Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

catering

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bianna
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Kwi 2013
Posty: 1

PostWysłany: Czw 11 Kwi 2013, 11:26    Temat postu: catering Odpowiedz z cytatem

jeśli mogę w jakiś sposób pomóc to polecam firmę cateringową Hawełka z Warszawy. Zdecydowaliśmy się (dość ryzykownie co prawda) na przyjęcie weselne na dworze. Nie żałuję jednak takiej decyzji. Nie było słonecznie ale też nie spadł ulewny deszcz (sierpień). Wyżej wymieniona firma zajęła się wszystkim jeśli chodzi o menu, przygotowanie oraz dostarczenie. Jedzenie smakowało wszystkim! Podałam tylko parę sugestii i dostałam gotowe menu, które było dokładnie takie jak oczekiwałam (kuchnia polska na najwyższym poziomie). Żadnych niedociągnięć w tej kwestii. Jeśli ktoś decyduje się na catering to polecam i oczywiście nie bójcie się wesel na zewnątrz uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beautifulbeast
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2013, 8:02    Temat postu: brawo! Odpowiedz z cytatem

Jesli catering to polecam hawelka-catering.pl doświadczenie i pyszne kuchnia. Zero stresu związanego z przygotowaniami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2013, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Wto 16 Kwi 2013, 10:55    Temat postu: Re: brawo! Odpowiedz z cytatem

bianna napisał:
jeśli mogę w jakiś sposób pomóc to polecam firmę cateringową Hawełka z Warszawy.


beautifulbeast napisał:
Jesli catering to polecam hawelka-catering.pl doświadczenie i pyszne kuchnia. Zero stresu związanego z przygotowaniami






Pozostaje mi polecić bardzo uczciwych usługodawców oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Menu weselne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group