bob.oczko

Jakoś zatoki mnie bolą.. Muszę się wykurować, bo jutro wybieramy się z R. na walentynkowy wieczór (co roku robimy to w innym terminie niż wypadają walentynki, bo wtedy to mnóstwo ludzi wszędzie). Poza tym R robi teraz dużo nadgodzin, żeby na remont było więc to jeden z nielicznych jego wolnych wieczorów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem na etapie zapuszczania ale nie wiem jak będę wyglądać w długich bo nigdy nie miałam.

Ł zrobił obiad a ja się relaksuje leżymy z Wincentem (psem). Zaraz się chyba zabiorę za jakąś książkę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olivia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 721

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem na etapie zapuszczania włosów, póki co jest dobrze, jeszcze daję radę. Very Happy

Kolacja zjedzona, zaraz seriale. Wanna i spać Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geoAsia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 732
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja włosy zapuszczam od matury - czyli 5 lat. Co zapuszczę muszę obciąć, bo dużo prostuję. Tak więc od 5 lat długość ta sama..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają mi się taakie fryzury ale mi się kręcą i puszą włosy smutny
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tynka2506
maniak
maniak


Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 1316
Skąd: Śląskie

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

geoAsia napisał:
Ja włosy zapuszczam od matury - czyli 5 lat. Co zapuszczę muszę obciąć, bo dużo prostuję. Tak więc od 5 lat długość ta sama..


Ja tez prostuje ale odkąd miałam to kreatynowe prostowanie włosy po wyprostowaniu cały dzień się trzymają proste jak druty kiedyś w połowie dnia strasznie się puszyły.

na razie jestem zadowolona myślałam nawet ostatnio czy nie kupić takiego szamponu na szybszy porost włosów ale z drugiej strony farbuje włosy i musiałabym to prawdopodobnie robić częściej bo nie znoszę mieć odrostów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zapuszczam zobaczymy jak długo uśmiech do ślubu zapuszczałam w sumie niepotrzebnie bo i tak spięte były język ale mężu uwielbia długie i teraz przeżyć nie może.

Byłam u lekarza w końcu, babeczka dała mi antybiotyk, teraz siedzę przed tv nie chce mi się już garów myć ani nic... Posiedzę jeszcze chwilę i mykam spać. Jutro intensywny dzień, więc pasuje się wyspać uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Wto 3 Lut 2015, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałam na YT twórczość muzyczną Cochise, wokalistą jest Małaszyński i jestem totalnie zdegustowana.
Nie dość, że nazwę zespołu wziął od pierwszego singla z pierwszej płyty Audioslave, to bezczelnie zżynają ze Stone Temple Pilots, H-blockx, Pearl Jamu, Metaliki, Muse, Alice in Chains, Godsmack i ogólnie Seattle lata 80-90. Nie wiem do kogo on chce trafić chyba do dzieciaków, które nie wiedzą co to jest grunge...czyli urodzonych po 2000 roku....masakra....
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 4 Lut 2015, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś się na nich natknęłam i też zastanawiałam się o co chodzi język ale to jest właśnie współczesna "twórczość" opierająca się na plagiacie i totalnym braku talentu...

Nie śpię od 6, wstałam 15 po zrobiłam mężowi śniadanie do pracy, sama coś przegryzłam, potem zażyłam antybiotyk i w sumie od rana w rozjazdach bo dysponuję samochodem i muszę poodstawiać członków rodziny w odpowiednie miejsca, także niewiele zrobiłam w domu...

Za 20 minut jadę do pacjentki, potem prosto do pracy i w domu będę pewnie koło 20 Confused

Nie chce mi się nic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Sro 4 Lut 2015, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest plagiat - teraz to silne inspiracje język
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 304, 305, 306 ... 486, 487, 488  Następny
Strona 305 z 488

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group