Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Plener za granicą
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

wynajmiesz fotografa do sesji ślubnej w innym kraju ?
nie - nie interesuje mnie plener za granicą
12%
 12%  [ 1 ]
nie - myślę że to za droga usługa
50%
 50%  [ 4 ]
tak - ale tylko jeśli oferta będzie niewiele droższa niż zwykle
37%
 37%  [ 3 ]
tak - zdecydowanie jest to moim marzeniem!
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 8

Autor Wiadomość
Przemysław Cioch
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 47
Skąd: Warszawa / Ostrowiec Św.

PostWysłany: Nie 14 Lip 2013, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie maja różne oczekiwania względem zdjęć, pamiątek ... ogólnie wspomnień.

Może moje podejście do fotografii jest dość specyficzne, ale uważam że zdjęcia fiordów i innych atrakcji (w przypadku gdy nie jestem fotografem) znaleźć można w sieci i tak samo przywołać wspomniania jak odpalając album z kategorii "widodzki".

Dlatego tak bardzo cenię zdjecia portretowe, albo tam gdzie widać osoby, sytuacje któe zapadają mi w pamięć, jednocześnie stasznie nie lubię pozować i w ogóle być fotografowanym ;p dlatego taki plener ślubny jest czymś co pozwala mi przekonać się to zrobienia sobie zdjeć.
Uważam że to świetna okazja aby zrobić sobie prezent i sfotografować sie na wakacjach w trochę lepszy i bardziej profesjonalny sposób niż ustawiając małpkę na statywie.

Ja bardzo lubię podróżować, więc myślę że gdyby ktoś zaproponował mi wspólny wyjazd na wczasy gdzie płaci tylko za usługę foto, nic więcej, to dla mnie układ byłby wspaniały oczko.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
annawloska
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro 25 Mar 2015, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam dziewczyny że my bardzo chcieliśmy zorganizować sobie plener zagraniczny i się najprawdopodobniej uda. Na spotkaniu z fotografem zagadnęliśmy o taki plener bo widzieliśmy na stronie że często gdzieś wyjeżdża na takie plenery. Wyjaśnił nam wszystko co i jak wygląda i w sumie nie wygląda to tak strasznie. Zaproponował nam że spokojnie można zorganizować taki plener na małe pieniądze ( lot tanimi liniami, 2 noclegi, sesja i powrót ) tylko kazał się nam bardzo zastanowić nad miejscem. Stwierdził że nie każde miejsce jest warte aby zrobić zdjęcia inne niż tu u nas w PL. Z naszych pomysłów najbardziej podobała mu się Norwegia i chyba zdecydujemy się na plener właśnie tam. Pomysł się spodobał więc nie płacimy dodatkowo tylko przelot nocleg i wyżywienie plus wykupienie dodatkowego bagażu ) Problemem może być tylko dopasowanie terminów tanich lotów do wolnego czasu fotografa ale myślę że jakoś się uda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group